Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Augustów

Prywatny detektyw Augustów

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Augustów

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Augustów

Agencja detektywistyczna Detektyw24 od wielu lat rozwiązuje sprawy o różnorodnym profilu. Mamy ogromne doświadczenie i jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy znają się na swoim fachu. Dlatego naszym Klientom możemy zaoferować szeroki zakres usług, zarówno jeśli chodzi o osoby prywatne, jak i firmy. Naszym celem jest dotarcie do dowodów, dzięki którym udowodnisz swoje racje i dostaniesz materiały, z którymi możesz wejść na drogę sądową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Działamy na terenie całej Polski. Zawsze działamy zgodnie z prawem, w myśl ustawy o usługach detektywistycznych. Według niej czynności śledcze mają prawo przeprowadzać tylko licencjonowani detektywi. Dlatego współpracujemy wyłącznie z osobami, które mają licencję. To sprawia, że materiał dowodowy jest dobrej jakości i może zostać użyty w sądzie. Nasi detektywi mogą podczas rozprawy także potwierdzić autentyczność zebranych dowodów. Dzięki temu masz pewność, że dostaniesz realną pomoc, a nasze sprawozdanie będzie wartościowe.

Agencja detektywistyczna Augustów

Nasza agencja detektywistyczna bardzo często zajmuje się szeroko rozumianymi sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są łatwe, ale możemy pomóc w bardzo różnych kwestiach. Prowadzimy takie działania jak: obserwacja osób, zbieranie dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie czy zbieranie materiałów na udowodnienie zdrady. Możemy zaoferować także badanie ojcostwa.

Świadczymy wiele usług także związanych z poszukiwaniem osób zaginionych. Angażujemy się w śledztwa i poszukiwanie osób porwanych lub takich, z którymi urwał się kontakt. Możemy ustalić dane adresowe, działając dyskretnie i pewnie. Sprawy karne, nie tylko porwania, to najbardziej skomplikowany obszar naszej oferty. Na szczęście mamy w nich ogromne doświadczenie – nasza agencja detektywistyczna brała udział w rozwiązywaniu także tych największych spraw z pierwszych stron gazet.

Świadczymy także usługi związane ze sprawami majątkowymi. Wywiady majątkowe, sprawy spadkowe oraz trudne ustalenia nieruchomości czy ruchomości – mamy naprawdę bardzo szeroką ofertę.

Nasze biuro detektywistyczne mają ofertę także dla firm. Jeśli jesteś właścicielem, który zmaga się z problemami personalnymi lub z konkurencją, zapraszamy do kontaktu. Możemy pomóc w takich kwestiach jak nieuczciwa konkurencja, podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, ustalanie autorów donosów. Możemy także sprawdzić, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji lub zweryfikować ich zwolnienia lekarskie. Pomagamy właścicielom firm każdej wielkości, zarówno tych mniejszych, jak i największych korporacji.

Prywatny detektyw Augustów

Jak wiadomo, zagrożenia w sieci są obecnie bardzo duże. Z tego powodu w ostatnim czasie niezwykle często zajmujemy się sprawami dotyczącymi cyberstalkingu i prześladowania w Internecie. Pomagają w tym działania i narzędzia z zakresu informatyki śledczej. Stalkerom i hejterom wydaje się, że są całkowicie anonimowi w sieci, ale to nie jest prawda. Każdy może odpowiedzieć za przestępstwa popełnione w cyberprzestrzeni, kluczowe jest do tego zebranie i zabezpieczenie dowodów, czym może zająć się prywatny detektyw. Dzięki temu możesz wejść na drogę sądową i szukać sprawiedliwości.

W naszej ofercie znajduje się również usługa wykrywania tak zwanych pluskiew, czyli podsłuchów. Oferujemy sprawdzanie terenu za pomocą odpowiednich narzędzi w domu i w firmie. Podkładanie podsłuchów jest nielegalne, ale nadal często się zdarza i wiele osób robi to z premedytacją. Dlatego, jeśli uważasz, że informacje o Twojej rodzinie lub firmie wyciekają w jakiś sposób, zgłoś się do nas – zapewnimy Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności.

Nasza agencja detektywistyczna jest do Twojej dyspozycji. 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę czekamy na Twój kontakt! Działamy na terenie całej Polski i oferujemy dyskrecję i elastyczność! Czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia? Nie wahaj się nawiązać z nami kontaktu! Prywatny detektyw na pewno Ci pomoże!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego