Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kraków

Prywatny detektyw Kraków

Biuro Detektywistyczne Kraków

Królewska 65a/1, 30-081 Kraków

Prywatny Detektyw w Krakowie przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kraków

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Detektyw Zakopane

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Kraków

Agencja detektywistyczna Detektyw 24 z Krakowa to firma z ogromnym doświadczeniem. Jako profesjonaliści, oferujemy szeroki zakres usług zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Jeśli czujesz, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, to nasza pomoc może okazać się niezbędna. Dojdziemy do prawdy, ustalimy fakty i dostarczymy Ci wiarygodnych dowodów w każdej sprawie. Zaznaczamy, że pracujmy w oparciu o zasadę dyskrecji.

Każdy prywatny detektyw z Krakowa, z naszej firmy, ma stosowne uprawnienia. Dzięki temu Klienci zyskują pewność, że zebrany materiał dowodowy będzie można wykorzystać w sądzie. Jego autentyczność zostanie potwierdzona podczas rozprawy poprzez zeznania detektywa. Możemy z całą pewnością stwierdzić, że sprawozdanie przygotowane przez naszą agencję to znaczący materiał dowodowy zwłaszcza w sprawach cywilnych. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, która zaznacza, że wszystkie czynność śledcze ma prawo przeprowadzać jedynie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. Nasze biuro detektywistyczne Detektyw24 współpracuje wyłącznie z takimi osobami.

Agencja detektywistyczna Kraków

Sprawy rodzinne zaliczają się do tych kwestii, z którymi bardzo często spotykamy się na co dzień i prowadzimy stosowne dochodzenia. W końcu nieraz jedynie skorzystanie z usługi prywatnego detektywa umożliwia zgromadzenie odpowiednich dowodów, które jednoznacznie ukazują prawdę. Klienci najczęściej zwracają się do nas z problemami typu: rozwód z orzekaniem o winie, badanie ojcostwa, ustalenie alimentów, ustalenie opieki nad dziećmi, obserwacja osób. W zasadzie wszelkie rodzaju sprawy rozwodowe, do których zbieramy stosowne dowody do rozwodu, pozwalają uporządkować fakty i stanowią potężny dowód w rękach naszego Klienta podczas rozprawy sądowej. Prywatni detektywni z agencji detektywistycznej Detektyw24 pomogą Ci w trudnej sytuacji i skompletują wartościowe informacje. Z nami wyjdziesz wyjście z każdego problemu! Jeśli nie potrafisz ukazać prawdy i udowodnić swoich racji, to nie czekaj!

Nasza oferta obejmuje również sprawy spadkowe i ustalenie aktualnego adresu. Pomożemy w przeprowadzeniu działań windykacyjnych względem dłużników uchylających się od spłaty długów. Specjalizujemy się w wywiadach majątkowych oraz w ustaleniach nieruchomości i ruchomości. Odnajdziemy skradzione mienie, w tym samochody i maszyny budowlane i wskażemy osoby powiązane z kradzieżą. Nasza agencja detektywistyczna z Krakowa podejmuje się również zleceń, takich jak: poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, ukrywających się lub tych, z którymi urwał się nam kontakt. Jesteśmy pewni, że rozwiążemy nawet skomplikowane sprawy!

Sprawy karne to najtrudniejsze zlecenia, z którymi przychodzi nam się zmierzyć w codziennej pracy. Korzystając z usługi prywatny detektyw Kraków, otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu i dyskrecji. Braliśmy udział w głośnych sprawach kryminalnych i doskonale wiemy, jak się zachować. Działamy w taki sposób, by ofiarom zapewnić spokój. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uchronić je przed groźbami, szantażami i niebezpieczeństwem. Nasi pracownicy są w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Wszystkie czynności są prowadzone poufnie. Doskonale wiemy, jak delikatne są sprawy karne.

Nasza agencja detektywistyczna z Krakowa działa także w sprawach gospodarczych czyli wykonujemy tzw. wywiad gospodarczy. Zajmujemy się kwestiami typu: ustalenia autorów donosów, nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych, podkradanie pracowników. Właściciele firm mniejszych i większych oraz przedsiębiorstw spotykają się niezwykle często z tego rodzaju problemami. Pomoc prywatnego detektywa może je rozwiązać niezwykle szybko. Weryfikujemy także zwolnienia lekarskie i ustalamy, czy nie służą one wyłudzaniu odszkodowań lub łamaniu zakazu konkurencji. Od teraz, możesz to sprawdzić niezwykle szybko – wystarczy skorzystać z naszej pomocy.

Prywatny detektyw Kraków

Informatyka śledcza to jeden z obszarów, który ostatnimi czasy, jest niezwykle przydatny. Nasza agencja detektywistyczna z Krakowa świadczy różnorodne usługi w tym zakresie. Jesteśmy w stanie zebrać materiały dowodowe w sprawach dotyczących cyberstalkingu oraz prześladowania i szykanowania w internecie. Gromadzimy informacje, które na drodze sądowej okazują się kluczowe. Dzisiaj cyberstalking i szykanowanie to coś, z czym spotykają się zarówno użytkownicy portali społecznościowych, jak i sieci.

Wykrywanie podsłuchów w domach i firmach to usługa, którą Klienci są bardzo często zainteresowani. Powierzając tę kwestię naszym prywatnym detektywom, możesz spać spokojnie. Zapewnij sobie bezpieczeństwo. Jak wiadomo, podsłuchy są nielegalnym źródłem pozyskiwania danych. Mimo tego bardzo często się z nich korzysta, gdyż umożliwiają zdobycie kluczowych informacji w przypadku spraw rozwodowych, rodzinnych i firmowych. Jako eksperci, znajdziemy każdy podsłuch! Samodzielne szukanie podsłuchów nie daje gwarancji bezpieczeństwa informacji.

Nasza agencja detektywistyczna w Krakowie jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Posiadamy rozbudowaną strukturę i ogólnopolski zasięg, dzięki czemu świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. Jeśli znalazłeś się na życiowym zakręcie, to zgłoś się do nas i zamów usługi detektywistyczne – na pewno Ci pomożemy!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa małopolskiego: detektyw Krynica Zdrój, detektyw Nowy Sącz, detektyw Oświęcim, detektyw Szczawnica, detektyw Tarnów, detektyw Zakopane – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.