Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Grajewo

Prywatny detektyw Grajewo

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 18:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Grajewo

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Grajewo

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma, która od wielu lat działa na rynku. Rozwiązaliśmy bardzo wiele różnych spraw o różnorodnym podłożu, zarówno cywilnych, jak i majątkowych czy z zakresu gospodarczego. Dlatego naszym Klientom możemy zaproponować bardzo szeroki zakres usług, które są dedykowane i dla osób indywidulanych, i dla firm.

Jaki jest cel naszego działania? Prywatny detektyw zajmuje się zbieraniem dowodów i ustalaniem faktów, aby pomóc osobom, które chcą poznać prawdę. Każdy Klient dostaje szczegółowe sprawozdanie z naszej pracy, w którym opisujemy przebieg czynności śledczych i dołączamy do niego dowody w formie zdjęć lub video. Są one najwyższej jakości i mogą zostać wykorzystane w czasie rozprawy sądowej.

Nasze dowody mogą być wykorzystane w sądzie, ponieważ współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami, na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. To dokument, który określa zasady pracy detektywa, między innymi to, że czynności śledcze mogą być prowadzone tylko przez osoby, które mają licencję. Dzięki temu zebrany przez nas materiał jest pozyskiwany zgodnie z prawem i jest uznawany za wartościowy w czasie rozprawy sądowej. Jest to solidny argument zwłaszcza podczas sprawy cywilnej, ale nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Agencja detektywistyczna Grajewo

W naszej agencji detektywistycznej najczęściej mamy do czynienia z szeroko rozumianymi sprawami rodzinnymi. Często łączy się z nimi bardzo wiele emocji i są one niełatwe. Dlatego gwarantujemy dyskrecję i profesjonalne podejście do Klienta. Oferujemy obserwację osób, zbieranie materiałów dowodowych na rozprawę rozwodową: różnych dowodów koniecznych w czasie rozwodu z orzekaniem o winie lub zdjęcia udowadniające zdradę, a także badanie ojcostwa.

To jeszcze nie koniec naszej oferty. Świadczymy także usługi związane z poszukiwaniem osób. Dotyczy to zarówno poszukiwania osób, z którymi urwał nam się kontakt (także przed laty), jak i osób porwanych czy zaginionych. Udaje nam się ustalić dane adresowe, ale w sposób delikatny i dyskretny, by Klient zawsze był bezpieczny.

Kolejnym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Posiadamy w nich duże doświadczenie, co ma niebagatelne znaczenie przy ich prowadzeniu. Do tej pory rozwikłaliśmy sporo spraw kryminalnych, niektóre z nich możesz znać z mediów.

Nasze biuro detektywistyczne działa na szeroką skalę także w sektorze spraw gospodarczych. Oferta dla właścicieli firm jest szeroka i kompleksowa. Prowadzimy śledztwa w takich przypadkach jak: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, podkupywanie pracowników czy działanie na szkodę firmy. Wykradanie i zdradzanie tajemnic firmowych, częste, nieuzasadnione donosy, weryfikacja zwolnień lekarskich oraz podejrzenia, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji – lista naszych usług jest bardzo szeroka. Jeśli jesteś właścicielem firmy i borykasz się z takimi trudnościami, to skontaktuj się z nami! Zajmujemy się także namierzaniem podsłuchów, które dość często pojawiają się w biurach i siedzibach firm. Prywatni detektywi dysponują odpowiednim sprzętem, za pomocą którego mogą przeszukać teren, by znaleźć tak zwane pluskwy i przywrócić Klientowi poczucie bezpieczeństwa i swobody.

Prywatny detektyw Grajewo

Prywatni detektywi prowadzą działania z zakresu informatyki śledczej. Ostatnimi czasy mamy takie zlecenia niezwykle często. Nic dziwnego – zagrożenia w sieci są coraz większe, a prywatny detektyw może zebrać i zabezpieczyć materiały dowodowe. W sprawach związanych z hejtem i cyberstalkingiem sprawca najczęściej nie jest anonimowy, a poszkodowana osoba może wejść na drogę sądową i szukać sprawiedliwości. Korzystając z pomocy prywatnego detektywa, możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązane.

Nasze biuro detektywistyczne pozostaje do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się z naszymi propozycjami. Zapewniamy Ci dyskrecję i elastyczne podejście do każdej sprawy. Oferujemy pomoc na terenie całej Polski, bez dodatkowych opłat. Z Twoimi problemami można sobie poradzić, tylko pozwól sobie pomóc!

Działamy na terenie całego woj. podlaskiego