Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Katowice

Prywatny detektyw Katowice

Sobieskiego 11, 40-082 Katowice

Detektyw w Katowicach przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Katowice

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Katowice

Detektyw24 to firma z ogromnym doświadczeniem. Jako profesjonalne biuro detektywistyczne z Katowic, świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Pomożemy Ci rozwikłać nawet najtrudniejsze sprawy. Nasza agencja detektywistyczna w Katowicach współpracuje jedynie z detektywami z doświadczeniem zawodowym. Jeśli czujesz, że brak Ci silnych dowodów, by udowodnić swoje racje, to skontaktuj się z nami i zamów usługi detektywa! Uporządkujemy fakty, dojdziemy do prawdy i zgromadzimy odpowiednie materiały!

Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Podkreśla ona, że wszystkie czynności ma prawo przeprowadzać jedynie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. Nasza Agencja detektywistyczna Detektyw24 współpracuje tylko z licencjonowanymi detektywami, którzy prowadzą działania zgodne z prawem. Dzięki temu zgromadzony materiał dowodowy będziesz mógł wykorzystać w sądzie. Jego autentyczność zostanie potwierdzona za pomocą zeznań naszego detektywa podczas rozprawy. Nasz raport jest niezwykle przydatny zwłaszcza w sprawach cywilnych. Jeśli jest Ci potrzebne profesjonalne biuro detektywistyczne, to dobrze trafiłeś!

Agencja detektywistyczna Katowice

Sprawy dotyczące rozwodów, dostarczania dowodów zdrady oraz spraw alimentacyjnych stanowią największy odsetek zleceń zrealizowanych przez prywatnych detektywów z agencji detektywistycznej Detektyw24. Z prośbą o pomoc zwracają się Klienci, którzy są na zakręcie w swoim życiu prywatnym. W wielu sprawach rodzinnych usługi detektywa i współpraca z biurem detektywistycznym jest jedynym wyjściem, aby zgromadzić dowody do rozwodu, które ujawnią prawdę o badanej sprawie i będą wiarygodnym dowodem, który pozwoli na przedstawienie przed sądem profesjonalnych materiałów. Podejmujemy się działań: pobranie materiału DNA, badanie ojcostwa, dowody do rozwodu, rozwód z orzekaniem o winie, ustalenie adresu, obserwacja osób i nie tylko. Skontaktuj się z nami i sprawdź, w jak wielu kwestiach możemy Ci pomóc!

Realizujemy usługi detektywistyczne obejmujące wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości oraz wszystkie inne związane z przeprowadzeniem działań windykacyjnych wobec dłużników uchylających się od spłaty długów. Koszt wynajęcia detektywa jest wówczas dużo mniejszy niż straty, jakie można ponieść w związku z niespłaconym długiem. Usługi detektywa sprawdzają się także w takich sprawach, jak: poszukiwanie osób, w tym zaginionych, porwanych, ukrywających się lub, z którymi po prostu z biegiem czasu urwał się kontakt. Nasz detektyw Katowice zajmie się odszukaniem skradzionego mienia: samochodów, maszyn budowlanych i rolniczych oraz prowadzeniem czynności mających na celu ustalenie osób powiązanych z kradzieżami.

Najtrudniejszymi zadaniami powierzanymi naszej agencji detektywistycznej są sprawy karne, w tym zebranie dowodów w sprawach dotyczących pobić, gwałtów czy zabójstw. Posiadamy ogromne doświadczenie, prowadziliśmy już głośne sprawy kryminalne. Wiemy, że dyskrecja, poufność i ochrona ofiar są w tym przypadku najważniejsze. Osoby poszkodowane nie mogą czuć się zagrożone, dlatego też działamy tak, by ochronić je przed groźbami i szantażami. Wiemy, że sprawy karne są szczególnie delikatne. Naszej agencji detektywistycznej możesz zaufać.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 specjalizuje się także w prowadzeniu spraw gospodarczych. Podejmujemy się śledztw z zakresu: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wyciekiem tajemnic przedsiębiorstwa czy kradzież pracowników. Wykonujemy usługi detektywa, mające na celu ustalenie autorów donosów. Weryfikujemy zwolnienia lekarskie i ustalamy, czy nie są one używane w celu łamania zakazu konkurencji lub wyłudzania odszkodowań. Jeśli jesteś właścicielem firmy większej lub mniejszej i zmagasz się z powyższymi problemami, to zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Katowice

Nasz prywatny detektyw Katowice świadczy usługi z zakresu informatyki śledczej. Obecnie w sieci spotykamy się z różnego rodzaju zagrożeniami. Dotyczy to nie tylko użytkowników portali społecznościowych, ale też wszystkich tych, którzy korzystają internetu. Jesteśmy w stanie zebrać kluczowe materiały dowodowe wskazujące na sprawców cyberstalkingu czy też prześladowań. Dzisiaj pisanie krzywdzących opinii jest powszechnie stosowane. Nasi specjaliści z zakresu informatyki śledczej rozwiążą tego typu problemy i wskażą sprawców. Nie przechodź obojętnie wobec cyberstalkingu – skorzystaj z naszej pomocy i zacznij z nim walczyć. Informatyka śledcza jest obecnie jednym z najszybciej rozwijającym się sposobów pozyskiwania informacji.

Wykrywanie podsłuchów to usługa, z której korzysta dziś masa osób. Nasz prywatny detektyw w Katowicach zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Oferujemy profesjonalne szukanie podsłuchów, zarówno w prywatnych mieszkaniach i domach, jak i w siedzibach firm. Obecnie, stosowanie wszelkiego rodzaju pluskiew jest nielegalne, niemniej i tak sporo osób z nich korzysta. W końcu perspektywa pozyskania informacji odnośnie współmałżonka czy też konkurencyjnej firmy jest bardzo kusząca. Skorzystaj z naszej oferty i śpij spokojnie – już nie musisz się obawiać, że ktokolwiek Cię podsłuchuje.

Prywatny detektyw z naszej agencji w Katowicach jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Warto podkreślić, że posiadamy rozbudowaną strukturę i biura w całej Polsce – dzięki temu świadczymy usługi na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat.

Działamy na terenie całego woj. śląskiego