Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Łapy

Prywatny detektyw Łapy

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Łapy

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Łapy

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to profesjonalna firma z dużym doświadczeniem. Działamy na rynku od wielu lat i zdołaliśmy rozwiązać mnóstwo spraw. Bardzo różnorodnych spraw – od cywilnych i rodzinnych, aż do gospodarczych. Dlatego nasza oferta jest tak szeroka, możemy zaoferować zarówno usługi dedykowane Klientom indywidualnym, jak i firmom. Brakuje Ci dowodów, by potwierdzić swoje racje? A może chcesz dotrzeć do prawdy? Prywatny detektyw może Ci pomóc. Zbieramy materiały, które są solidnym argumentem w sądzie.

Działamy na terenie całej Polski. Pracujemy zgodnie z prawem. Naszą działalność reguluje ustawa o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze mogą przeprowadzać tylko osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa. Zatrudniamy tylko licencjonowanych detektywów, więc pozyskiwane przez nich materiały dowodowe są najwyższej jakości i mogą być wykorzystane w sądzie. Możemy potwierdzić ich autentyczność w czasie rozprawy sądowej. Klienci mogą mieć pewność, że nasze dowody będą solidnym argumentem w czasie rozpraw.

Agencja detektywistyczna Łapy

W naszej agencji detektywistycznej bardzo często mamy do czynienia ze sprawami rodzinnymi. Są one bardzo trudne, ponieważ wiąże się z nimi dużo emocji. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by zadbać o dyskrecję i komfort Klienta. Pomagamy w różnych kwestiach, jednak najczęściej nasze działania skupiają się na obserwacji osób w celu pozyskania materiałów udowadniających zdradę. Zbieramy dowody przy rozwodzie z orzekaniem o winie i nie tylko.

Świadczymy usługi, które obejmują wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Bywają one niezwykle trudne, jednak dzięki nam możesz ustalić nieruchomości i ruchomości czy odnaleźć spadkobiercę. Poszukiwanie osób to także część naszej oferty. Zajmujemy się nie tylko poszukiwaniem osób, z którymi zerwał się kontakt. Możemy ustalić także dane adresowe osób porwanych i zaginionych. Możesz mieć pewność, że wszystkie działania robimy ostrożnie i dyskretnie, by każdy z naszych Klientów mógł czuć się bezpiecznie i pewnie.

Osobnym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Jest to chyba najbardziej skomplikowany dział. Na szczęście możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, które pomaga nam w rozwiązywaniu tych najtrudniejszych spraw kryminalnych. Do tej pory mamy ich za sobą już wiele – o niektórych być może nawet słyszałeś w mediach. W naszej ofercie znajdziesz także usługę wyszukiwania podsłuchów, zarówno w biurach, jak i mieszkaniach prywatnych.

Nasza agencja detektywistyczna działa także w sektorze gospodarczym. Mamy specjalną ofertę dla właścicieli firm. Rozwiązujemy takie kwestie jak nieuczciwa konkurencja czy szpiegostwo gospodarcze. Czasami zgłaszają się do nas osoby mające problem z pracownikami – nieuzasadnione zwolnienia L4, wyciek informacji służbowych, łamanie zakazu konkurencji. Możemy sobie poradzić z tymi problemami! Jeśli jesteś właścicielem firmy i borykasz się z takimi uciążliwościami, pomożemy Ci sobie z nimi poradzić!

Prywatny detektyw Łapy

Ostatnio dość często prowadzimy działania z wykorzystaniem narzędzi z zakresu informatyki śledczej. Zagrożenia w sieci są naprawdę spore. Najczęściej trafiają do nas osoby, które padły ofiarą cyberstalkingu (prześladowania w sieci) lub hejtowania. Na szczęście nie są bezradne – tego rodzaju przestępstwa są jak najbardziej karalne. Prywatny detektyw może zebrać dowody konieczne do wejścia na drogę sądową. Korzystając z usług naszej agencji, masz pewność, że Twoje kłopoty się rozwiążą. Uwierz, w sieci nikt nie jest anonimowy, a sprawcy nie muszą być bezkarni. Dotrzemy do osoby, która za tym stoi i pomożemy Ci poradzić sobie z problemem.

Nasze biuro detektywistyczne jest otwarte dla Klientów przez cały czas, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako ogólnopolska firma, możemy działać na terenie całego kraju, bez żadnych dodatkowych kosztów. Zapewniamy dyskrecję i dużą elastyczność w działaniu. Chcesz dowiedzieć się więcej,? Zapraszamy do kontaktu!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego