Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Bielsk Podlaski

Prywatny detektyw Bielsk Podlaski

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bielsk Podlaski

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Bielsk Podlaski

Nasza agencja detektywistyczna to profesjonalna firma, która od wielu lat rozwiązała bardzo wiele różnych spraw. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, a dzięki doświadczeniu i wiedzy możemy zaproponować swoje usługi zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. Naszym celem jest zebranie dowodów, które pomogą udowodnić Ci swoje racje, także przed sądem. Możesz mieć pewność, że nasze dowody są najwyższej jakości i mogą być solidnym argumentem podczas rozprawy.

Wszystko dlatego, że nasza agencja detektywistyczna współpracuje z licencjonowanymi detektywami. Działamy na mocy ustawy o usługach detektywistycznych. Mówi ona, że czynności śledcze powinny być przeprowadzane tylko przez osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa. Dlatego zebrany przez nas materiał dowodowy jest dobrym argumentem w sądzie i może przydać się podczas rozprawy. Możesz mieć pewność, że sprawozdanie od naszego prywatnego detektywa będzie uznane za wartościowy dowód. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Agencja detektywistyczna Bielsk Podlaski

Nasze biuro detektywistyczne specjalizuje się w sprawach cywilnych. Szczególnie często zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są łatwe, ale możemy pomóc w różnych kwestiach. Prowadzimy obserwację osób, by zebrać materiały udowadniające zdradę lub potrzebne przy rozwodzie z orzekaniem o winie, a także oferujemy badanie ojcostwa. Świadczymy także usługi obejmujące sprawy spadkowe. Nie ulega wątpliwości, że bywają one niezwykle trudne. Prowadzimy wywiady majątkowe i podejmujemy działania mające na celu ustalenia nieruchomości i ruchomości.

Nasza agencja detektywistyczna otrzymuje także zlecenia z zakresu spraw karnych. Mamy doświadczenie w sprawach kryminalistycznych, także tych głośnych. Prowadzimy śledztwa by odnaleźć osoby zaginione i porwane. Ustalamy dane adresowe. Wszystkie sprawy kryminalne prowadzimy bardzo ostrożnie i z ogromną dyskrecją, żeby Klienci mogli czuć się bezpiecznie.

Część oferty naszej agencji detektywistycznej związana jest z sektorem spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji i szpiegostwa gospodarczego. Zajmujemy się także takimi sprawami jak podkupywanie pracowników czy zdradzanie tajemnic firmowych. Możemy ustalić autorów donosów i sprawdzić, czy pracownicy nie są na lewych zwolnieniach L4 lub czy nie łamią zakazu konkurencji. Ale to nie wszystko – nasza oferta jest niezwykle szeroka, więc jeśli jesteś właścicielem firmy i zmagasz się z takimi problemami, koniecznie się odezwij. Sprawdzimy, czy nikt nie działa na szkodę Twojej firmy.

Prywatny detektyw Bielsk Podlaski

Oferujemy także innego rodzaju usługi, na przykład działania z zakresu informatyki śledczej. Ostatnio niezwykle często zgłaszają się do nas osoby, które zostały ofiarami hejtowania lub cyberstalkingu. Prześladowanie w Internecie to poważny problem i można szukać sprawiedliwości, na przykład wejść na ścieżkę sądową. Prywatny detektyw może ustalić tożsamość osoby, która stoi za atakami w sieci i przygotować dowody potrzebne w sądzie. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązane.

W naszej ofercie znajduje się także usługa wyrywania podsłuchów. Oferujemy przeszukiwanie terenu w domu i w siedzibie firmy. Zajmujemy się przeszukiwaniem terenu, by znaleźć rejestrujące urządzenia, których podkładanie jest nielegalne. Ciągle jednak zgłaszają się do nas osoby, które mają wrażenie, że są podsłuchiwane – w końcu to najlepszy sposób na zdobycie cennych informacji. Możemy przywrócić Ci poczucie bezpieczeństwa i pewności, byś mógł czuć się swobodnie.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem detektywistycznym. Detektyw24 jest dostępny dla swoich klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy na terenie całego kraju, jesteśmy ogólnopolską firmą, więc wszelkie wyjazdy obywają się bez żadnych dodatkowych opłat. Chociaż wydaje Ci się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, to nieprawda – możemy Ci pomóc skutecznie rozwiązać problemy!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego