Prywatny detektyw z Trójmiasta

Biuro Trójmiasto

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

Detektyw Gdańsk

Prywatny Detektyw w Gdańsku, godziny otwarcia: 8:00 – 22:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Krzysztof Szaruga tel.: +48 883 600 000
e-mail: krzysztof.szaruga@detektyw24.net

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Agencja detektywistyczna Detektyw24 z Trójmiasta jest firmą z ogromnym doświadczeniem. Do tej pory pracowaliśmy przy różnych sprawach, także tych niezwykle poważnych i skomplikowanych. Oferujemy szeroki zakres usług osobom prywatnym oraz firmom. Skorzystaj z naszej pomocy już teraz! Ustalimy fakty, dojdziemy do prawdy i dostarczymy Ci solidnych materiałów dowodowych!

Nasza firma działa zgodnie z prawem. Każdy prywatny detektyw z Trójmiasta, współpracujący z agencją Detektyw24 posiada licencję. Zgodnie z ustawą o usługach detektywistycznych, czynności śledcze ma prawo przeprowadzać jedynie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. Gwarantuje to użyteczność zebranych dowodów – będzie je można wykorzystać podczas rozprawy sądowej. Autentyczność zebranych materiałów i przygotowanego sprawozdania jest potwierdzana przez zeznania detektywa. Informacje, które pozyskujemy dla Klientów, okazują się kluczowe, zwłaszcza w sprawach cywilnych.

Agencja detektywistyczna Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Sprawy rodzinne zaliczają się do najczęściej powierzanych nam kwestii. Nieraz bardzo ciężko rozwikłać problemy zgodnie i bez konfliktów, dlatego też tak wiele osób korzysta z oferty, jaką proponuje prywatny detektyw z Trójmiasta. Klienci zwracają się do nas najczęściej w przypadku spraw rozwodowych i wszystkiego, co się z tym wiąże. Prowadzimy dochodzenia, które są przydatne przy następujących kwestiach: rozwód z orzekaniem o winie, badanie ojcostwa, ustalenie alimentów, ustalenie opieki nad dziećmi. Podejmujemy się obserwacji osób. Nasze działania prowadzą do zebrania stosownego materiału dowodowego, który okaże się przydatny w sądzie. Korzystając z usług agencji detektywistycznej, możesz być pewien, że fakty zostaną uporządkowane, poznasz prawdę, a dodatkowo zdobędziesz istotne i wartościowe argumenty. Nie wiesz jak wyjść z trudnej osobistej sytuacji? Zgłoś się do nas!

Prywatni detektywi z naszej firmy to profesjonaliści z doświadczeniem, stąd też tak rozbudowana oferta. Obejmuje ona również sprawy spadkowe i ustalenia adresowe. Prowadzimy wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Oczywiście wszystkie czynności wykonywane dyskretnie. Korzystając z usług agencji detektywistycznej, możesz liczyć równie na pomoc w przeprowadzeniu działań windykacyjnych względem dłużników. Odnajdziemy skradzione mienie i wskażemy osoby powiązane z kradzieżą. Nasza agencja detektywistyczna z Trójmiasta wykonuje na co dzień również inne, trudne zadania. Podejmujemy się zleceń, takich jak: poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, ukrywających się lub tych, z którymi urwał się nam kontakt. Jesteśmy pewni, że poradzimy sobie z każdą sprawą!

Najtrudniejsze zlecenia, z którymi przychodzi nam się zmierzyć, to sprawy karne. Nasza agencja detektywistyczna posiada ogromne doświadczenie. Wiemy, że podstawą działania jest tu dyskrecja oraz poufność. Zapewniamy ofiarom całkowite poczucie bezpieczeństwa, chronimy je przed szantażami oraz groźbami. Nasi prywatni detektywi z Trójmiasta są w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Możesz nam zaufać także w każdej sytuacji!

Nasze biuro detektywistyczne z Trójmiasta działa także w sprawach z sektora gospodarczego. Podejmujemy się ustalenia autorów donosów, wykrywania nieuczciwej konkurencji oraz szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic firmowych i podkradania pracowników. Jesteśmy w stanie zweryfikować zwolnienia lekarskie i określić, czy pracownicy posługują się nimi w celu wyłudzania odszkodowań lub łamaniu zakazu konkurencji. Każdy właściciel firmy z powyższymi problemami styka się praktycznie na co dzień. Pomoc prywatnego detektywa może Ci pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Prywatny detektyw Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot)

Informatyka śledcza to również jeden z obszarów naszego działania. Agencja detektywistyczna z Trójmiasta Detektyw24 zatrudnia profesjonalistów, którzy zbiorą konkretne dowody w sprawach cyberstalkingu oraz prześladowania i szykanowania w internecie. Wskażemy osoby podejmujące się takich działań i zgromadzimy informacje udowadniające ich winę. Obecnie cyberstalking to coś, czego doświadczają zarówno użytkownicy portali społecznościowych, jak i ci, którzy po prostu korzystają z sieci.

Wykrywanie podsłuchów w mieszkaniach, domach i firmach to usługa, która od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ciężko się temu dziwić – w końcu wiadomo, że za pomocą podsłuchów często są pozyskiwane informacje. Dotyczy to zwłaszcza spraw rozwodowych oraz interesów. Należy jasno podkreślić, że działania tego rodzaju są nielegalne, ale niestety nagminne. Powierzając tę kwestię naszym prywatnym detektywom, możesz zyskać poczucie bezpieczeństwa. Wykryjemy każdy podsłuch!

Nasza agencja detektywistyczna w Trójmieście jest do dyspozycji zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz! Pracujemy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Rozbudowana struktura i ogólnopolski zasięg sprawiają, że świadczymy usługi detektywistyczne terenie całego kraju i to bez żadnych dodatkowych opłat. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!

Detektyw24 prowadzi działania na terenie całego województwa śląskiego: Człuchów, Chojnice, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Tczew, Wejherowo, Lębork, Puck, Słupsk, Bytów – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.