Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Pruszcz Gdański

Prywatny detektyw Pruszcz Gdański

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Pruszcz Gdański

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Pruszcz Gdański

Agencja detektywistyczna Detektyw24 zaprasza do zapoznania się z ofertą! Jesteśmy profesjonalną firmą, która działa od wielu lat, rozwikłując mnóstwo spraw o różnorodnym podłożu. W naszej ofercie znajduje się bardzo szeroki zakres usług – od tych dedykowanych osobom indywidualnym, aż do Klientów biznesowych. W czym możemy Ci pomóc? Przede wszystkim możemy Ci pomóc udowodnić swoje racje, byś mógł dotrzeć do prawdy lub posłużyć się nią w sądzie. Działamy na terenie całej Polski bez dodatkowych opłat. Zapewniamy dyskrecję i elastyczność.

Detektyw24 działa zgodnie z prawem. Współpracujemy z licencjonowanymi detektywami. Jak mówi ustawa o usługach detektywistycznych, prawo do przeprowadzania czynności śledczych mają tylko detektywi z odpowiednią licencją. Dzięki temu zebrany przez nas materiał jest najwyższej jakości. Może zostać wykorzystany w sądzie, a detektyw pracujący nad sprawą może poświadczyć jego autentyczność podczas rozprawy. Dzięki temu Klient ma pewność, że sprawozdanie z czynności śledczych jest dobrym argumentem podczas sądowej batalii.

Agencja detektywistyczna Pruszcz Gdański

Szczególnie często nasza agencja detektywistyczna zajmuje się sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są one łatwe, ale możemy pomóc Ci w wielu różnych kwestiach. Zajmujemy się obserwacją osób i zbieraniem materiałów na udowodnienie zdrady czy potrzebnych przy rozprawach rozwodowych z orzekaniem o winie. Do tego świadczymy także usługi badania ojcostwa. Prawo majątkowe to kolejna część spraw cywilnych, z którymi mamy do czynienia. Sprawy spadkowe, wywiady majątkowe, działania mające na celu ustalenie nieruchomości i ruchomości – mamy to w ofercie. Sprawy tego rodzaju należą do bardzo trudnych, jednak mamy duże doświadczenie w tym temacie.

Podobnie jest ze sprawami karnymi. Są one bardzo skomplikowane, jednak wiedza i doświadczenie naszych detektywów sprawiają, że możemy się ich podjąć. Braliśmy udział w najgłośniejszych sprawach karnych, które możesz znać z mediów. Podejmujemy się także zleceń poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Dyskretnie i zapewniając naszym klientom stuprocentową dyskrecję i bezpieczeństwo możemy dotrzeć do danych adresowych czy innych danych kontaktowych ludzi, z którymi urwał Ci się kontakt.

Oferta dotycząca Klientów biznesowych także jest bardzo szeroka. Nasze biuro detektywistyczne prowadzi śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego czy podkupywania pracowników. Wyszukujemy autorów donosów i osoby, które dopuszczają się wykradania tajemnic firmowych. Jeśli borykasz się z problemami personalnymi, także możesz się do nas zgłosić. Weryfikujemy zwolnienia lekarskie i sprawdzamy, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia, naprawdę możemy pomóc w wielu kwestiach.

Prywatny detektyw Pruszcz Gdański

Prywatny detektyw w obecnych czasach musi podejmować działania z zakresu informatyki śledczej. Prowadzimy je niezwykle często – zagrożenia w sieci są naprawdę duże, a cyberstalking czy zwykły hejt zdarzają się coraz częściej. Na szczęście z pomocą detektywa możesz odnaleźć osobę, która z tym stoi i walczyć z tymi zjawiskami, dochodząc swoich praw w sądzie. Zgromadzimy solidne argumenty, które przydadzą Ci się, jeśli postanowisz wkroczyć na ścieżkę sądową. Nie pozwolimy sprawcom pozostać bezkarnym.

W naszej ofercie znajdziesz także opcję wykrywania podsłuchów w firmach czy w domach. Używanie urządzeń, które podsłuchują jest nielegalne, jednak niestety ciągle ktoś pada ofiarą takiego procederu. Jeśli obawiasz się, że jesteś na podsłuchu, możemy CI pomóc! Ochroń swoją prywatność i ważne informacje, które powinny zostać w zaciszu Twojego gabinetu w firmie. Detektyw24 może pomóc Ci się ochronić.

Nasze biuro detektywistyczne pozostaje do Twojej dyspozycji. Działamy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zapewniamy dyskrecję i oferujemy działania na terenie całego kraju.  Zaufaj nam, nie jesteś w sytuacji bez wyjścia i naprawdę możesz sobie pomóc, by poczuć się bezpieczniej i pewniej.

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego