Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Hajnówka

Prywatny detektyw Hajnówka

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Hajnówka

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Hajnówka

Detektyw 24 to profesjonalne biuro detektywistyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Od wielu lat działamy na rynku i rozwiązaliśmy bardzo wiele najróżniejszych spraw. Bogate doświadczenie pozwala nam na zaproponowanie naszym Klientom naprawdę szerokiej oferty. Znajdują się w niej zarówno usługi skierowane do osób indywidualnych (jak działania z zakresu spraw rodzinnych czy majątkowych, jak i dla właścicieli firm, czyli spraw gospodarczych. Na dodatek działamy na terenie całej Polski, by dostarczyć Ci potrzebne dokumenty i dowody, które mogą być solidnym argumentem w czasie rozprawy sądowej.

Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Ustawa o usługach detektywistycznych określa, że tylko osoby, które mają taką licencję, mogą wykonywać działania śledcze. Dlatego to takie ważne – tylko pozyskane przez prywatnych detektywów dowody są ważne w sądzie. Możesz wykorzystać je na rozprawie, a ich autentyczność mogą potwierdzić nasi detektywi w czasie przesłuchań. Nasi Klienci mogą mieć pewność, że współpraca z nami zaowocuje materiałem dowodowym najwyższej jakości, który będzie bardzo dobrym argumentem na rozprawie sądowej. Dowiedz się, jaki jest zakres naszych usług!

Agencja detektywistyczna Hajnówka

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że najczęściej nasi prywatni detektywi zajmują się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. To oznacza, że zazwyczaj nasze śledztwa skupione są na wykrywaniu zdrady małżeńskiej – zarówno dla wiadomości Klienta, jak i po to, by zdobyć dowody potrzebne przy rozwodzie z orzekaniem o winie. Prowadzimy takie działania jak obserwacja osób czy pozyskiwanie zdjęć i nagrań wideo. Oferujemy także badanie ojcostwa.

Dodatkowo świadczymy jeszcze mnóstwo innych usług. Jedną z nich jest wykrywanie podsłuchów w firmach i domach prywatnych. Tego rodzaju urządzenia są nielegalne, a jednak nadal ich zakładanie się zdarza i to dość często. Nie musisz znajdować się w stanie zagrożenia, nasi detektywi przeszukują cały teren, by znaleźć urządzenia rejestrujące i przywróci Klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewności.

Nasza agencja detektywistyczna świadczy także usługi obejmujące sprawy spadkowe. Prowadzimy wywiady majątkowe i podejmujemy działania związane z ustaleniem nieruchomości i ruchomości. Jak wiadomo tego rodzaju sprawy nie są proste, ale duże doświadczenie pozwala nam działać efektywnie i szybko.

Równie skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy kryminalne. Nasi prywatni detektywi uczestniczyli w rozwiązywaniu spraw karnych z różnych obszarów prawa, także w tych najgłośniejszych w mediach. Zdobyte doświadczenie w tej materii jest bezcenne.

Prywatny detektyw Hajnówka

Prywatny detektyw działa nie tylko w terenie. W ostatnim czasie bardzo często wykorzystujemy narzędzia z zakresu informatyki śledczej. Jak wszyscy wiemy, zagrożenia w sieci są bardzo duże, ale prywatni detektywi mogą pomóc. Najczęściej trafiają do nas sprawy związane z cyberstalkingiem i prześladowaniem w sieci. Sprawcy tych problemów nie pozostają jednak bezkarni – możemy ich namierzyć i zebrać dowody, które są potrzebne do wejścia na ścieżkę sądową. Możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązane.

Nasze biuro jest otwarte także na problemy właścicieli firm i przedsiębiorców. Działamy w sektorze spraw gospodarczych od wielu lat i pomagamy w takich kwestiach jak nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, podkupywanie pracowników, wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych. Zajmujemy się także „drobniejszymi” problemami, jak ustalenie autorów donosów czy weryfikacja zwolnień lekarskich. Wielu właścicieli firm boryka się z różnymi trudnościami. Jeśli to Twój przypadek, sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Pozwól sobie pomóc. Nasza agencja detektywistyczna jest otwarta 24 godziny na dobę, codziennie.  Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i działamy dyskretnie, szybko i elastycznie. Nasza oferta jest bardzo szeroka, więc odezwij się do nas, nawet jeśli nie znalazłeś w ofercie usługi, która Cię interesuje, prawdopodobnie możemy pomóc. Zapraszamy do kontaktu!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego