Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Malbork

Prywatny detektyw Malbork

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Malbork

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Malbork

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma słynąca z profesjonalnego podejścia do Klienta. Mamy ogromne doświadczenie w swojej pracy – działamy od wielu lat i przez ten czas zajęliśmy się wieloma sprawami o różnorodnym podłożu. Oferujemy szeroki zakres usług dedykowanych firmom i Klientom indywidualnym. Na czym może polegać współpraca? Zbieramy materiały, które mogą zostać wykorzystane w sądzie i ustalamy fakty, byś mógł dotrzeć do prawdy. Działamy zgodnie z prawem, czyli z ustawą o usługach detektywistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasze biuro działa na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych detektywów. Oznacza to, że mogą oni prowadzić czynności śledcze zgodnie z prawem, więc pozyskane przez nich materiały mogą być dowodami w sprawach sądowych. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza na sprawach cywilnych i karnych. Autentyczność dowodów zostaje potwierdzona poprzez zeznania naszego detektywa w czasie rozprawy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja sprawa będzie przebiegała tak, jak sobie tego życzysz.

Agencja detektywistyczna Malbork

Nasza agencja detektywistyczna ma bardzo szeroką ofertę: od spraw cywilnych, poprzez majątkowe aż do gospodarczych. Szczególnie często zajmujemy się sprawami rodzinnymi. Wiemy, że dla naszych Klientów to właśnie one są najtrudniejsze i najbardziej emocjonalne. Zajmujemy się głownie zdobywaniem dowodów przy rozwodach z orzekaniem o winie. Materiały udowadniające zdradę zbieramy na podstawie obserwacji osób, oferujemy także badanie ojcostwa i nie tylko.

W obszarze spraw spadkowych, zajmujemy się wywiadami majątkowymi. Jak wiadomo, są one bardzo trudne, a my możemy podjąć działania, które mogą pomóc naszym Klientom. Prowadzimy śledztwa mające na celu ustalenie nieruchomości i ruchomości.

Ponadto zajmujemy się także sprawami karnymi. Mamy w nich duże doświadczenie, co jest ogromnym plusem w tych bardziej skomplikowanych przypadkach. Byliśmy zaangażowani w wiele spraw kryminalnych, także tych znanych z mediów. Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się również w zleceniach poszukiwania osób zaginionych i porwanych. Możemy ustalić dane adresowe. To wszystko dyskretnie i szybko, byś mógł czuć się bezpiecznie.

Oferta naszego biura w sektorze spraw gospodarczych jest skierowana do właścicieli firm i przedsiębiorców. Prowadzimy śledztwa związane z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym czy zdradzaniem tajemnic firmowych. Możemy także zadziałać, jeśli obawiasz się, że Twoja konkurencja podkupuje pracowników, wysyła donosy. Sprawdzamy także zwolnienia lekarskie i to, czy pracownicy nie łamią zakazu konkurencji.

Prywatny detektyw Malbork

Ostatnimi czasy niezwykle często podejmujemy działania z zakresu informatyki śledczej. Zagrożenia w sieci są bardzo duże, dlatego coraz więcej osób pada ofiarą cyberprzestępstw, jak cyberstalking czy prześladowanie w Internecie czy hejt. Warto jednak pamiętać, że w sieci nikt nie jest anonimowy i prywatny detektyw może znaleźć osoby, które stoją za takimi przestępstwami. Możesz mieć pewność, że Twoje problemy zostaną rozwiązane, a my znajdziemy odpowiedzialną osobę i zbierzemy dokumenty, które pozwolą na wystąpienie na drogę sądową.

W naszej ofercie znajdziesz także usługę wykrywania podsłuchów. W domach i firmach możemy znaleźć urządzenia podsłuchujące za pomocą odpowiedniego sprzętu. Chociaż jest to nielegalne, zdarza się, że ktoś rozłoży podsłuchy na jakimś terenie. Nasi detektywi mogą je wyeliminować, byś znów mógł czuć się bezpiecznie i pewnie. Jeśli masz przeczucie, że jakieś informacje wyciekają z Twojego domu lub biura, koniecznie zgłoś się do nas.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy maksymalną elastyczność i oferujemy działania na terenie całego kraju, a to wszystko bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do kontaktu! Prywatny detektyw Ci pomoże, nawet jeśli czujesz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego