Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Wasilków

Prywatny detektyw Wasilków

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Wasilków

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Wasilków

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która wyróżnia się dużym profesjonalizmem. Mamy ogromne doświadczenie w naszej pracy – działamy od wielu lat. Przez ten czas rozwikłaliśmy bardzo wiele spraw o bardzo różnym podłożu. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Nasza oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i o firm. Brakuje Ci dowodów, by udowodnić swoje racje? Możemy Ci pomóc! Prywatny detektyw pomoże ustalić Ci fakty i zebrać materiały, które są szczególnie ważne przy sprawach cywilnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Dla naszych Klientów to ważna wiadomość. Nie chodzi tylko o ich profesjonalizm i doświadczenie, lecz także o zasady prawa. Ustawa o usługach detektywistycznych określa, że czynności śledcze mogą prowadzić wyłącznie osoby, które posiadają odpowiednią licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu materiał dowodowy może być wykorzystywany w sądzie i stanowi bardzo wartościowy dowód, ważny głos w rozprawie. Nasi detektywi mogą wziąć udział w rozprawie, by potwierdzić autentyczność zebranych dowodów wideo lub zdjęć.

Agencja detektywistyczna Wasilków

W czym możemy Ci pomóc? Agencja detektywistyczna Detektyw24 ma bardzo szeroką ofertę. Przede wszystkim zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są one łatwe, ale możemy pomóc w bardzo różnych kwestiach. Prowadzimy takie działania jak obserwacja osób i zbieranie materiałów potrzebnych do przeprowadzenia rozwodu z orzekaniem o winie. Oferujemy także zbieranie dowodów na udowodnienie zdrady.

Ponadto świadczymy usługi innego typu. Prowadzimy sprawy spadkowe i wywiady majątkowe. Podejmujemy działania, by ustalić nieruchomości i ruchomości, możemy także pomóc przy szukaniu spadkobierców. Poszukiwanie osób to bowiem kolejna część naszej oferty. Ustalamy dane teleadresowe osób, z którymi urwał Ci się kontakt. Możemy także uczestniczyć w poszukiwaniu osób zaginionych lub porwanych. Nasza agencja detektywistyczna robi wszystko, byś czuł się pewnie i bezpiecznie.

Działamy także w sektorze spraw gospodarczych. Nasze biuro detektywistyczne ma osobną ofertę dla właścicieli firm. Możemy pomóc na wielu polach. Prowadzimy śledztwa związane z łamaniem zakazu konkurencji, wykradaniem firmowych tajemnic, składaniem donosów, weryfikacją zwolnień lekarskich i innymi problemami personalnymi. Możemy także sprawdzić, czy Twoja konkurencja nie gra nieuczciwie, wykryć szpiegostwo gospodarcze czy wykradanie pracowników. Jeśli borykasz się z trudnościami, koniecznie się z nami skontaktuj. Tak naprawdę możemy pomóc w wielu różnych kwestiach!

Prywatny detektyw Wasilków

Prywatny detektyw działa nie tylko w terenie, lecz także za biurkiem. Zwłaszcza ostatnio mamy bardzo dużo zleceń z zakresu informatyki śledczej. Zagrożenia w sieci są ostatnio naprawdę duże, a prywatny detektyw może pomóc w zbieraniu materiałów dowodowych. Najczęściej trafiają do ans ofiary prześladowania w Internecie (cyberstalking) lub hejtowania. Prywatny detektyw może dotrzeć do tożsamości osób, które za tym stoją. Zbieramy i zabezpieczamy także dowody, które mogą być przydatne, jeśli zdecydujesz się na wkroczenie na drogę sądową.

Kolejną częścią naszej oferty jest usługa wykrywania podsłuchów. Niestety ich podkładanie to dalej prawdziwa plaga, chociaż montaż tego rodzaju urządzeń jest nielegalny, a pozyskanych w ten sposób informacji nie można wykorzystać w sądzie. Nadal jednak zdarza się, że w biurach czy mieszkaniach pojawiają się tak zwane pluskwy. Czujesz, że to Ciebie dotyczy? Jeśli tak, to możemy pomóc. Działamy dyskretnie i zapewniamy poczucie bezpieczeństwa. Poczuj się swobodnie we własnym domu!

Nasze biuro detektywistyczne pozostaje do Twojej dyspozycji. Działamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu i zapewniamy Ci elastyczność i dyskrecję. Możesz nam zaufać – jesteśmy profesjonalną firmą, która działa od lat na terenie całej Polski. Udowodnimy Ci, że nie jesteś w sytuacji bez wyjścia. Zapraszamy do kontaktu! Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego