Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Białystok

Prywatny detektyw Białystok

Biuro Detektywistyczne Białystok

ul. Elektryczna 1/3 lok 216, 15-080 Białystok

Prywatny Detektyw Białystok przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Białystok

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Białystok

Nasza agencja detektywistyczna w Białymstoku Detektyw 24 to firma działająca w branży już od dawna. Posiadamy ogromne doświadczenie przy sprawach o różnym podłożu. Nasze usługi detektywistyczne kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm mniejszych i większych. Pomożemy Ci dojść do prawdy, ustalić fakty oraz, co najważniejsze, zebrać solidne materiały dowodowe, które w sądzie będą niezbędne. Rozwiążemy każdą problematyczną kwestię! Nie czekaj, zdecyduj się na wynajęcie detektywa i skorzystaj z pomocy specjalistów już teraz!

Nasze biuro detektywistyczne Białystok współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, zakładającą, że wszelkiego rodzaju czynności śledcze mogą być przeprowadzane wyłącznie przez osoby posiadająca licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu, materiał dowodowy będzie użyteczny i jednocześnie będzie on stanowił znaczący dowód podczas rozprawy sądowej. Potwierdzenie poczynionych przez nas ustaleń odbywa się poprzez zeznania detektywa w sądzie. Gwarantujemy Ci, że przygotowany przez nas raport będzie solidnym dowodem. Jeśli czujesz, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, ale jednocześnie brak Ci argumentów, to my je Tobie dostarczymy.

Agencja detektywistyczna Białystok

Sprawy rodzinne stanowią usługę, którą sporo osób jest zainteresowanych. W końcu sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, ustalenia kwestii typu opieka nad dziećmi i sprawa o alimenty, nie należą do najłatwiejszych wyzwań. Nieraz ich polubowne załatwienie jest po prostu niemożliwe. Nasi prywatni detektywi z Białegostoku pomogą Ci zebrać materiały dowodowe, które ukażą prawdę i ustalą fakty. Podejmujemy się także następujących czynności: obserwacja osób, udowodnienie zdrady, dyskretne pobranie materiału DNA i badanie ojcostwa i nie tylko. Przychodząc do nas, masz zapewnioną dyskrecję oraz pełen profesjonalizm. Solidny raport z ustaleniami opartymi na obserwacji i na faktach ukażą Twoją rację!

Nasza agencja detektywistyczna Białystok świadczy także usługi obejmujące zasięgiem wywiady majątkowe, ustalenie nieruchomości i ruchomości, sprawy spadkowe. Pomagamy podczas działań windykacyjnych wobec dłużników, wykonujemy ustalenie adresu. Jesteśmy pewni, że nasze usługi będą niezbędne w wielu różnych obszarach życia! Prowadzimy także poszukiwanie skradzionego mienia (np. maszyny budowlane, skradzione auta itd.), wskazujemy osoby, które stoją za kradzieżą. Innymi zleceniami, z którymi nasz prywatny detektyw sobie poradzi, jest pomoc przy odnalezieniu osób porwanych, zaginionych czy takich, z którymi zerwał Ci się kontakt.

Sprawy karne to zlecenia stanowiące najtrudniejszy obszar naszych usług. Posiadamy w tych kwestiach duże doświadczenie, współpracowaliśmy przy głośnych sprawach kryminalnych. Wiemy, jak istotne jest w nich zachowanie dyskrecji i poufności oraz zapewnienie ofiarom spokoju i bezpieczeństwa. Robimy wszystko, by poszkodowana osoba nie była narażona na szantaże i groźby. Prywatni detektywi współpracujący z nami są w stanie zebrać dowody dotyczące pobić, gwałtów i zabójstw. Działamy profesjonalnie!

Detektywi z naszej agencji detektywistycznej w Białymstoku działają także w przypadku spraw gospodarczych czyli wykonujemy tzw. wywiad gospodarczy. Prowadzimy działania z zakresu takich spraw, jak: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych, podkradanie pracowników czy ustalenie autorów donosów. Jesteśmy w stanie zweryfikować zwolnienia lekarskie i określić, czy pracownicy nie posługują się nimi w celu wyłudzenia odszkodowania, czy też złamania zakazu konkurencji. Każdy właściciel firmy z powyższymi problemami spotyka się bardzo często. Prywatny detektyw jest w stanie rozwiązać wiele kwestii. Co istotne, usługi detektywa będą poparte solidnymi materiałami dowodowymi.

Prywatny detektyw Białystok

Informatyka śledcza to również obszar działalności naszej agencji detektywistycznej. Cyberstalking i prześladowania w internecie to obecnie codzienność użytkowników sieci. Zagrożenia tego rodzaju są coraz częściej spotykane. Prywatny detektyw Białystok zbierze konkretny materiał dowodowy i wskaże sprawców. Informacje takie są niezbędne na drodze postępowania sądowego. Nie czekaj – zacznij działać!

Jako agencja detektywistyczna podejmujemy się czynności, mających na celu wykrywanie podsłuchów w domach i firmach. Jak wiadomo, podsłuchy są nielegalne, jednak informacja ta wcale nie odstrasza, a wręcz przeciwnie. W końcu za ich pomocą, zebranie wiadomości obciążających drugą stronę, staje się niezwykle proste. Wykorzystuje się to zwłaszcza w sprawach rozwodowych i firmowych. Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa, zleć nam szukanie podsłuchów – prywatny detektyw znajdzie każdy podsłuch w domu i w firmie. Samodzielne szukanie podsłuchów nie daje żadnej gwarancji bezpieczeństwa informacji.

Usługa prywatny detektyw Białystok jest elastyczna. Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, w związku z czym realizujemy zlecenia na terenie różnych miast i to bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego