Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Gdynia

Prywatny detektyw Gdynia

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Gdynia

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222

e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Gdynia

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to agencja, która działa od wielu lat. Przez ten czas rozwikłaliśmy wiele różnych spraw, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jesteśmy profesjonalnym biurem, które pracuje wyłącznie z najlepszymi detektywami. Jeśli brakuje Ci dowodów do spraw sądowych, chcesz dotrzeć do prawdy lub sprawdzić, czy ktoś faktycznie ma dobre intencje – zadzwoń do nas. Możemy Ci pomóc! Prywatny detektyw przy stuprocentowej dyskrecji pomoże ustalić fakty i zbierze materiały w legalny sposób, dzięki czemu mogą być rozpatrywane w sądzie. Detektyw24 działa na terenie całego kraju. Dowiedz się, jak wygląda nasza oferta!

Nasz zespół tworzą jedynie licencjonowani detektywi, a wszystkie działania są zgodne z prawem. Na podstawie Ustawy o usługach detektywistycznych możemy przeprowadzać wszystkie czynności, pod warunkiem posiadania licencji prywatnego detektywa. Dzięki temu masz pewność, że zebrane dowody nie zostaną podważone w sądzie. Autentyczność materiałów może potwierdzić nasz detektyw w czasie rozprawy. Jest to szczególnie ważne zarówno przy prawach cywilnych, jak i rodzinnych czy gospodarczych.

Agencja detektywistyczna Gdynia

Jesteśmy agencją detektywistyczną z ogromnym doświadczeniem. Dlatego nasi Klienci to osoby z różnymi problemami. Mamy duże doświadczenie z sprawach rodzinnych i cywilnych. Nie zawsze są one łatwe. Pomagamy w kwestii zbierania materiałów udowadniających zdradę czy dowodów, które pomogą przeprowadzić rozwód z orzekaniem o winie. Badanie ojcostwa, sprawy porwań rodzicielskich, poszukiwanie osób zaginionych – pomagamy we wszystkich tych przypadkach. Możemy pomóc w ustaleniu adresu pobytu osoby, z którą od dawna nie masz kontaktu. Wszystko z zachowaniem maksymalnej dyskrecji, tak żeby nasz Klient mógł czuć się w pełni bezpiecznie.

Świadczymy usługi związane ze sprawami spadkowymi. Wywiady majątkowe, ustalenie spadkobierców i podział majątku to niezwykle trudne przypadki. Detektyw24 pomaga w ustaleniu wartości i własności nieruchomości i ruchomości. Pomagamy także w ich poszukiwaniu.

Kolejnym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Jest to bardzo skomplikowany dział, ale mamy w tym doświadczenie. W tym przypadku profesjonalizm, intuicja i wiedza są szczególnie ważne. Przez lata działalności nasi detektywi byli zaangażowani w wiele spraw z obszaru karnego, także w najgłośniejsze wydarzenia z pierwszych stron gazet.

Swoją ofertę kierujemy także do przedsiębiorców. W sektorze spraw gospodarczych prowadzimy śledztwa dotyczące szpiegostwa gospodarczego, zdradzania tajemnic firmowych, wykradania informacji i nieuczciwej konkurencji. Pomożemy ustalić autora donosów do PIP czy US, weryfikujemy pracowników na zwolnieniach lekarskich czy podkupionych przez konkurencyjną firmę.

Prywatny detektyw Gdynia

Ważnym aspektem pracy detektywa w obecnych czasach są działania z zakresu informatyki śledczej. Świadczymy je bardzo często. Nic dziwnego – zagrożenia w Internecie są coraz większe i dotykają coraz więcej osób, zarówno nastolatków, jak i dorosłych. Prywatny detektyw pomoże w rozwikłaniu zagadek w życiu online. Cyberstalking, hejtowanie, oszczerstwa i tym podobne sytuacje w sieci są na porządku dziennym. Nikt jednak nie jest anonimowy, a my pomożemy znaleźć osobę, która stoi za tymi sytuacjami. Zgromadzimy solidne argumenty, które będą przydatne po rozpoczęciu postępowania sądowego.

Współpraca z agencją detektywistyczną to gwarancja większego poczucia bezpieczeństwa dla całej rodziny czy firmy. W naszej ofercie znajdziesz także usługę wykrywania podsłuchów w domach i siedzibach przedsiębiorstw. Detektywi z naszej agencji dysponują doświadczeniem i sprzętem, który umożliwia przeszukanie terenu i znalezienie podsłuchów.

Detektyw24 działa 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapewniamy elastyczność. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu i działamy na terenie całego kraju bez żadnych dodatkowych opłat. Wszystko, żeby Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego