Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Kościerzyna

Prywatny detektyw Kościerzyna

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Kościerzyna

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Kościerzyna

Agencja detektywistyczna zajmuje się różnorakimi sprawami. Detektyw24 to firma, która działa od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zaoferować Klientom bardzo szeroki zakres usług. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy. Kiedy możemy pomóc? Przede wszystkim w sytuacjach beznadziejnych, kiedy czujesz, że jesteś bez wyjścia. Nie możesz udowodnić swoich racji lub brakuje Ci materiału dowodowego, by wygrać rozprawę? Zapoznaj się z naszą ofertą!

Agencja detektywistyczna Detektyw24 współpracuje wyłącznie z licencjonowanymi detektywami. Działamy tylko na terenie Polski, zgodnie z literą prawa. Na mocy ustawy o usługach detektywistycznych działania śledcze mogą wykonywać tylko osoby, które posiadają licencję prywatnego detektywa. Postępujemy zgodnie z zasadami, dlatego zebrany materiał dowodowy jest naprawdę ważnym argumentem w sądzie. Jego autentyczność możemy potwierdzić w czasie rozprawy. Dla naszych Klientów to bardzo ważne, zwłaszcza że w sprawach cywilnych tego rodzaju materiały mają największe znaczenie.

Agencja detektywistyczna Kościerzyna

Naszej agencji detektywistycznej niezwykle często są powierzane sprawy cywilne, zwłaszcza z zakresu prawa rodzinnego. Wiąże się z nimi wiele emocji, dlatego nie są łatwe. Zachowujemy pełną dyskrecję i profesjonalizm, pomagając w takich kwestiach, jak badania ojcostwa czy zbieranie dowodów przy rozwodzie o winie. Prowadzimy obserwację osób oraz zbieramy materiały na udowodnienie zdrady małżeńskiej.

Świadczymy usługi obejmujące wywiady majątkowe i sprawy spadkowe. Sprawy majątkowe bywają niezwykle trudne, jednak możemy pomóc i w nich – podejmujemy działania, by ustalić nieruchomości i ruchomości, a także prowadzimy wywiady majątkowe.

Nasza agencja detektywistyczna podejmuje się zleceń związanych z poszukiwaniem osób porwanych czy zaginionych. Możemy ustalić dane adresowe kogoś, z kim urwał Ci się kontakt. Działamy dyskretnie i szybko.

Zdecydowanie najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Posiadamy w nich sporo tak potrzebnego doświadczenia. Uczestnictwo w skomplikowanych sprawach, także tych z pierwszych stron gazet, sprawia, że podejmujemy się różnych spraw kryminalnych.

Nasze biuro detektywistyczne ma także ofertę skierowaną do właścicieli firm. Klienci biznesowi najczęściej zwracają się do nas z prośbą o pomoc w takich sprawach jak: nieuczciwa konkurencja, podkupywanie pracowników, wykradanie tajemnic firmowych, szpiegostwo gospodarcze czy weryfikacja zwolnień lekarskich. Możemy ustalić autorów donosów i sprawdzić, czy Twoi pracownicy nie prowadzą działań na szkodę firmy lub nie są na nieuzasadnionych zwolnieniach L4. Oferujemy także sprawdzanie, czy w biurze nie ma podsłuchów. Ich zakładanie jest nielegalne, ale niestety ciągle się zdarza. Nasi detektywi szybko poradzą sobie z tym problemem. Skontaktuj się z nami – możemy przedstawić Ci jeszcze szerszą ofertę przygotowaną dla właścicieli firm.

Prywatny detektyw Kościerzyna

Działania z zakresu informatyki śledczej to kolejny obszar naszej działalności. W obecnych czasach są one wykorzystywane naprawdę często. Zagrożenia w sieci są ogromne, a prywatny detektyw może pomóc w zbieraniu dowodów dotyczących wielu spraw w cyberprzestrzeni. Zjawisko hejtowania czy cyberstalkingu są coraz bardziej powszechne. Na szczęście w sieci nikt nie jest anonimowy, a z pomocą prywatnego detektywa możesz dotrzeć do tych osób i pociągnąć je do odpowiedzialności. Sprawcy nie mogą pozostać bezkarni, a informatyka śledcza pomaga w zebraniu dowodów potrzebnych do wejścia na ścieżkę  sądową.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Możemy zagwarantować Ci elastyczność, dyskrecję i w pełni profesjonalne podejście do Klienta. Wiemy, że niektóre sprawy są bardzo trudne i delikatne. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na terenie całego kraju bez żadnych dodatkowych opłat. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, w czym może pomóc Ci prywatny detektyw!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego