Sprawy rozwodowe - cennik

Prezentujemy kompleksową ofertę zleceń dotyczących spraw rozwodowych i rodzinnych realizowanych przez agencję detektywistyczną Detektyw24. Do każdej sprawy przygotowujemy indywidualną strategię działania dostosowaną do okoliczności każdej sprawy.

Czytaj także: sprawy rozwodowe – poradnik

Obserwacja osób
Obserwacja osób prowadzona przez zespół licencjonowanych detektywów zapewnia przygotowanie kompleksowego materiału do sprawy rozwodowej. Z przeprowadzonych czynności Agencja przygotowuje pisemne sprawozdanie dołączając do niego materiały dodatkowe w postaci zdjęć oraz nagrań video.

Koszt jednego dnia obserwacji zależny jest od stopnia skomplikowania sprawy
Urządzenie lokalizujące: od 660 złotych netto

Informatyka śledcza
Przy zbieraniu materiału dowodowego do spraw rozwodowych wiele kluczowych informacji można zebrać po analizie i zabezpieczeniu informacji zebranych z wykorzystywanych przez obserwowaną osobę urządzeń. W swojej ofercie agencja detektywistyczna posiada szereg usług z zakresu informatyki śledczej, które uzupełnią i wzmocnią przygotowany podczas obserwacji materiał dowodowy.

Odzyskanie i analiza danych z telefonu: od 1200 złotych netto;
Odzyskanie i analiza danych z komputera: od 1500 złotych netto;
Cyberwywiad na temat wskazanej osoby: od 1500 złotych netto;
Oprogramowanie monitorujące na telefon z dostępem do Messenger, WhatsApp, Viber, Tinder, Instagram i historii WWW, a także lokalizacji, nasłuchu otoczenia – licencja miesięczna: cena uzależniona od rodzaju telefonu i wersji oprogramowania.

Zapoznaj się z ofertą programów monitorujących na telefon – sklep detektywistyczny.

Obsługa prawna
Agencja detektywistyczna Detektyw24 oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru odpowiedniego adwokata do poprowadzenia sprawy rozwodowej. Współpraca detektywa z adwokatem gwarantuje lepszy efekt śledztwa i strategii wybranej przez prawnika prowadzącego sprawę. Wsparcie zarówno detektywa, jak i adwokata jest niezbędne przy ubieganiu się o rozwód z orzeczeniem o winie, a także rozpoczyna się podział majątku. Detektywi prowadzą działania ściśle według zaleceń adwokata dzięki czemu łatwiej uzyskać pożądany wynik sprawy rozwodowej oraz podziału majątku.

Koszt obsługi prawnej: 2500-10000 złotych w zależności od stopnia skomplikowania sprawy

Zadzwoń do eksperta

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777

e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net