Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kwidzyn

Prywatny detektyw Kwidzyn

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kwidzyn

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Kwidzyn

Agencja detektywistyczna Detektyw24 ma doświadczenie w rozwiązywaniu spraw z bardzo różnych dziedzin. Działamy od wielu lat i przez ten czas rozwikłaliśmy wiele różnych wątków. Zapoznaj się z naszą ofertą. Oferujemy szeroki zakres usług Klientom indywidualnym i biznesowym. Zajmujemy się zbieraniem danych i ustalaniem faktów, by było łatwiej dojść Ci do prawdy w sądzie. Działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Zapewniamy maksymalną dyskrecję oraz elastyczność.

Współpracujemy jedynie z licencjonowanymi z detektywami. Dzieje się tak, ponieważ działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, która określa, że czynności śledcze mogą przeprowadzać tylko osoby, które mają określoną licencję. Materiał dowodowy zebrany przez takie osoby ma większą wartość i może zostać zaprezentowany w sądzie. Jest to szczególnie istotne w przypadku spraw cywilnych, nie tylko rozwodowych.

Agencja detektywistyczna Kwidzyn

Niezwykle często zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Są nam powierzane takie zadania, jak szukanie materiałów udowadniających zdradę lub zbieranie dowodów do innego rodzaju rozpraw z orzeczeniem o winie. Zajmujemy się także badaniem ojcostwa oraz obserwacją osób. Przygotowane przez nas dowody są zebrane w formie sprawozdania.

Świadczymy także usługi z zakresu szeroko rozumianego prawa majątkowego. Wywiady majątkowe, ustalanie nieruchomości i ruchomości, a także trudne sprawy spadkowe – nie obawiamy się niczego w tej kwestii.

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się również zleceniami związanymi z poszukiwaniem zaginionych osób, zarówno tych, które mogły zostać porwane, jak i tych, z którymi z niezrozumiałych powodów urwał się kontakt. Działamy tak dyskretnie, że możesz czuć się w pełni bezpiecznie.

Chyba najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy karne, w których mamy spore doświadczenie. Jest to niezwykle istotne, ponieważ dzięki temu możemy mówić o sukcesach. Byliśmy zaangażowani w wiele spraw tego rodzaju, także tych głośnych, które możesz znać z mediów.

Kolejna część naszej oferty dotyczy sektora spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwo dotyczące wielu aspektów prowadzenia działalności. Jeśli obawiasz się, że Twoja firma padła ofiarą nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego lub wyciekły z niej tajemnice służbowe – możemy pomóc. W naszej ofercie znajdują się także takie elementy jak weryfikacja zwolnień lekarskich, ustalenie autorów donosów czy podkupowanie pracowników. Jeśli borykasz się z takimi lub podobnymi trudnościami, zgłoś się do nas!

Prywatny detektyw Kwidzyn

W naszej pracy wielokrotnie wykorzystywaliśmy działania z zakresu informatyki śledczej. W dzisiejszych czasach jest to konieczne, ponieważ w sieci są ogromne zagrożenia. Coraz więcej osób pada ofiarą cyberstalkingu lub pomówień i hejtowania w Internecie. Nasi detektywi mogą pomóc i w tym. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że odnajdziemy osoby, które za tym stoją. Zbierzemy dowody i zabezpieczymy je w taki sposób, byś mógł wykorzystać je w czasie rozprawy sądowej. Jesteś bezpieczny, także w sieci. Nikt nie jest anonimowy w Internecie, a my naprawdę możemy rozwiązać problemy.

Wykrywanie podsłuchów to także częsty sposób działania naszych detektywów. Warto zaznaczyć, że podkładanie tego rodzaju urządzeń nie jest legalne. Jednak nadal wiele osób rozkłada je z premedytacją, by zdobyć cenne informacje. Jeśli obawiasz się, że dotyczy to Ciebie, nasi detektywi uporają się z tym problemem. Sprawdzimy dokładnie cały teren, by wykryć każdy podsłuch, przywracając Ci poczucie bezpieczeństwa. Poczuj się znów bezpiecznie i swobodnie!

Nasze biuro Detektyw24 jest do Twojej dyspozycji. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy Ci pełen profesjonalizm, dyskrecję i elastyczność. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i działamy na terenie całego kraju. Bez dodatkowych opłat! Masz trudną sytuację i potrzebujesz pomocy? Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz, w czym możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego