Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wrocław

Prywatny detektyw Wrocław

Biuro Detektywistyczne Wrocław

pl. Solny 14 lok. 3, 50-062 Wrocław

Prywatny Detektyw we Wrocławiu przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wrocław

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Bolesławiec

Prywatny Detektyw Bolesławiec przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bolesławiec

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Wrocław

Nasze profesjonalne biuro detektywistyczne Wrocław Detektyw 24 posiada ogromne doświadczenie. Oferujemy szeroki zakres usług dla osób prywatnych, jak i dla firm. Pomożemy Ci rozwikłać nawet najtrudniejsze sprawy o różnorodnym podłożu, ustalimy fakty i rozwiążemy problemy! Prywatny detektyw przeprowadzi profesjonalne śledztwo, stosując się przy tym do zasady dyskrecji i poufności.

Działamy w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych. Jasno jest w niej zaznaczone, że czynności śledcze mogą być przeprowadzane przez osobę posiadającą licencję prywatnego detektywa. Agencja detektywistyczna Detektyw24 współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami z Wrocławia. Działają oni zgodnie z prawem, a więc Klient może spać spokojnie. Decydując się na wynajęcie detektywa, ma się pewność, że zebrany materiał dowodowy będzie użyteczny i będzie można go wykorzystać w sądzie. Zeznania detektywa podczas rozprawy potwierdzają prawdziwość ustaleń i stanowią istotny dowód. Tym samym sprawozdanie, które przygotuje prywatny detektyw bywa kluczowe, szczególnie w sprawach cywilnych.

Agencja detektywistyczna Wrocław

Często współpraca z biurem detektywistycznym jest jedynym wyjściem. Kwestie rodzinne to właśnie takie sytuacje. Klienci zwracają się do nas w celu uzyskania profesjonalnej pomocy przy problemach typu: sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, pobranie materiału DNA i badanie ojcostwa, zebranie dowodów zdrady oraz dowodów w celu ustaleń opieki nad dziećmi i alimentów. Licencjonowany detektyw zgromadzi odpowiednie i profesjonalne materiały dowodowe. Stanowią one wiarygodny dowód dla sądu i jednoznacznie wskazują fakty.

Nasza firma pomoże w ustaleniu faktów oraz w dostarczeniu profesjonalnych materiałów. Jeśli jesteś na zakręcie w życiu osobistym i przed Tobą podjęcie ważnej decyzji, a jednocześnie nie masz wartościowych dowodów ukazujących prawdę, to zgłoś się do nas. Prywatny detektyw działający we Wrocławiu pomoże Ci je zgromadzić, co będzie okaże się kluczowe dla sądu. Koszt wynajęcia detektywa zależy od rodzaju zlecanej sprawy i przyjętej strategii działania. Cennik usług detektywistycznych jest jasny i przejrzysty.

Nasze usługi detektywistyczne we Wrocławiu obejmują swoim zakresem sprawy spadkowe, wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Pomożemy w sprawach związanych z przeprowadzeniem działań windykacyjnych wobec dłużników. Specjaliści z naszej firmy świadczą też usługi typu: obserwacja osób, ustalenie adresu, poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, ukrywających się lub tych, z którymi straciliśmy kontakt. Zajmujemy się poszukiwaniem mienia, ustalamy danej osoby powiązane z kradzieżami i nie tylko. W powyższych obszarach, usługi detektywistyczne są praktycznie niezbędne i umożliwiają sprawne rozwikłanie problemów.

Do najpoważniejszych zadań powierzanych agencji detektywistycznej Detektyw24 Wrocław zaliczają się sprawy karne. Prowadzimy czynności mające na celu zebranie dowodów dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Działamy ostrożnie- bezpieczeństwo naszych Klientów jest najważniejsze. Ofiary należy uchronić przed groźbami oraz szantażami. Poufność jest tu kwestią priorytetową. Korzystając z usługi Detektyw Wrocław masz gwarancję dyskrecji – nie pozwolimy żeby Twoje zdrowie i życie były w jakikolwiek sposób narażone na niebezpieczeństwo.

Nasza agencja detektywistyczna Detektyw24 we Wrocławiu świadczy usługi dotyczące spraw gospodarczych czyli wywiad gospodarczy. Podejmujemy się następujących kwestii: ustalenie autorów donosów, nieuczciwa konkurencja, wykradanie tajemnic firmowych, podkupowanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze. Prywatny detektyw jest w stanie zweryfikować prawdziwość zwolnień lekarskich, co jest dosyć poważnym problemem w ostatnim czasie. Niemalże w każdej firmie mają miejsce sytuacje, kiedy pracownicy wyłudzają odszkodowania czy też łamią zakaz konkurencji, posługując się właśnie nielegalnie wystawionym zwolnieniem lekarskim.

Prywatny detektyw Wrocław

Informatyka śledcza to także obszar naszej działalności. Licencjonowany detektyw z naszej agencji we Wrocławiu, jest w stanie zebrać konkretne materiały dowodowe, niezbędne w sprawach cyberstalkingu i na nękanie w internecie. Gromadzimy materiały, które bezproblemowo pozwolą ustalić zamieszane w sprawę osoby, a także ukarać je na drodze sądowej. Obecnie prześladowania w sieci są problemem dla wielu użytkowników portali społecznościowych.

Prowadzimy również czynności, takie jak wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Podkreślamy, że wszelkiego rodzaju pluskwy i podsłuchy są nielegalne, niemniej jednak i tak często się je stosuje w celu wykrywania zdrad czy też pozyskiwania informacji dotyczących działań konkurencyjnych firm. Korzystając z usługi typu prywatny detektyw i zlecając nam szukanie podsłuchów, masz zagwarantowane bezpieczeństwo, które jest tak ważne w dzisiejszych czasach.

Nasza agencja detektywistyczna we Wrocławiu jest do dyspozycji zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz! Pracujemy 24 godziny na dobę. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły. Pamiętaj, że jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, a więc świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat.

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa dolnośląskiego: detektyw Bolesławiec, detektyw Głogów, detektyw Jelenia Góra, detektyw Karpacz, detektyw Lubin, detektyw Świdnica, detektyw Wałbrzych  – profesjonalne biuro detektywistyczne na wyciągnięcie ręki.