Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ustka

Prywatny detektyw Ustka

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ustka

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Ustka

Biuro detektywistyczne „Detektyw24” to zespół profesjonalistów, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego śledztwa, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie, łącznie z doradztwem i wsparciem w trudnych sytuacjach. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie i z pełnym zrozumieniem, a nasze działania są zawsze zgodne z prawem. Współpracujemy tylko z licencjonowanymi detektywami, którzy są w stanie przedstawić przed sądem wiarygodne dowody z toku śledztwa. Działamy skutecznie i profesjonalnie, zapewniając naszym klientom pełną dyskrecję i bezpieczeństwo.

Nasza agencja oferuje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom. Pomagamy nie tylko zbierać niezbędne dowody, które są niezbędne do wygrywania spraw sądowych, ale także udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące życia prywatnego. Nasi detektywi to specjaliści, którzy wiedzą jak działać w różnych warunkach i sytuacjach. Dyskrecja, bezpieczeństwo i skuteczność – to trzy słowa, które najlepiej opisują naszą agencję detektywistyczną „Detektyw24”.

Agencja detektywistyczna Ustka

Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się w rozwiązywaniu trudnych spraw związanych z relacjami osobistymi i rodziną. Zajmujemy się rozwodami, zdradami, czy też podważaniem ojcostwa. Wspieramy naszych klientów w sprawach związanych z dziedziczeniem majątku, nieruchomości oraz w kwestiach związanych z bezpieczeństwem dzieci. Oferujemy weryfikację otoczenia, w którym przebywają pociechy naszych klientów oraz znajdujemy powody ich podejrzanych zachowań.

Jako doświadczona agencja detektywistyczna podejmujemy się także poszukiwania osób zaginionych. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom jesteśmy w stanie pomóc w odnalezieniu bliskich, którzy zniknęli bez śladu. Przeprowadzamy także śledztwa związane z trudnymi, niebezpiecznymi sprawami karnymi. Nasze działania pozwalają na skuteczne odnalezienie prawdziwych sprawców przestępstw i nie tylko.

Współpracujemy także z przedsiębiorcami. Pomagamy w wykrywaniu nieuczciwej konkurencji, podkupywaniu pracowników czy wyjawaniu tajemnic firmowych. Weryfikujemy rzetelność zwolnień lekarskich oraz monitorujemy nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Sprawdzamy uczciwość pracowników i współpracowników, pomagając tym samym prowadzić naszym klientom biznes bez strachu o własne interesy i ich bezpieczeństwo.

Prywatny detektyw Ustka

Nasza agencja detektywistyczna oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie walki z przestępczością internetową. Posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne w sprawach związanych z wykrywaniem hejtu, stalkingów, szantażu i innych form przemocy w sieci. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu jesteśmy w stanie skutecznie identyfikować nielegalne działania w internecie oraz wykrywać nielegalne podsłuchy, kamery i inne urządzenia szpiegowskie w domach i biurach.

Działamy na terenie całego kraju, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc każdemu, kto jej potrzebuje.

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego