Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Gdańsk

Prywatny detektyw Gdańsk

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Gdańsk

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Gdańsk

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma z doświadczeniem, która od wielu lat zatrudnia tylko profesjonalistów. Oferujemy szeroki zakres usług, pracujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Zajmujemy się zarówno zdobywaniem dowodów w sprawach gospodarczych, jak i cywilnych. Naszym zadaniem jest zebranie dowodów, by udowodnić swoje racje. Prywatny detektyw zbiera materiały zgodnie z polskim prawem i w pełnej dyskrecji. To oznacza, że są one wartościowym dowodem w sądzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dla biura Detektyw24 pracują wyłącznie doświadczeni detektywni, którzy działają na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Oznacza to, że czynności śledcze przeprowadzają wyłącznie osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Dzięki temu zebrany przez nas materiał dowodowy ma największą wartość. Oferujemy także potwierdzenie jego autentyczności na rozprawie sądowej. Dzięki temu każdy nasz Klient może mieć pewność, że nasza praca jest solidna i wartościowa dla sądu.

Agencja detektywistyczna Gdańsk

Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się bardzo różnymi sprawami. Niezwykle często mamy do czynienia ze sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są one łatwe, a spektrum działań jest bardzo szeroki. Dlatego oferujemy wiele różnych czynności: od obserwacji osób, aż po zebranie materiałów przy rozwodzie z orzekaniem o winie czy badanie ojcostwa. To nie wszystko: pomagamy udowodnić zdradę lub oszustwo.

Naszym klientom świadczymy także usługi, które obejmują wywiady majątkowe i konieczne działania przy sprawach spadkowych. Podejmujemy się spraw mających na celu ustalenie własności nieruchomości czy ruchomości.

Podejmujemy się także zleceń dotyczących poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Działamy dyskretnie i możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Nasze usługi pozwalają dotrzeć do zaginionych osób, zebrać materiały a nawet ustalić dane adresowe.

Najbardziej skomplikowany obszar naszej działalności są z zakresu prawa karnego. Agencja detektywistyczna Detektyw24 ma na swoim koncie wiele takich spraw, a doświadczenie w tym zakresie jest bardzo istotne. Nasi licencjonowani detektywi byli zaangażowani w mnóstwo spraw kryminalnych, nawet tych, które znasz z pierwszych stron gazet.

W naszej ofercie jest miejsce także dla firm i przedsiębiorców. W sektorze spraw gospodarczych oferujemy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego czy zdradzania tajemnic firmowych. Zajmujemy się również sprawdzaniem zwolnień lekarskich czy podkupywaniem pracowników – jeśli tylko jako przedsiębiorca mierzysz się z tymi problemami, jesteśmy w stanie ci pomóc.

Prywatny detektyw Gdańsk

Jednym z naszych podstawowych działań jest informatyka śledcza. Usługi tego typu wykonujemy bardzo często, ponieważ to właśnie w sieci można znaleźć najwięcej informacji dotyczących spraw przeciwko cyberprzestępcom i stalkerom. Hejtowanie w sieci staje się prawdziwym utrapieniem, a przykładów łamania prawa w sieci jest coraz więcej. Korzystając z usług naszego biura, możesz mieć pewność, że twoje problemy w sieci zostaną rozwiązane raz na zawsze. W sieci nikt nie jest anonimowy, a my jesteśmy w stanie dotrzeć do osoby, która dopuściła się przestępstwa.

Masz obawy, że w twoim domu, firmie lub samochodzie znajduje się podsłuch? Zapraszamy do nas! W skład naszej oferty wchodzi usługa wykrywania podsłuchów. Ich zakładanie jest nielegalne, więc jeśli się obawiasz, że padłeś ofiarą takiego procederu, możesz dochodzić swoich praw. A my ci w tym pomożemy – detektywi z naszej firmy dokładnie sprawdzą teren i znajdą każdy podsłuch, przywracając ci poczucie bezpieczeństwa w domu czy siedzibie twojej firmy.

Nasze biuro działa 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Działamy na terenie Polski bez dodatkowych opłat. Jako firma o ogólnopolskim zasięgu, nie boimy się wycieczek w dalsze lub bliższe zakątki kraju, byleby tylko pomóc Klientowi. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia, detektywni z agencji Detektyw24 szybko ci pomogą!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego