Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kielce

Prywatny detektyw Kielce

Biuro Detektywistyczne Kielce

ul. Batalionów Chłopskich 50, 25-671 Kielce

Detektyw Kielce przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kielce

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Kielce

Nasza agencja detektywistyczna Kielce poradzi sobie z każdą trudną kwestią! Posiadamy odpowiednie doświadczenie zawodowe, działamy w branży usług detektywistycznych od wielu lat. Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm mniejszych i większych. Decydując się na wynajęcie detektywa masz pewność, że fakty zostaną uporządkowane a prawda będzie odkryta. Najważniejsze – wszystkie informacje zostaną zebrane w formie solidnego materiału dowodowego. Jesteś w sytuacji bez wyjścia? Wybierz usługi detektywa i skontaktuj się z nami już teraz!

Działamy zgodnie z prawem, stosując się do ustawy o usługach detektywistycznych. Zaznacza ona, że wszelkie czynności śledcze ma prawo wykonywać jedynie osoba posiadająca licencję. Dzięki temu zgromadzony materiał dowodowy będzie użyteczny, a więc będzie go można wykorzystać w sądzie. Jego wiarygodność zostanie potwierdzona poprzez zeznania pracującego dla nas prywatnego detektywa. Zebrane przez nas materiały dowodowe mają istotne znaczenie, zwłaszcza w przypadku spraw cywilnych. Podkreślamy, że pracujący dla nas prywatny detektyw z Kielc posiada odpowiednie doświadczenie zawodowe, a w wykonywaniu codziennych obowiązków kieruje się profesjonalizmem i dyskrecją.

Agencja detektywistyczna Kielce

Sprawy rodzinne to zlecenia, jakie detektyw Kielce realizuje niezwykle często. W końcu są one nie tylko specyficzne, ale też nieraz niemożliwe do samodzielnego załatwiania. Sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, ustalanie opieki nad dziećmi, obserwacja osób, sprawa o alimenty, pobranie materiału DNA i badanie ojcostwa – to tylko część z czynności, w których się specjalizujemy. Jeśli znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia i czujesz, że brak Ci materiału dowodowego, ukazującego Twoje racje, to skontaktuj się z nami. Dostarczymy Ci solidnych argumentów, które okażą się niezwykle przydatne także w sądzie! Wynajęcie detektywa pozwoli Ci spojrzeć inaczej na problem, z którym się borykasz. Usługi detektywa pozwolą na to, aby dojść do prawdy.

Detektyw24 świadczy usługi związane z windykacją: szukanie majątku dłużników, ustalenie nieruchomości i ruchomości. Branża ta jest bardzo rozbudowana i specyficzna. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wykonać także następujące czynności: poszukiwanie skradzionego mienia (np. samochody, maszyny budowlane), wskazanie osób mających związek z kradzieżą, przeprowadzanie wywiadów majątkowych, pomoc w działaniach windykacyjnych itd. Prywatny detektyw Kielce poradzi sobie także w przypadku spraw spadkowych, ustalenia aktualnego adresu, poszukiwania osób zaginionych, porwanych lub ukrywających się.

Sprawy karne to najtrudniejszy obszar działalności naszej agencji detektywistycznej. Jednocześnie podkreślamy, że posiadamy w tym temacie ogromne doświadczenie oraz wiedzę. Nasi detektywi byli zaangażowani w rozwiązanie wielu głośnych spraw kryminalnych. Zbieramy dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Co ważne, wiemy, że w działaniach tego rodzaju kluczowa jest dyskrecja oraz poufność. Klient w żadnym stopniu nie może być narażony na niebezpieczeństwo oraz szantaże i zastraszenia. Jako profesjonalne biuro detektywistyczne, zapewniamy, że do każdej sprawy tego rodzaju podejdziemy w odpowiedni sposób.

Nasza agencja detektywistyczna Kielce przyjmuje także zlecenia dotyczące spraw gospodarczych. Ustalenie autorów donosów; wykrywanie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego; wykradanie tajemnic firmowych; podkupywanie pracowników – to kwestia, z którymi zmagamy się na co dzień. Jako profesjonaliści działamy w oparciu o zasadę dyskrecji i poufności. Nasza agencja detektywistyczna jest w stanie bardzo szybko zweryfikować fakty. Dodatkowo sprawdzamy zwolnienia lekarskie i ustalamy, czy nie służą one wyłudzaniu odszkodowań lub łamaniu zakazu konkurencji. Każdy właściciel firmy często spotyka się z powyższymi problemami. Jeśli chcesz sprawdzić problematyczne kwestie, to zdecyduj się na wynajęcie detektywa i skorzystaj z naszej pomocy już teraz!

Prywatny detektyw Kielce

Informatyka śledcza to temat niezwykle na czasie. Nasze biuro detektywistyczne współpracuje z najlepszymi specjalistami z tej branży. Dzięki temu możemy pomóc Klientom we wszelkich sprawach związanych z cyberstalkingiem czy też z nękaniem w internecie. Z problemami tego rodzaju spotykają się zarówno osoby korzystające z portali społecznościowych, jak i zwyczajni użytkownicy sieci. Krzywdzące i nieprawdziwe opinie to standard. Podkreślamy, że nie trzeba się na to godzić. Detektyw na drodze odpowiedniego dochodzenia zbierze materiał dowodowy i wskaże osoby, które stoją za cyberstalkingiem. Nasi Klienci będą zatem mieli w ręku odpowiednie argumenty, które na pewno okażą się przydatne w sądzie.

Nasza agencja detektywistyczna z Kielc świadczy usługi z zakresu wykrywania podsłuchów. Obecnie tego rodzaju środki są nielegalne, niemniej i tak sporo osób decyduje się na ich zastosowanie. W końcu, w ten sposób pozyskują się wartościowe informacje dotyczące różnych istotnych aspektów życia osobistego i zawodowego. Sprawy rozwodowy i zbieranie wiadomości o konkurencyjnych firmach to chyba najczęściej spotykane kwestie związane z podsłuchami. Jeśli chcesz spać spokojnie, to skorzystaj z naszej agencji. Prywatny detektyw przeprowadzi szukanie podsłuchów znajdzie każdy podsłuch w mieszkaniu lub w siedzibie firmy.

Nasi detektywi Kielce są do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z racji tego, że posiadamy ogólnopolski zasięg, to świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju i to bez żadnych dodatkowych opłat. Jeśli czujesz, że znalazłeś się w trudnej sytuacji i chcesz rozwiązać swoje problemy, to sprawdź jakie są usługi detektywa i zgłoś się do nas!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa świętokrzyskiego: detektyw Busko Zdrój, detektyw Jędrzejów, detektyw Opatów, detektyw Pińczów, detektyw Sandomierz, detektyw Skarżysko Kamienna, detektyw Włoszczowa – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.