Ustalenie autorów donosów

Badania wskazują, że ludzie coraz chętniej i coraz częściej piszą donosy. Anonimowe, najczęściej, listy do urzędów potrafią spowodować całą kumulację najróżniejszych kontroli i znacznie utrudnić przedsiębiorcy codzienne działanie. Wiele z tych donosów nie odnosi się do realnych nadużyć i wykroczeń przedsiębiorców, ale jest efektem zazdrości, zawiści, nieuczciwej konkurencji czy zawiedzionych pracowników. Przedsiębiorcy, którzy padli ofiarą bezpodstawnych donosów i musieli zmierzyć się z następującymi po sobie kontrolami z najróżniejszych urzędów i instytucji doskonale wiedzą, jak utrudnia to bieżące prowadzenie biznesu.

Jednak nie tylko przedsiębiorcy i ludzie biznesu spotykają się z pomówieniami w postaci anonimowych donosów. Szkalowanie małżonków, dzieci czy rodziców w anonimowych listach wysyłanych lub podrzucanych bezpośrednio do skrzynki pocztowej to coraz popularniejszy sposób na uprzykrzenie życia nielubianym współpracownikom czy sąsiadom.

Agencja Detektyw24 prowadzi działania w celu ustalenia autorów donosów oraz motywów takiego działania.

W ramach prowadzonych śledztw w zakresie ustalenia autorów donosów współpracujemy z biegłymi z zakresu grafologii i daktyloskopii.

Zadzwoń do eksperta

Krzysztof Szaruga

tel.: +48 883 600 000

e-mail: krzysztof.szaruga@detektyw24.net