Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Chojnice

Prywatny detektyw Chojnice

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Chojnice

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Chojnice

Biuro detektywistyczne Detektyw24 to profesjonalna firma, która od wielu lat działa na rynku. Mamy ogromne doświadczenie, zarówno w sprawach cywilnych, jak i gospodarczych. Oferujemy szeroki zakres usług i wykonujemy działania o różnorodnym podłożu. Brakuje Ci dowodów, by dowieść swoich racji? A może po prostu chcesz poznać prawdę? Zapoznaj się z naszą ofertą – zapewniamy naszym Klientom maksymalną dyskrecję, a pozyskane przez nas dowody mogą zostać wykorzystane jako argument w sądzie.

Działamy w pełni legalnie, ma mocy ustawy o usługach detektywistycznych. Określa ona, że czynności śledcze mogą być wykonywane wyłącznie osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Współpraca z licencjonowanymi detektywami to gwarancja, że zebrane przez nas materiały są najwyższej jakości i mogą zostać wykorzystane w sądzie. Więcej, jesteśmy w stanie poświadczyć autentyczność dowodów podczas rozprawy. To bardzo ważne w przypadku spraw cywilnych i karnych.

Agencja detektywistyczna Chojnice

Nasza agencja detektywistyczna ma na swoim koncie różnego rodzaju sprawy karne. Jest to najbardziej skomplikowany obszar z szerokiego wachlarza naszej działalności. Mamy duże doświadczenie, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkiego rodzaju działań detektywistycznych. Byliśmy zaangażowani w wiele głośnych spraw, które z pewnością znasz z pierwszych stron gazet. Prowadzimy także działania związane z poszukiwaniem osób, porwanych czy zaginionych i mamy na tym polu duże sukcesy.

Najczęściej jednak naszej agencji detektywistycznej powierzane są sprawy rodzinne. Nie zawsze są łatwe, dlatego wykazujemy się profesjonalnym i delikatnym podejściem do tematu. Prowadzimy obserwacje osób i zbieramy dowody, czy to potwierdzających zdradę, czy to potrzebne przy rozwodzie z orzekaniem o winie oraz badania ojcostwa. Świadczymy również szeroko rozumiane usługi z zakresu spraw materialnych. Wywiady majątkowe, sprawy spadkowe, w tym poszukiwanie spadkobierców, a także ustalanie ruchomości lub nieruchomości – wszystkie te sprawy bywają trudne, jednak dzięki naszemu doświadczeniu możesz mieć pewność, że nie znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia i bez problemu uzyskasz pomoc.

Kolejnym obszarem naszej oferty jest sektor spraw gospodarczych. Jeśli prowadzisz firmę i borykasz się w niej z różnymi problemami, zapoznaj się z naszą propozycją. Prowadzimy śledztwa pracowników, jeśli uważasz, że łamią zakaz konkurencji, mają na celu wyłudzanie odszkodowań czy prowadzą działania na szkodę Twojej firmy, na przykład wykradają służbowe tajemnice. Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się także wykrywaniem nieuczciwej konkurencji i szpiegostwem gospodarczym oraz podkupywaniem pracowników. Jesteśmy w stanie pomóc na szeroką skalę.

Prywatny detektyw Chojnice

W swojej pracy posiłkujemy się także metodami z zakresu informatyki śledczej. Świadczymy je niezwykle często. Zagrożenia w sieci są naprawdę spore, a prywatny detektyw może pomóc w przypadku cyberstalkingu. Padłeś ofiarą prześladowania w sieci lub hejtu? W sieci nikt nie jest anonimowy tak naprawdę i możemy dotrzeć do tych osób. Pomagamy także w zbieraniu dokumentów i materiałów, które możesz wykorzystać na drodze sądowej.

Nasza oferta jest bardzo szeroka i znajdziesz w niej także usługę wykrywania podsłuchów w domach i firmach. Chociaż stosowanie tego rodzaju urządzeń nie jest zgodne z prawem, nadal jest często stosowane. Jeśli czujesz się niekomofrtowo i zauważasz, że informacje wymieniane w poufnych rozmowach w mieszkaniu lub biurze zaczynają wyciekać, możemy sprawdzić, czy w Twoim otoczeniu nie ma urządzeń podsłuchujących.

Prywatny detektyw działa tak, by przywrócić Ci poczucie bezpieczeństwa i pomóc uporać się z problemami. Uwierz, że sytuacje bez wyjścia nie istnieją. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę i zapewniamy elastyczność. Wszystkie działania są prowadzone dyskretnie. Działamy na terenie całego kraju. Nie wahaj się i sprawdź naszą ofertę. Dowiedz się, jak możesz sobie pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego