Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Starogard Gdański

Prywatny detektyw Starogard Gdański

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Starogard Gdański

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Starogard Gdański

Agencja detektywistyczna Detektyw24 wyróżnia się na rynku doświadczeniem i profesjonalnym podejściem dla klientów. Przez czas swojego działania rozwikłaliśmy bardzo wiele spraw o najróżniejszym podłożu. Oferujemy niezwykle szeroki zakres usług. Nasza oferta jest dopasowana zarówno dla osób prywatnych, jak i dla Klientów biznesowych. W czym możemy pomóc? Jeśli brakuje Ci dowodów, by dotrzeć do prawdy lub udowodnić swoje racje w sądzie, możemy Ci pomóc. Zbieramy materiały, które mogą być solidnym argumentem w czasie rozprawy, zwłaszcza w sprawach cywilnych.

Ponieważ współpracujemy z licencjonowanymi detektywami i działamy wyłącznie na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych, możesz mieć pewność, że zebrane przez nas materiały są najwyższej jakości. Potwierdzimy autentyczność tych materiałów w czasie rozprawy sądowej, więc możesz mieć pewność, że wszystko będzie dobrze.

Agencja detektywistyczna Starogard Gdański

Nasze biuro detektywistyczne oferuje usługi zarówno Klientom prywatnym, jak i biznesowym. W sektorze gospodarczym prowadzimy cały szereg różnorodnych spraw, od prowadzenia śledztw związanych z nieuczciwą konkurencją czy podkupywaniem pracowników, aż do szpiegostwa gospodarczego czy wykradania tajemnic firmowych. Ustalamy autorów donosów, zajmujemy się weryfikacją zwolnień lekarskich. Jeśli jesteś właścicielem firmy i borykasz się z tego rodzaju trudnościami, możesz liczyć na naszą pomoc.

Najczęściej w naszej agencji detektywistycznej zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Chociaż nie są one łatwe, możemy pomóc w różnych kwestiach. Przede wszystkim prowadzimy obserwację osób i inne czynności zbierające materiały potrzebne w czasie rozprawy rozwodowej, także z orzekaniem o winie. Oferujemy także udowadnianie zdrad i badania ojcostwa.

Świadczymy również usługi z zakresu prawa majątkowego. Sprawy spadkowe i inne kwestie majątkowe, jak ustalanie nieruchomości i ruchomości są bardzo trudne, jednak nasze biuro detektywistyczne z powodzeniem się ich podejmuje.

Nasza agencja detektywistycznych często poszukują osób zaginionych, zarówno porwanych, jak i tych, z którymi zerwał się kontakt. Działamy dyskretnie i zachowując maksymalne bezpieczeństwo, byś mógł czuć się pewnie. Celem naszych działań jest ustalenie danych adresowych.

Kolejnym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Mamy w nich spore doświadczenie, co sprawia, że większość z nich możemy bez problemu rozwiązać. Do tej pory mamy na swoim koncie spore sukcesy, byliśmy zaangażowani także w sprawy kryminalne, także te najgłośniejsze.

Prywatny detektyw Starogard Gdański

W szerokiej ofercie naszej agencji detektywistycznej oferujemy działania z zakresu informatyki śledczej. Nasi licencjonowani detektywi w ostatnim czasie zajmują się tym bardzo często. Wynika to z tego, że zagrożenia w sieci są coraz większe, a cyberstalking staje się realnym problemem na dużą skalę. Z prześladowaniem w sieci i hejtem można jednak walczyć. Prywatny detektyw może w tym pomóc, zbierając materiały potrzebne do wejścia na drogę sądową i oczywiście dotrze do osób, które dopuszczają się przestępstw w sieci.

W skład naszej oferty wchodzi usługa wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Podsłuchy są w Polsce nielegalne, jednak nadal się zdarzają. Jeśli więc obawiasz się, że mogłeś stać się ofiarą takiego procederu, koniecznie zgłoś się do nas. Detektywi z naszej agencji dysponują odpowiednimi urządzeniami, by wykryć tego rodzaju sprzęt, dzięki temu możemy zapewnić Ci maksymalne poczucie bezpieczeństwa. Nie jesteś bezradny wobec podsłuchów.

Nasze biuro detektywistyczne zaprasza. Zapoznaj się z naszą oferta, w razie potrzeb jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy elastyczność, a jednocześnie dyskrecję i szeroko zakrojone działanie. Nie jesteś w sytuacji bez wyjścia, jesteśmy w stanie Ci pomóc w każdej sprawie, która spędza Ci sen z powiek.

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego