Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Puck

Prywatny detektyw Puck

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Puck

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Puck

Biuro detektywistyczne „Detektyw24” to zespół doświadczonych specjalistów, którzy nie boją się wyzwań. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi detektywistyczne. Dzięki naszej wiedzy oraz pasji, jesteśmy w stanie pomóc w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów, do każdej sprawy podchodząc z pełnym zaangażowaniem.

Pracujemy w pełni legalnie i zgodnie z przepisami prawa. Nasi detektywi posiadają stosowne licencje, które pozwalają im poświadczać przed sądem autentyczność zebranych w toku śledztw dowodów. To właśnie one pomagają naszym klientom wygrywać sprawy sądowe. Działamy skutecznie, dyskretnie i taktownie. Oferujemy pełne wsparcie zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorców.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu trudnej sprawy, skontaktuj się z nami. Nasi detektywi są specjalistami od trudnych śledztw, które dla wielu innych mogą wydawać się niemożliwe do zrealizowania. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz klient uzyskał odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Agencja detektywistyczna Puck

Jesteśmy zespołów wysoko wykwalifikowanych detektywów, którzy posiadają bogate doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych śledztw. Przeprowadzamy sprawy o charakterze rodzinnym, związane z rozwodami, zdradami czy podważaniem ojcostwa. W tych delikatnych śledztwach działamy zawsze dyskretnie i profesjonalnie, aby pomóc naszym klientom uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania i odnaleźć potrzebne dowody. Co więcej, zajmujemy się także kwestiami związanymi z majątkiem, spadkiem czy nieruchomościami. Nasza agencja detektywistyczna oferuje też wsparcie w sprawach związanych z bezpieczeństwem Twojego dziecka. Pomożemy zweryfikować jego podejrzane zachowanie oraz sprawdzimy towarzystwo, którym się otacza.

Zajmujemy się także poszukiwaniami osób zaginionych. Odnajdujemy bliskich, z którymi urwał się kontakt. Dokładamy wszelkich starań, by ustalić miejsce pobytu tych, którzy zniknęli bez śladu. Co więcej, prowadzimy także śledztwa ściśle związane ze sprawami karnymi – nawet, jeśli ich natura może okazać się niebezpieczna.

Pomagamy również przedsiębiorcom, którzy chcą chronić swoje interesy. Skutecznie wykrywamy nieuczciwą konkurencję, korupcję czy kradzież tajemnic firmowych. Nasze umiejętności, wiedza i doświadczenie pozwalają na weryfikację pracowników i współpracowników w pełni bezpieczny i legalny sposób. Sprawdź, komu możesz zaufać już teraz i skontaktuj się z nami, aby odzyskać spokój ducha.

Prywatny detektyw Puck

Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się w walce z przestępczością internetową. Posiadamy nie tylko bogate doświadczenie, ale także wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt, który pozwala na skuteczne wykrycie nielegalnych działań. Pomagamy w walce z cyberprzemocą, hejtem, stalkingiem i szantażem. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów poprzez wykrywanie podsłuchów, kamer i innych nielegalnych urządzeń, które mogą być używane do szpiegowania.

Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oferujemy usługi na terenie całego kraju, aby nasza pomoc dotarła wszędzie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego