Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Oferta

Sprawy rozwodowe

Rozwód to czas wyjątkowo trudny, zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny szczególnie wtedy, gdy różnicę zdań są wyjątkowo wyraźne i dwoje ludzi, którzy obiecywali sobie wszystko na dobre i złe decydują się rozstać i zmienić całe swoje dotychczasowe życie, Czas rozwodu to huśtawka emocjonalna, która trwa nawet kilka lat. W tym czasie myśli nie zawsze myślimy w sposób racjonalny, a niektóre decyzje mogą mieć bardzo poważne konsekwencje rzutujące na resztę życia. Detektyw24 poleca korzystanie w tym trudnym czasie z usług fachowców: adwokata, psychologa oraz prywatnego detektywa.

Biuro detektywistyczne Detektyw24 specjalizuje się w sprawach rozwodowych od 1999 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy tysiące osób przez ten niewygodny czas i dysponujemy wielkim doświadczeniem którym chętnie się dzielimy. Pomożemy wybrać skutecznego adwokata, psychologa i przygotujemy dowody do rozwodu które mogą być kluczowe w całej sprawie. Z naszego doświadczenia wiemy że najważniejsze przy sprawie rozwodowej jest odpowiednie przygotowanie i strategia, a następnie dobór doradców. W dobrym składzie rozwód może trwać o wiele krócej oraz możemy wynieść z tego jakieś korzyści, a przede wszystkim szybciej będziemy wolni i niezależni.

Materiały dowodowe w sprawie rozwodowej

W Polsce mamy dwie możliwości składania pozwów z orzekaniem o winie oraz bez orzekania o winie w kolejnym etapie możemy ubiegać się o unieważnienie małżeństwa przed sądem biskupim.Rozwód bez orzekania o winie jest dość rzadki w Polsce i zapada w sytuacji, w której małżonkowie są pełni zgodni co swoich decyzji, podziału majątku wysokości alimentów oraz opieki nad dziećmi. W takich przypadkach prywatny detektyw może się nie przydać.

Rozwód z orzeczeniem o winie jak sama nazwa mówi że jeden z małżonków jest winien i musi odpowiedzieć za swoje winy wobec partnera. Składając pozew z orzeczeniem winie należy wskazać materiał dowodowy dokumentujący sytuacje przyczyniające się do rozpadu małżeństwa w postaci wykonanych przez licencjonowanego prywatnego detektywa materiałów, a także wezwać świadków. Uzyskanie rozwodu z orzekaniem o winie, to nie tylko satysfakcja, ale także lepszy start w walce o podział majątku, alimenty i opiekę nad dziećmi.

Jak uzyskać orzeczenie o rozpadzie związku z winy współmałżonka? Dowody do rozwodu stanowiące pełnowartościowy materiał procesowy zdobędzie prywatny detektyw.

Detektywi przygotują kompletny materiał dowodowy potwierdzający zdradę małżeńską, agresywne zachowanie, nałogi lub kompletny brak zainteresowania jednego ze współmałżonków losami rodziny. W pełni przygotowany materiał stanowią: pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności, zdjęcia oraz materiały video. Tak wyposażony małżonek może z powodzeniem walczyć o rozwód z orzeczeniem o winie. W razie potrzeby detektyw prowadzący czynności wystąpi jako świadek w sądzie potwierdzając ustalenia zawarte w przygotowanym raporcie.

Koszt poprowadzenia sprawy rozwodowej przez detektywa jest uzależniony od strategii działania Detektyw24 oferuje: sprzedaż sprzętu lokalizującego typu GPS w cenie 660 złotych netto oraz innych akcesoriów, które są niezbędne przy zbieraniu i gromadzeniu materiałów do sprawy rozwodowej. Zapoznaj się z ofertą sklepu detektywistycznego.

Obserwacja wskazanej osoby z pełnym materiałem dowodowym (zdjęcia lub nagrania video) w cenie 1600zł netto za dzień obserwacji.

Czytaj także: dowody zdrady – czy to wystarczy?

Sprawy alimentacyjne

Zaniżanie przychodów, uciekanie z majątkiem czy celowe ukrywanie miejsca pracy oraz osiąganych zarobków to typowe zachowania związane z chęcią uchylenia się od płacenia należnych alimentów.

Alimenty należą się zarówno dzieciom, jak i współmałżonkom, którzy uzyskali rozwód o winie byłego partnera. Prywatny detektyw zbierze materiały dowodowe potwierdzające jawne i niejawne źródła dochodów, uzyskiwane przychody i potwierdzające materialny status życia. Uchylanie się od płacenia alimentów to jeden z poważniejszych problemów spotykany w Polsce. Detektywi z agencji detektywistycznej Detektyw24 doradzą i zbiorą materiały potwierdzające stan faktyczny, który będzie kluczowy w ustaleniu wysokości alimentów.

Koszt wynajęcia detektywa jest uzależniony od strategii działania i rozpoczyna się od 3000 złotych netto. Termin realizacji do 14 dni.

Zadzwoń do eksperta

Katarzyna Bracław tel. +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net