Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

KARIERA W AGENCJI DETEKTYWISTYCZNEJ

POŚREDNIK HANDLOWY

Nawiążemy współpracę z pośrednikami handlowymi, doradcami biznesowymi, doradcami podatkowymi, agentami ubezpieczeniowymi, doradcami kredytowymi, agentami konsultingowymi i innymi osobami, które prowadzą własne działalności gospodarcze i szukają sposobów na zwiększenie swoich przychodów. 

Dzięki współpracy z nami poszerzysz swoją ofertę o usługi detektywistyczne i wywiadu gospodarczego. Praca polega na pozyskiwaniu klientów oraz podpisywaniu umów na usługi detektywistyczne. Nie musisz mieć licencji detektywa – twoja praca nie będzie polegać na wykonywaniu usług detektywistycznych.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • możliwość poszerzenia oferty
  • szkolenia produktowe
  • rozwój w oryginalnej branży

Wymagamy:

  • własna działalność gospodarcza (preferowane: pośrednictwa handlowego, konsultingowa, finansowa, ubezpieczeniowa, kredytowa, doradcza);
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego i indywidualnego;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • uczciwość i lojalność biznesowa.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wysłanie swoich aplikacji na adres: kariera@detektyw24.net.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

PRYWATNY DETEKTYW

Zatrudnimy licencjonowanych detektywów na terenie całego kraju. Detektywów chętnych do podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 730 377 777 oraz mailowo: kariera@detektyw24.net.

Wymagamy:
licencja prywatnego detektywa;
własna działalność gospodarcza i wpis do rejestru rejestru przedsiębiorców wykonujących działalność regulowaną w zakresie usług detektywistycznych;
kreatywność i nieszablonowe podejście do stawianych zadań;
sumienność, cierpliwość oraz lojalność biznesowa;

Oferujemy:
zatrudnienie w największej w Polsce agencji detektywistycznej;
atrakcyjny system wynagrodzenia;
narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych spraw;
pracę pełną wyzwań;
możliwość awansu oraz doskonalenia swoich umiejętności na kursach organizowanych przez Agencję;

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Nie masz jeszcze licencji, a chcesz z nami pracować? Zapraszamy na kurs detektywistyczny