Sprawy rozwodowe - cennik

Prezentujemy kompleksową ofertę zleceń dotyczących spraw rozwodowych i rodzinnych realizowanych przez agencję detektywistyczną Detektyw24. Do każdej sprawy przygotowujemy indywidualną strategię działania dostosowaną do okoliczności każdej sprawy.

Obserwacja
Obserwacja prowadzona przez zespół licencjonowanych detektywów zapewnia przygotowanie kompleksowego materiału do sprawy rozwodowej. Z przeprowadzonych czynności Agencja przygotowuje pisemne sprawozdanie dołączając do niego materiały dodatkowe w postaci zdjęć oraz nagrań video.

Koszt jednego dnia obserwacji (8 godzin): 1200 złotych netto
Urządzenie lokalizujące: 800 złotych netto

Informatyka śledcza
Przy zbieraniu materiału dowodowego do spraw rozwodowych wiele kluczowych informacji można zebrać po analizie i zabezpieczeniu informacji zebranych z wykorzystywanych przez obserwowaną osobę urządzeń. W swojej ofercie agencja detektywistyczna posiada szereg usług z zakresu informatyki śledczej, które uzupełnią i wzmocnią przygotowany podczas obserwacji materiał dowodowy.

Odzyskanie i analiza danych z telefonu: 1200 złotych netto;
Odzyskanie i analiza danych z komputera: od 1500 złotych netto;
Cyberwywiad na temat wskazanej osoby: 1500 złotych netto;
Oprogramowanie monitorujące na telefon: 2000 złotych netto – licencja roczna;
Oprogramowanie monitorujące na telefon z dostępem do Messenger, WhatsApp, Viber oraz SnapChat, historii WWW: 1200 złotych netto – licencja miesięczna;

Obsługa prawna
Agencja detektywistyczna Detektyw24 oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru odpowiedniego adwokata do poprowadzenia sprawy rozwodowej. Współpraca detektywa z adwokatem gwarantuje lepszy efekt śledztwa i strategii wybranej przez prawnika prowadzącego sprawę. Wsparcie zarówno detektywa, jak i adwokata jest niezbędne przy ubieganiu się o rozwód z orzeczeniem o winie, a także przy podziale majątku. Detektywi prowadzą działania ściśle według zaleceń adwokata dzięki czemu łatwiej uzyskać pożądany wynik sprawy rozwodowej oraz podziału majątku.

Koszt obsługi prawnej: 2500-10000 złotych w zależności od stopnia skomplikowania sprawy