Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sokółka

Prywatny detektyw Sokółka

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sokółka

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Sokółka

Detektyw24 to jedna z profesjonalnych agencji detektywistycznych, która od wielu lat działa na rynku. Rozwiązaliśmy bardzo wiele spraw, zarówno z zakresu spraw cywilnych, jak i spraw gospodarczych. Nasza oferta jest bardzo szeroka i potrzebną usługę znajdzie dla siebie zarówno osoba prywatna, jak i właściciel firmy. Prywatni detektywi w naszej firmie zbierają materiały i dowody, które pozwolą Ci poznać prawdę.

A może brakuje Ci dowodów, z którymi możesz iść do sądu? W takim razie świetnie trafiłeś, ponieważ działamy zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami, a tylko oni mają prawo do wykonywania czynności śledczych. To nie tylko kwestia wiedzy i doświadczenia, lecz także tego, że w świetle prawa pozyskane w sposób nielegalny dowody nie są ważne w sądzie. Dlatego współpraca z prywatnym detektywem da Ci do ręki argumenty, z którymi możesz wystąpić w czasie rozprawy sądowej. Jest to bardzo ważne w sprawach cywilnych, jednak pozostałych także ma duże znaczenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Agencja detektywistyczna Sokółka

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Oferujemy badania ojcostwa i różne usługi, ale najczęściej prowadzimy działania związane z wykrywaniem zdrad małżeńskich. Zbieramy materiały na udowodnienie romansu współmałżonka oraz inne dowody przy rozwodzie z orzekaniem o winie.

Ale na tym nasza oferta się nie kończy. Wręcz przeciwnie, jest bardzo rozbudowana. Zajmujemy się także szeroko rozumianymi sprawami majątkowymi. Wywiady majątkowe i ustalania nieruchomości i ruchomości to część naszej oferty. Do tego pomagamy także podczas spraw spadkowych i w poszukiwaniu spadkobierców.

Poszukiwanie osób zaginionych i z którymi nie ma kontaktu to także duża część naszej oferty. Nasza agencja detektywistyczna ma doświadczenie w wyszukiwaniu osób porwanych. Sprawy karne i kryminalistyczne także często pojawiają się w naszej agencji. Mamy w nich duże doświadczenie, co jest niezwykle istotne i pomaga w efektywnym działaniu. Gwarantujemy dyskrecję, byś mógł czuć się bezpiecznie.

Nasza agencja detektywistyczna ma ofertę także dla właścicieli firm. W sektorze spraw gospodarczych prowadzimy bardzo różnorodne śledztwa: od nieuczciwej konkurencji, przez zdradzanie tajemnic firmowych, aż do weryfikacji zwolnień lekarskich. Pomagamy w takich sprawach, jak szpiegostwo gospodarcze, podkupywanie pracowników czy ustalanie autorów donosów. Wielu pracodawców boryka się z problemami personalnymi i tutaj także możemy pomóc. Sprawdzimy, czy Twoi pracownicy nie działają na szkodę firmy i czy nie próbują wyłudzić odszkodowań.

Prywatny detektyw Sokółka

W naszej ofercie znajduje się także usługa wyszukiwania podsłuchów. Jest to nadal dość częsty proceder, więc jeśli nie czujesz się pewnie, albo zauważasz, że prywatne informacje nagle wychodzą na światło dzienne, możemy pomóc. Prywatni detektywi przeszukują cały teren, zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w biurach i są w stanie wyszukać podłożone urządzenia podsłuchujące.

Kolejną częścią naszej oferty są działania z zakresu informatyki śledczej. Prowadzimy je ostatnio niezwykle często – zagrożenia w sieci są duże, a takie problemy jak prześladowanie w sieci (cyberstalking) i hejtowanie stały się prawdziwą plagą. Możemy jednak z nimi walczyć i zbierać dowody, które pomogą w wejściu na drogę sądową i wywalczeniu sprawiedliwości. Sprawcy przemocy w sieci nie są, wbrew pozorom, anonimowi, i naprawdę możemy Ci pomóc!

Dowody zebrane przez prywatnego detektywa mogą pomóc Ci wywalczyć sprawiedliwość. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia – nasza agencja detektywistyczna oferuje swoje usługi. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i pomagamy na szeroką skalę. Sprawdź, jak wygląda nasza oferta i jak możemy rozwiązać Twoje problemy! Działamy na terenie całego kraju, gwarantując profesjonalizm, dyskrecję i elastyczność!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego