Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW

Podsłuch, minikamera, ukryty dyktafon, czy lokalizator GPS, to słowa, które „dzięki” licznym aferom oraz paradokumentalnym serialom detektywistycznym stały się bardziej znane i na stałe zadomowiły się w naszej rzeczywistości. Urządzenia tego typu są coraz częściej stosowane przez „zwykłego kowalskiego” także w sprawach rodzinnych, rozwodowych oraz w celu zdobycia konkretnych informacji, czy danych. Jak się przed tym skutecznie ustrzec, jak odkryć kto i czym nas inwigiluje ?. Nawet jeśli kupimy odpowiedni sprzęt, to czy będziemy w stanie go skutecznie wykorzystać ? .

Agencja Detektyw 24 od ponad 20 lat poza standardową działalnością detektywistyczną, zajmuje się m.in. tematyką kontrinwigilacyjną oraz audytami bezpieczeństwa, w skład których wchodzi wykrywanie urządzeń, potocznie zwanych podsłuchowymi (podsłuchy radiowe, GSM, dyktafony, lokalizatory i inne). Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm, instytucji samorządowych i prywatnych detektywów z całej Polski oraz do wszystkich zainteresowanych tą problematyką. Dzięki doświadczeniu w branży detektywistycznej oraz znajomości różnorodnych technik inwigilacyjnych, rozszerzyliśmy swoją działalność o szkolenia detektywistyczne, a obecnie z uwagi na duże zainteresowanie poszerzamy naszą ofertę o szkolenia z zakresu metod i obsługi urządzeń wykorzystywanych do wykrywania tzw. podsłuchów. Wiemy doskonale, że nawet najlepszy „wykrywacz”, to jedynie połowa sukcesu, liczy się przede wszystkim znajomość urządzenia oraz wiedza na temat jego możliwości i umiejętność praktycznego wykorzystania. Z uwagi na różnorodność tzw. urządzeń podsłuchowych, a także na ich odmienne sposoby aktywacji, wykrywanie podsłuchów może nie być skuteczne jeżeli najpierw nie poznamy „przeciwnika” z jakim przyszło nam się mierzyć. Wszechstronna wiedza o rodzajach i sposobie działania podsłuchów jest kluczowa i nawet najlepsze wykrywacze jak, OSCOR Green 24 Ghz, Cayman ST-403, czy też PIRANHA-M ST031M i iProtect 1216, nie będą nigdy w 100% skuteczne jeżeli nie pozna się ich zasady działania oraz odpowiedniej techniki „wymuszania” na urządzeniach inwigilacyjnych „współpracy” i zdradzenia swojej obecności w sprawdzanym pomieszczeniu. 

Szkolenia organizowane przez Agencję Detektyw 24, prowadzą eksperci, posiadający w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w trakcie pracy i służby w instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i ochronę kontrwywiadowczą kraju. 

Podczas jednodniowego szkolenia, które odbywa się w jednym z naszych biur lub u klienta, wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniczne umożliwiające wykrycie nawet najbardziej zakamuflowanych i zaawansowanych urządzeń, w tym:

  • tzw. „podsłuchów”;
  • miniaturowych kamer;
  • ukrytych dyktafonów „szpiegowskich”;
  • lokalizatorów GPS.

Zapoznajemy naszych kursantów m.in. ze sposobem działania następujących urządzeń stosowanych przez techników Detektyw 24:

  • Cayman ST 403
  • OSCOR Gren 24 GZ
  • iProtect 1216

Organizujemy zarówno szkolenia dla małych grup ok. 5- 6 osobowych jak również szkolenia indywidualne, dostosowane do potrzeb klienta. Termin i miejsce szkolenia jest uzgadniany indywidualnie. Każdy z uczestników, po ukończeniu szkolenia otrzyma certyfikat,  będący potwierdzeniem uczestnictwa i potwierdzeniem znajomości urządzeń na których został przeszkolony.

Cena szkolenia: od 350 zł za osobę (w zależności od ilości kursantów biorących udział w szkoleniu)

Szkolenia indywidualne – od 1500 zł

ZADZWOŃ DO EKSPERTA

Józef Polikowski

tel.: +48 733 477 777

e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net