Badanie ojcostwa

Biuro detektywistyczne Detektyw24 od początku swojego istnienia specjalizuje się w dyskretnym pobieraniu materiału genetycznego do badań potwierdzających pokrewieństwo, głównie potwierdzenia lub zaprzeczenia ojcostwa. W ramach agencji działa specjalny zespół realizujący zlecenia dyskretnego pobrania materiału DNA. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej strukturze naszej Agencji realizujemy zlecenia na terenie całego kraju bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Pobrany materiał genetyczny możemy przekazać do wskazanego przez klienta laboratorium lub przeprowadzić badanie we własnym zakresie w jednym z certyfikowanych laboratoriów współpracujących z naszą Agencją. Przeprowadzenie badania w autoryzowanym przez naszą Agencję laboratorium gwarantuje szybkość, wysoką jakość oraz pełną dyskrecję.

Detektywi realizujący zlecenie i uczestniczący w dyskretnym pobraniu materiału genetycznego, aby wykonać test na ojcostwo mogą także wystąpić w sądzie jako świadkowie potwierdzając i uwiarygadniając pochodzenie materiału.

Wynagrodzenie: od 6000 złotych netto
Termin realizacji uzgadniany jest indywidualnie z Klientem

Masz podejrzenia, że wychowujesz nie swoje dziecko? Co zrobić w takiej sytuacji? Zobacz nasz poradnik.

Test zdrady

Wykonujemy badania na obecność nasienia na dostarczonym materiale np. bielizna, prześcieradło, ręczniki, pościel itd. Badanie potwierdza obecność nasienia na dostarczonym materiale, co może posłużyć jako materiał dowodowy w sprawie o rozwód.

Jak zabezpieczyć materiał genetyczny?
• Koniecznie należy używać rękawiczek jednorazowych, aby uchronić materiał przez zanieczyszczeniem innym DNA;
• Materiał należy przechowywać i przesyłać w papierowej torebce lub kopercie w przypadku przesyłania kurierskiego
• Każdą kopertę należy szczegółowo opisać.

Cena: 500 złotych netto
Termin realizacji: do 14 dni

W przypadku stwierdzenia obecności nasienia, proponujemy wykonanie badań dodatkowych.
• Określenie profilu genetycznego badanego nasienia;
• Wykonanie badań porównawczych, nasienia z pozytywnego testu zdrady z materiałem genetycznym typowanej dowolnej osoby (np. osoba podejrzewana jako kochanka/kochanek);
• Wykonanie badań na obecność śliny lub krwi.

Zadzwoń do eksperta

Józef Polikowski

tel.: +48 733 477 777

e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net