Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Bezpieczeństwo dzieci

Sprawdzenie niani

Pozostawienie dziecka pod opieką niani jest dla rodziców bardzo ciężkim przeżyciem emocjonalnym. Rozłąka z pociechą oraz nieustanny strach o sposób sprawowania opieki nad dzieckiem wywołują permanentny stres o bezpieczeństwo dziecka, który jeszcze potęgują docierające z każdej strony informacje o nianiach stosujących przemoc wobec dzieci czy to fizyczną czy psychiczną.

Sprawdzenie sposobu opieki nad dzieckiem

Wychodzisz z domu, zostawiasz dziecko pod opieką niani? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób opiekunka zajmuje się dzieckiem? Czy dziecko jest bezpieczne i otoczone właściwą opieką? Nie zastanawiaj się dłużej i sprawdź. Proponujemy usługi detektywistyczne, które odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości o bezpieczeństwo dziecka i uczciwość niani.

Sprawdź, jak niania opiekuje się Twoim dzieckiem – oferta minikamer

Obserwacja spacerów

Opieka nad dzieckiem na dworze wymaga ogromnego zaangażowania i uwagi. Czy niania podczas spacerów i zabaw na dworze poświęca odpowiednio dużo czasu? Czy dziecko jest bezpieczne? Wynajęcie detektywa i obserwacja spacerów i zabaw na dworze odpowie rodzicom na pytanie, czy niania zajmuje się dzieckiem w sposób odpowiedzialny, nie naraża go na niebezpieczeństwo i należycie sprawuje swoje obowiązki.

Wywiad środowiskowy nt. niani

Zaufanie do osoby sprawującej opiekę nad dzieckiem jest podstawą do spokoju rodziców. Czy niania jest tą osobą, za którą się podaje? Pozostawienie dziecka pod opieką obcej osoby jest dla rodziców ogromnym stresem. Zweryfikowanie, czy osoba która zajmuje się pociechą jest tym, za kogo się podaje, jakie ma opinie i czy swoimi powiązaniami nie zagraża dziecku to kluczowa informacja dla rodziców przy wyborze opiekunki do dziecka.

Czytaj także: ile kosztują usługi detektywa?

Bezpieczeństwo nastolatków

Nieodłączny telefon oraz nos stale w komputerze? To rzeczywistość większości nastolatków. Co robią, jakie strony odwiedzają, z kim i o czym rozmawiają? Z jakimi treściami i osobami się stykają? Mało który rodzic potrafi powiedzieć co jego dziecko robi w internecie i jakie konsekwencje będą miały te zachowania.

Dzisiaj każdy nastolatek ma profil na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie. Nawet rozmowy już rzadko kiedy prowadzone są przy pomocy tradycyjnych SMS-ów, nie mówiąc już o klasycznych połączeniach telefonicznych. Rodzice niejednokrotnie nie wiedzą, z jakich mediów społecznościowych korzystają dzieci, nie mówiąc już o tym jakie treści tam umieszczają, o czym rozmawiają i na co są narażone.

Skorzystanie z pomocy dedykowanych oprogramowań na telefon i komputer pozwala rodzicom na stałe monitorowanie aktywności dzieci w internecie i reagowanie na sytuację, gdy dziecko zaczyna pakować się w kłopoty.

Oprogramowanie monitorujące zostało stworzone z myślą o bezpieczeństwie dzieci. Zainstalowane na telefonie oprogramowanie daje dostęp do treści wiadomości, połączeń, książki adresowej oraz aktualnej lokalizacji. W wersji rozszerzonej także do takich aplikacji, jak: Facebook, Snapchat, WhatsApp czy Viber, a także historia przeglądanych stron www.

Zadzwoń do eksperta

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777

e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net