Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Szczecin

Prywatny detektyw ze Szczecina

Biuro Detektywistyczne Szczecin

ul. Małkowskiego 30/1, 70-304 Szczecin

Prywatny Detektyw w Szczecinie przyjmuje w godzinach: 8:00 – 21:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Szczecin

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Szczecin

Detektyw 24 to agencja detektywistyczna w Szczecinie, która działa na rynku od wielu lat. Świadczymy szeroki zakres usług i kierujemy je zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i korporacji. Brak Ci wiarygodnych dowodów? Szukasz solidnych argumentów? My je Tobie dostarczymy! Podkreślamy, że zapewniamy dyskrecję i poufność informacji.

Działamy zgodnie z prawem. Ustawa o usługach detektywistycznych jasno zaznacza, że czynności śledcze mogą być prowadzone jedynie osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Jako profesjonaliści, współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy pomogą Ci zebrać użyteczny materiał dowodowy, odpowiedni do przedstawienia go w sądzie. Potwierdzenie jego autentyczności następuje dzięki zeznaniom detektywa podczas rozprawy. Tym samym, zapewniamy Ci solidne argumenty, przydatne zwłaszcza w sprawach cywilnych. Jeśli wiesz, że masz rację, ale nie masz pojęcia jak ją udowodnić, to my wskażemy Ci odpowiednią drogę!

Agencja detektywistyczna Szczecin

Sprawy rodzinne stanowią usługę, z której korzysta coraz więcej osób. W końcu załatwienie prywatnych spraw w polubowny sposób nie zawsze jest możliwe. Klienci korzystają z naszej pomocy przy kwestiach typu: sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, opieka nad dziećmi, alimenty, udowodnienie zdrady i nie tylko. Podejmujemy się również działań przy czynnościach typu: badanie ojcostwa i obserwacja osób. Pracujący dla nas, prywatny detektyw ze Szczecina pozyska solidny materiał dowodowy. Od teraz ujawnienie prawdy i udowodnienie jej w sądzie będzie proste! Masz w ręku konkretne argumenty! Zgłoś się do nas, a my pomożemy ustalić fakty, zgromadzić informacje i odkryć prawdę! Pomożemy Ci znaleźć wyjście z każdej sytuacji!

Nasza agencja detektywistyczna ze Szczecina świadczy także usługi obejmujące zasięgiem wywiady majątkowe, ustalenie adresu, ustalenia nieruchomości i ruchomości, sprawy spadkowe. Działamy w obszarze związanym z poszukiwaniem mienia (w tym też samochodów i maszyn budowlanych) i wskazywania osób stojących za kradzieżą. Pomagamy przeprowadzać działania windykacyjne wobec dłużników. Pracujemy przy poszukiwaniach osób porwanych, zaginionych i tych, z którymi urwał nam się kontakt! Bez względu na to, z jak bardzo skomplikowanych problemem się zmagasz, to jesteśmy pewni, że nasza agencja detektywistyczna może okazać się bardzo pomocna. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!

Sprawy karne to zadania stanowiące najtrudniejszy i najbardziej wymagający obszar pracy. Nasza agencja detektywistyczna działająca w Szczecinie posiada w tej kwestii spore doświadczenie. Pomagaliśmy przy głośnych sprawach kryminalnych, więc wiemy, jak podejść do tematu. Prywatni detektywi współpracujący z nami mogą zebrać dowody dotyczące pobić, gwałtów i zabójstw. Działamy dyskretnie i ostrożnie, zapewniając Ci całkowite bezpieczeństwo. Kierowanie się zasadą poufności pozwala ochronić ofiarę przed zastraszeniami i groźbami. Zaufaj nam – zapewnimy Ci komfort psychiczny i doprowadzimy daną sprawę do końca!

Nasza agencja detektywistyczna działa także w sektorze spraw gospodarczych czyli prowadzimy wywiad gospodarczy. Podejmujemy się problemów związanych z kwestiami typu: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych, podkradanie pracowników, ustalanie autorów donosów, weryfikacja zwolnień lekarskich. Ten ostatni problem jest coraz częściej spotykany. My wykonamy czynności, dzięki którym Klient może dowiedzieć się, czy pracownik, posługując się zwolnieniem, nie wyłudza odszkodowania czy też nie łamie zakazu konkurencji. Jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz poznać prawdę, to zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Szczecin

Podejmujemy się działań związanych z informatyką śledczą. Usługi tego rodzaju budzą obecnie spore zainteresowanie. Cyberstalking, niepochlebne opinie i prześladowania to zagrożenia często spotykane. Korzystając z usług prywatnego detektywa, możliwe jest wskazanie sprawcy i zgromadzenie obciążających go dowodów. Nie przechodź obojętnie obok takich działań – zacznij walczyć z prześladowaniami w internecie. Poproś o pomoc profesjonalistów i śpij spokojnie.

Wykrywanie podsłuchów w domach i firmach również wchodzi w zakres naszych usług. Podsłuchy są nielegalne, ale i tak sporo osób z nich korzysta. Umożliwiają one zdobycie cennych informacji zarówno w sprawach firmowych, jak i rodzinnych. Mało tego, w przypadku rozwodów, bardzo często gromadzi się tak dowody obciążające współmałżonka.Jeśli chcesz spać spokojnie i zyskać poczucie bezpieczeństwa, to skorzystać z pomocy specjalistów z naszej agencji detektywistycznej. Wykryjemy każdy podsłuch!

Usługa detektyw Szczecin idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Posiadamy biura w całym kraju. Realizujemy zlecenia na terenie różnych miast bez dodatkowych opłat. Skorzystaj z naszej pomocy już teraz! Zaufaj profesjonalistom!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa zachodnio-pomorskiego: detektyw Białograd, detektyw Kołobrzeg, detektyw Koszalin, detektyw Police, detektyw Świnoujście – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.