Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Zambrów

Prywatny detektyw Zambrów

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Zambrów

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Zambrów

Agencja detektywistyczna Detektyw24 zaprasza do zapoznania się z ofertą. Rozwikłaliśmy bardzo wiele spraw o różnorodnym podłożu i oferujemy szeroki zakres usług. Są one dedykowane zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. Nasza oferta jest bardzo szeroka, zajmujemy się i sprawami cywilnymi, i majątkowymi i gospodarczymi. Działamy na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat i gwarantujemy pełną dyskrecję.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych dowodów, by udowodnić swoje racje i ukazać prawdę, zgłoś się do nas! Możemy pomóc! Praca prywatnego detektywa polega na robieniu obserwacji i pozyskiwaniu materiałów, które mogą służyć za dowód w sądzie. Jest to wartościowy materiał dowodowy, ponieważ współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami. A tylko tacy, w myśl ustawy o usługach detektywistycznych, są rozpatrywane w sądzie. Zebrany materiał może posłużyć tylko do poznania prawy, a może być także dowodem, który będzie rozstrzygający w czasie rozprawy sądowej. Dlatego Klient może mieć pewność, że współpracując z nami, dostaje do ręki argumenty, które mogą pomóc mu wygrać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Agencja detektywistyczna Zambrów

Nasze biuro detektywistycznie niezwykle często dostaje sprawy związane ze zdradami i rozwodami. Sprawy rodzinne tego rodzaju są bardzo trudne i emocjonalne, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci czuli się komfortowo w czasie współpracy. Prowadzimy działania związane z obserwacją osób, zbieramy materiały na udowodnienie zdrady oraz inne dowody. Dzięki nim możesz przeprowadzić rozwód z orzekaniem o winie. W tym zakresie oferujemy także badanie ojcostwa.

Świadczymy także cały szereg usług związanych z wywiadami majątkowymi. Sprawy spadkowe, poszukiwanie nieruchomości i ruchomości – to najczęściej wykonywane przez nas usługi. Poszukujemy także spadkobierców. W ogóle poszukanie osób zaginionych i tych, z którymi nie ma kontaktu to również zakres naszych usług. Poszukujemy także osób porwanych.

W naszej ofercie znajdziesz także usługi zawiązane ze sprawami karnymi. To skomplikowany obszar naszej działalności, ale dzięki dużemu doświadczeniu możemy pomóc w wielu różnych sprawach. Nasi prywatni detektywi byli zaangażowani do tej pory w bardzo wielu różnych spraw, które możesz także znać z mediów.

Inna część naszej oferty jest dedykowana właścicielom firm. Nasze biuro detektywistyczne działa w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy różne śledztwa, także związanych z takimi kwestiami jak nieuczciwa konkurencja, wyciek tajemnic firmowych czy podkupywanie pracowników. Dostajemy także sprawy związane z wiarygodnością pracowników. Możemy sprawdzić zwolnienia lekarskie i łamanie zakazu konkurencji, zajmujemy się także śledztwami związanymi z donosami.

Prywatny detektyw Zambrów

To jednak nie wszystkie działania, które możemy Ci zaoferować. Coraz częściej nasi Klienci potrzebują usług z zakresu informatyki śledczej. Zajmujemy się takimi sprawami jak cyberstalking i hejtowanie. To prawdziwa plaga, ale za pomocą narzędzi informatyki śledczej możemy pomóc. Nikt nie jest anonimowy w sieci, a doświadczeni prywatni detektywi mogą znaleźć sprawców i zebrać dowody, które okazują się przydatne po wejściu na drogę sądową. Sprawcy nie muszą pozostać bezkarni!

W naszej ofercie znajduje się także usługa wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Zakładanie podsłuchów nie jest legalne w Polsce, ale nadal niestety się zdarza. Nie musisz czuć się niekomfortowo i żyć w poczuciu zagrożenia. Nasi detektywi mogą przeszukać cały teren, mieszkanie i biuro w poszukiwaniu tak zwanych pluskiew. Wszystko po to, by przywrócić naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Możemy zapewnić Ci elastyczność, dyskrecję i maksymalne bezpieczeństwo. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc! Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Prywatny detektyw na pewno Ci pomoże!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego