Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Słupsk

Prywatny detektyw Słupsk

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Słupsk

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Słupsk

Agencja detektywistyczna Detektyw24 oferuje profesjonalne działania detektywistyczne. Od wielu lat działamy na rynku i w tym czasie nabraliśmy doświadczenia w prowadzeniu spraw w różnorodnym profilu. Dzięki temu możemy naszym Klientom przedstawić bardzo szeroką ofertę. Zajmujemy się zarówno sprawami indywidualnymi, jak i gospodarczymi.

Jak możemy Ci pomóc? Zgłoś się do nas, jeśli brakuje Ci dowodów, żeby udowodnić swoje racje lub dowiedzieć się prawdy. Prywatny detektyw zajmuje się zbieraniem materiałów, które możesz wykorzystać w czasie rozprawy sądowej.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Pracujemy na mocy ustawy o usługach detektywistycznych, dlatego nasze dowody są pozyskiwane zgodnie z prawem. Licencjonowani detektywi mają w Polsce prawo przeprowadzać szereg czynności i pozyskiwane w ich czasie materiały mogą być wykorzystywane podczas rozprawy. To jest świetnym argumentem zwłaszcza w przypadku spraw cywilnych.

Agencja detektywistyczna Słupsk

W naszej agencji detektywistycznej najczęściej zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Wiemy, że nie są one łatwe, ale za pomocą nowoczesnych narzędzi oraz przy obserwacji osób możemy zebrać dowody na udowodnienie zdrady oraz potrzebne przy rozwodzie z orzekaniem o winie. Zajmujemy się także badaniem ojcostwa. Jest to jednak tylko początek całej, długiej listy naszych możliwych działań.

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się poszukiwania osób zaginionych. Oferujemy swoje usługi rodzinom porwanych osób, a także tych, z którymi niespodziewanie urwał się kontakt. Nasze działanie ma na celu ustalenie adresu.

Prowadzimy także wywiady majątkowe i działania związane ze sprawami spadkowymi. Usługi w zakresie majątkowym bywają bardzo trudne, jednak z naszą pomocą świetnie sobie z nimi poradzisz. Możemy także prowadzić ustalenia nieruchomości i ruchomości. Wszystkie nasze działania są prowadzone maksymalnie dyskretnie, więc możesz czuć się pewnie i bezpiecznie. Masz pewność, że zostaniesz potraktowany w pełni profesjonalnie.

Nasze biuro detektywistyczne ma ofertę także dla sektora spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym i podkupywaniem pracowników. Jeśli borykasz się z problemem wyciekania tajemnic firmowych czy nieuzasadnionych donosów – zgłoś się do nas. Możemy także przeprowadzić kontrolę pracowników, na przykład zwolnień lekarskich. Zapraszamy wszystkich właścicieli firm, którzy borykają się z tego rodzaju problemami. Nie jesteś bezradny wobec tego rodzaju problemów.

Prywatny detektyw Słupsk

Prywatni detektywi bardzo często w ostatnim czasie muszą sięgać do narzędzi z zakresu informatyki śledczej. Tego rodzaju usługi świadczymy bardzo często. Wiemy, że zagrożenia w sieci są naprawdę duże i w tym zakresie także możemy efektywnie pomóc. Nasza agencja detektywistyczna pomoże w zbieraniu wartościowych dla sądu materiałów dowodowych. Także w sprawach związanych z prześladowaniem i cyberstalkingiem czy hejtowaniem. Jesteśmy w stanie dotrzeć do osób, które stoją za cyberstalkingiem czy innymi cyberprzestępcami. Prywatny detektyw może w sieci znaleźć dowody, które będą wartościowe po przejściu na drogę sądową.

W naszej ofercie znajduje się także usługa poszukiwania podsłuchów. Jeśli się obawiasz, że w Twoim domu lub firmie są rozłożone podsłuchy, dysponujemy narzędziami, które mogą je znaleźć. Montowanie urządzeń podsłuchujących jest nielegalne, jednak nadal bardzo wiele osób je zakłada. Nowoczesne podsłuchy są bardzo małe, więc ich samodzielne wykrycie nie jest łatwe. Detektywi z naszej agencji mogą przeszukać teren i znaleźć wszystkie podsłuchy, byś znów mógł czuć się bezpiecznie!

Nasze biuro detektywistyczne jest dostępne dla Klientów przez cały czas, 24 godziny na dobę. Każdy może skorzystać z naszych usług, a my gwarantujemy dyskrecję, delikatność i profesjonalne podejście do sprawy. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego