Agencja detektywistyczna Detektyw24

Detektyw 24 to ogólnopolska agencja detektywistyczna gwarantująca swoim Klientom dyskrecję oraz najwyższy poziom świadczonych usług. Fundamentalną zasadą naszej działalności jest etyka oraz lojalność wobec osób, które powierzyły nam swoje sprawy.

Jesteśmy blisko swoich Klientów, aby nieść pomoc w najtrudniejszych sytuacjach życiowych.  W każdym regionie Polski działają nasi detektywi, dzięki czemu natychmiast odpowiadamy na Państwa potrzeby.

Swoje działania opieramy na wieloletnim doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas realizacji tysięcy spraw. Pomagamy ludziom rozwiązywać ich problemy osobiste i rodzinne oraz zapewniamy pełne wsparcie dla biznesu. Każda z prowadzonych przez nas spraw traktowana jest w sposób indywidualny, a nad przygotowaniem strategii działania pracuje zespół ekspertów: detektywów oraz prawników. Ze szczególną troską traktujemy kwestię ochrony danych osobowych, tajemnic naszych Klientów oraz powierzanych nam wrażliwych informacji.

Pracujemy tylko z najlepszymi licencjonowanymi detektywami w Polsce, dla których praca detektywa jest pasją, a do realizowanych zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Wszystkie działania prowadzimy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa dzięki czemu zgromadzone materiały spełniają wszelkie kryteria do wykorzystania ich w postępowaniu sądowym.

 

Zapraszam do kontaktu z Przedstawicielami Detektyw 24 Polsce.

Krzysztof Szaruga tel.: +48 883 600 000, e-mail: krzysztof.szaruga@detektyw24.net

______________________________________________________________________________________

RBI Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą na podstawie wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000631127 oraz na podstawie wpisu do działalności regulowanej MSW w zakresie usług detektywistycznych o numerze RD-32/2017. Posiadamy licencję na usługi detektywistyczne numer 0001370. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności.

RBI Sp. z o.o.
al. Solidarności 117 lok. 207
00-140 Warszawa
NIP: 525-267-19-14

BANK BGŻ BNP PARIBAS S.A. PPABPLPK PL10 1600 1462 1838 4911 5000 0001

Detektyw 24 - RBI Sp. z o.o. Warszawa

Media o nas