Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

SPRAWY ROZWODOWE – CENNIK

Prezentujemy kompleksową ofertę zleceń dotyczących spraw rozwodowych i rodzinnych realizowanych przez agencję detektywistyczną Detektyw24. Do każdej sprawy przygotowujemy indywidualną strategię działania dostosowaną do okoliczności każdej sprawy.

Czytaj także: sprawy rozwodowe – poradnik

Obserwacja osób
Obserwacja osób prowadzona przez zespół licencjonowanych detektywów zapewnia przygotowanie kompleksowego materiału do sprawy rozwodowej. Z przeprowadzonych czynności Agencja przygotowuje pisemne sprawozdanie dołączając do niego materiały dodatkowe w postaci zdjęć oraz nagrań video.

Koszt jednego dnia obserwacji zależny jest od stopnia skomplikowania sprawy.
Urządzenie lokalizujące: 999 złotych w naszym Sklepie detektywistycznym

Informatyka śledcza
Przy zbieraniu materiału dowodowego do spraw rozwodowych wiele kluczowych informacji można zebrać po analizie i zabezpieczeniu informacji zebranych z wykorzystywanych przez obserwowaną osobę urządzeń. W swojej ofercie agencja detektywistyczna posiada szereg usług z zakresu informatyki śledczej, które uzupełnią i wzmocnią przygotowany podczas obserwacji materiał dowodowy.

Odzyskanie i analiza danych z telefonu: od 1500 złotych netto;
Odzyskanie i analiza danych z komputera: od 1500 złotych netto;
Oprogramowanie monitorujące na telefon z dostępem do Messenger, WhatsApp, Viber, Tinder, Instagram i historii WWW, a także lokalizacji, nasłuchu otoczenia – licencja miesięczna: od 1399 złotych za licencję w naszym Sklepie detektywistycznym

Obsługa prawna
Agencja detektywistyczna Detektyw24 oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie wyboru odpowiedniego adwokata do poprowadzenia sprawy rozwodowej. Współpraca detektywa z adwokatem gwarantuje lepszy efekt śledztwa i strategii wybranej przez prawnika prowadzącego sprawę. Wsparcie zarówno detektywa, jak i adwokata jest niezbędne przy ubieganiu się o rozwód z orzeczeniem o winie, a także rozpoczyna się podział majątku. Detektywi prowadzą działania ściśle według zaleceń adwokata dzięki czemu łatwiej uzyskać pożądany wynik sprawy rozwodowej oraz podziału majątku.

Koszt obsługi prawnej zależny jest od stopnia skomplikowania sprawy i wskazywany po konsultacji z prawnikiem.

ZADZWOŃ DO EKSPERTA

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777

e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net