Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Suwałki

Prywatny detektyw Suwałki

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Suwałki

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Suwałki

Wiele lat działania na rynku, wiele rozwiązanych spraw na koncie, współpraca z różnymi Klientami – bogate doświadczenie, to coś, czym możemy się pochwalić. Biuro detektywistyczne Detektyw24 przygotowała bardzo szeroką ofertę, skierowaną zarówno do Klientów indywidualnych, jak i do firm. Jeśli potrzebujesz pomocy w zgromadzeniu dowodów, możemy pomóc Ci ustalić fakty i wejść na drogę sądową. Działamy na terenie całej Polski, zgodnie z prawem. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalne podejście do Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasza agencja współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. W jej myśl, czynności śledcze mają prawo przeprowadzać osoby, które wyrobiły licencję prywatnego detektywa. Tylko zebrany przez nie materiał dowodowy może być wykorzystany w sądzie. Nasi detektywi mogą na rozprawie poświadczyć jego autentyczność. Dzięki temu nasi Klienci mają gwarancję, że nasza praca przyniesie wymierne korzyści i będą mogli z niej skorzystać w czasie rozprawy sądowej.

Agencja detektywistyczna Suwałki

W naszej agencji detektywistycznej bardzo często zajmujemy się sprawami cywilnymi, zwłaszcza rodzinnymi. Nie zawsze są łatwe, jednak możemy pomóc w bardzo różnych kwestiach. Proponujemy obserwację osób i zbieranie materiałów udowadniających zdradę. Możemy znaleźć dowody na przeprowadzenie rozwodu z orzekaniem o winie i oferujemy badanie ojcostwa.

Kolejną ważną częścią naszej oferty są usługi związane z prawem majątkowym. Sprawy spadkowe, wywiady majątkowe, w tym także ustalenie nieruchomości i ruchomości – nasza oferta jest naprawdę bardzo szeroka. Podejmujemy się różnych działań z tego zakresu.

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się także poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Jesteśmy w stanie ustalić dane adresowe, a to wszystko w pełnej dyskrecji, byś mógł czuć się pewnie. W tym często pomaga nam informatyka śledcza. To dział, który jednak zajmuje się głównie prześladowaniami w sieci. Często się tym zajmujemy, ponieważ cyberstalking i hejt są coraz częstszymi zjawiskami. Odszukiwanie w sieci osób, które pod wrażeniem bycia anonimowym, łamią prawo oraz zebranie dowodów i zabezpieczenie ich zanim znikną z cyberprzestrzeni, to najlepszy sposób na wejście na drogę sądową i docieranie do sprawiedliwości.

W ogóle najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Mamy w nich bardzo duże doświadczenie, które pozwala nam na wygodniejsze działanie i osiąganie lepszych rezultatów. Byliśmy zaangażowani w wiele głośnych spraw karnych, które znasz z mediów. To pozwala nam na szybkie działanie i profesjonalne podejście do klienta.

Prywatny detektyw Suwałki

W naszym biurze detektywistycznym oferta jest bardzo szeroka. Część naszych usług jest dedykowana sektorowi gospodarczemu i mogą z nich skorzystać właściciele firm, którzy borykają się z problemami personalnymi lub nieuczciwą konkurencją. Prowadzimy śledztwa w takich kwestiach jak: szpiegostwo gospodarcze, podkupywanie pracowników, ustalanie autorów donosów do PIP czy US oraz weryfikacja zwolnień lekarskich. Sprawdzimy także, czy Twoi pracownicy nie łamią zakazu konkurencji lub czy tajemnice firmowe nie zostały wykradzione. Jeśli borykasz się z podobnymi problemami, koniecznie się do nas zgłoś!

W naszej ofercie znajduje się także usługa wykrywania podsłuchów w biurach i domach prywatnych. Używanie pluskiew nie jest legalne w Polsce, ale ciągle zdarza się, że prywatne informacje lub tajemnice służbowe nagle gdzieś wyciekają. W tym wypadku jest uzasadniona obawa, że właśnie został gdzieś założony podsłuch. Nasi detektywi świetnie sobie z tym poradzą, sprawdzając cały teren, by przywrócić Ci bezpieczeństwo i pewność.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! I to 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy elastyczność, dyskrecję i poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu. Zmagasz się z różnymi problemami w życiu prywatnym lub zawodowym? Na większość z nich znajdziemy rozwiązanie!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego