Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Łomża

Prywatny detektyw Łomża

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Łomża

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Łomża

Agencja detektywistyczna Detektyw24 jest profesjonalna firmą, która od wielu lat działa na rynku. Rozwikłaliśmy wiele różnych spraw – do tych cywilnych, poprzez majątkowe, aż do gospodarczych. Nasza oferta jest bowiem skierowana nie tylko do osób prywatnych, lecz także do właścicieli firm i przedsiębiorców. Dowiedz się, w czym możemy Ci pomóc i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Warto podjąć współpracę z prywatnym detektywem, jeśli brakuje Ci dowodów do udowodnienia swoich racji lub jeśli chcesz obnażyć prawdę. Możemy pomóc w zbieraniu materiału dowodowego i gwarantujemy, że będzie on wartościowy na drodze sądowej. Dzieje się tak, ponieważ działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Określa ona, że wszelkie czynności śledcze, potrzebne w pracy detektywa, mogą wykonywać osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa. Sprawozdanie, które dostajesz po naszej pracy, jest więc wartościowy argumentem na sali sądowej, a na dodatek możemy potwierdzić autentyczność zrobionych zdjęć czy nagrań. Gwarantujemy przy tym dyskrecję i oczywiście elastyczność. Działamy na terenie całego kraju.

Agencja detektywistyczna Łomża

Naszej agencji detektywistycznej najczęściej powierzane są działania związane ze sprawami rodzinnymi. Nie będzie żadnym zaskoczeniem, jeśli powiemy, że chodzi głównie o sprawy rozwodowe. Nie są one łatwe, ale dzięki pomocy prywatnego detektywa możesz otrzymać dowody, które udowodnią zdradę i przydadzą się w czasie rozprawy z orzekaniem o winie. Oferujemy także badanie ojcostwa i prowadzimy obserwację osób.

Usługi obejmujące wywiady majątkowe także są w centrum naszego zainteresowania. Oferujemy rozwiązywanie wszelakich problemów przy sprawach spadkowych, które bywają bardzo trudne. Mamy także doświadczenie w ustalaniu nieruchomości i ruchomości.

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Podejmujemy się także działań związanych z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Ustalamy dane adresowe lub fakty, które stoją za zniknięciem kogoś czy urwaniem się kontaktu. Jest to także powiązane ze sprawami karnymi, które również często prowadzimy. Są one najczęściej skomplikowane, jednak dzięki dużemu doświadczeniu możemy działać sprawnie i profesjonalnie. Naszym klientom zapewniamy pełną dyskrecję, zwłaszcza w tym obszarze, by zapewnić im maksymalne bezpieczeństwo.

Nasze biuro detektywistyczne ma ofertę także dla właścicieli firm i przedsiębiorców. W sektorze spraw gospodarczych oferujemy takie usługi, jak: prowadzenie śledztwa w kwestii nieuczciwej konkurencji czy szpiegostwa gospodarczego. Możemy przyjrzeć się podkupywaniu pracowników, wykradaniu tajemnic firmowych czy ustalić autorów donosów. Nasza firma pomaga w wielu trudnościach, które dotyczą właścicieli firm. Możemy sprawdzić, czy ktoś, pracownik lub konkurent, nie działa na szkodę Twojej firmy, na przykład poprzez wykradanie pracowników czy łamanie zakazu konkurencji.

Prywatny detektyw Łomża

Działania z zakresu informatyki śledczej także znajdują się w naszym kręgu zainteresowań. Narzędzia związane z wyszukiwaniem informacji w sieci wykorzystujemy z wielu powodów. Specjalizujemy się w zbieraniu materiałów dowodowych na cyberstalking i prześladowania w Internecie. Zabezpieczamy je i przygotowujemy tak, byś mógł wykorzystać je w sądzie. Cyberprzestępcy nie są anonimowi ani bezkarni. Może czujesz się w stosunku do nich bezradny, ale naprawdę możemy pomóc.

W naszej ofercie znajdziesz także usługę wykrywania podsłuchów. W domach i firmach od czasu do czasu znajduje się tak zwane pluskwy, chociaż ich podkładanie jest oczywiście niezgodne z prawem. Nasi detektywi korzystają z najnowszego sprzętu i świetnie radzą sobie z wykrywaniem tego rodzaju urządzeń, by przywrócić Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu. Nasza agencja detektywistyczna jest do dyspozycji Klientów 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę! Zapewniamy Ci elastyczność, dyskrecję, bezpieczeństwo. Działamy na terenie całej Polski.

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego