Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Tczew

Prywatny detektyw Tczew

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Tczew

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Tczew

Agencja detektywistyczna Detektyw24 zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Od wielu lat działamy na rynku i mamy spore doświadczenie w rozwikłaniu wielu spraw, także tych najbardziej zawikłanych. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług, zarówno osobom prywatnych, jak i przedsiębiorcom i właścicielom firm. Możemy pomóc, jeśli chcesz znaleźć dowody na rozprawy sądowe lub po prostu chcesz poznać prawdę. Działamy na terenie całej Polski.

Wszystkie działania biura detektywistycznego Detektyw24 są zgodne z prawem. Działamy na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Zgodnie z jej treścią, czynności śledcze mogą przeprowadzać osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Zatrudniamy tylko licencjonowanych detektywów, dzięki temu zebrane dowody są najlepszej jakości, mogą być wykorzystane w sądzie. Doświadczenie i wiedza naszych detektywów sprawiają, że materiały są zebrane sprawnie i szybko oraz w pełni profesjonalnie.

Agencja detektywistyczna Tczew

Nasza agencja detektywistyczna prowadziła wiele spraw rodzinnych. Wiemy, że nie są one łatwe, ponieważ łącza się z nimi naprawdę duże emocje. Dlatego przykładamy wielką wagę do profesjonalizmu i wielkiej delikatności w czasie rozmów z Klientami. Pomagamy w różnych kwestiach: badania ojcostwa, zbieranie materiałów na udowodnienie zdrady, obserwacje osób czy zbieranie dowodów do rozwodu z orzekaniem o winie.

Poszukujemy także osób zaginionych lub porwanych. Angażujemy się w poszukiwania także wtedy, kiedy po prostu straciłeś kontakt z kimś bliskim. Możemy ustalić także dane adresowe, także w przypadku dłużników, którzy nie chcą oddać swoich należności. Szeroko rozumiane sprawy majątkowe także znajdują się w ofercie naszej agencji detektywistycznej. Prowadzimy śledztwa w celu ustalenia nieruchomości i ruchomości, wywiady majątkowe i sprawy spadkowe różnego rodzaju.

W naszym portfolio pojawiają się także sprawy karne. Uważamy, że są one najbardziej skomplikowane w całej naszej działalności. Mamy w nich spore doświadczenie, więc możemy pomóc. Nasza agencja detektywistyczna zajmowała się wieloma sprawami, które możesz znać z telewizji i pierwszych stron gazet.

Działamy również w sektorze spraw gospodarczych. Prowadzimy śledztwa w zakresie szpiegostwa gospodarczego, podkupywania pracowników czy nieuczciwej konkurencji. Jeśli masz poczucie, że pracownicy Cię oszukują, także możemy pomóc. Oferujemy weryfikację zwolnień lekarskich, sprawdzamy, czy ktoś nie zdradził tajemnic firmowych lub nie wykradł tajnych firmowych informacji. Nasza oferta jest o wiele, wiele szersza. Skontaktuj się z nami – na pewno zdołamy Ci pomóc!

Prywatny detektyw Tczew

W dzisiejszych czasach niezwykle ważnym narzędziem pracy detektywa jest informatyka śledcza. Wykorzystujemy pochodzące z niej narzędzia naprawdę często. Przestępstwa popełniane w sieci, jak cyberstalking, czyli prześladowanie w Internecie, a także hejtowanie i pomówienia, nie znikają. Sprawcy nigdy nie są anonimowi, a my możemy do nich dotrzeć. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązanie, a my dostarczymy Ci dowodów, które mogą przydać się po wkroczeniu na salę sądową.

W naszej ofercie znajduje się także usługa wykrywania podsłuchów. W domu, czy w firmie – jeśli obawiasz się, że ktoś Cię podsłuchuje, możemy pomóc. Chociaż używanie tego rodzaju urządzeń nie jest dozwolone przez prawo, nadal często się zdarza. Posiadamy specjalne narzędzia, które mogą wyszukać podsłuchy i je zniszczyć, byś zawsze mógł czuć się komfortowo w swojej przestrzeni.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat i możemy zaproponować Ci nasze usługi. Zapewniamy elastyczność i dyskrecję oraz profesjonalne podejście do każdej sprawy z osobna. Uwierz, nie jesteś w sytuacji bez wyjścia! My możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego