Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Reda

Prywatny detektyw Reda

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Reda

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Reda

Agencja detektywistyczna Detektyw24 to firma wyróżniająca się profesjonalizmem. Od wielu lat działamy na rynku i w tym czasie rozwikłaliśmy bardzo wiele różnych spraw. Dlatego też oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Swoje usługi oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

W czym możemy Ci pomóc? Jeśli brakuje Ci dowodów, by udokumentować swoje racje lub chcesz dotrzeć do prawdy – zapoznaj się z naszą ofertą. Działamy na terenie całej Polski, a naszym Klientom możemy zapewnić maksymalną dyskrecję.

Nasza praca kończy się sporządzeniem sprawozdania z przeprowadzonych przez nas działań, do którego dostarczone są materiały dowodowe. Możesz wykorzystać je jako dowód w sądzie, ponieważ są pozyskiwane zgodnie z prawem. Nasza agencja detektywistyczna działa w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych i zatrudnia tylko osoby posiadające licencję prywatnego detektywa. Mogą one prowadzić czynności śledcze, dlatego zebrane podczas nich dowody są wartościowe dla sądu. Ich autentyczność możemy potwierdzić w czasie rozprawy.

Agencja detektywistyczna Reda

Bardzo często nasza agencja detektywistyczna świadczy usługi obejmujące wywiady majątkowe czy różnego rodzaju sprawy spadkowe. Bywają one trudne, jednak możemy podjąć działania, które pomogą znaleźć spadkobierców czy ustalić nieruchomości lub ruchomości.

Nasza agencja zajmuje się także różnymi sprawami rodzinnymi. Zajmujemy się często obserwacją osób, zwłaszcza  jeśli chodzi o zdobycie materiałów na udowodnienie zdrady lub innych, które są konieczne przy rozwodach z orzekaniem o winie. Oferujemy także badanie ojcostwa i nie tylko. Nasza oferta związana ze sprawami cywilnymi jest bardzo szeroka.

Nasi detektywi mogą podjąć się także zleceń związanych z poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Jeśli z kimś urwał Ci się kontakt i nie możesz do niego dotrzeć, ustalimy dane adresowe. Możesz czuć się bezpiecznie – nasze działania są dyskretne i elastyczne. Podobną ostrożność zachowujemy w przypadku spraw kryminalnych. Mamy doświadczenie i w tym temacie, prowadziliśmy ich bardzo wiele. Nasi detektywi byli zaangażowani także w głośne sprawy, o których mogłeś słyszeć w mediach.

Kolejnym obszarem naszego działania jest sektor gospodarczy. Oferta dla Klientów biznesowych także jest szeroka i kompleksowa. Działamy w takich kwestiach jak nieuczciwa konkurencja, podkupywanie pracowników czy szpiegostwo gospodarcze. Obawiasz się, że pracownicy działają na Twoją niekorzyść? Możemy obnażyć nieuzasadnione zwolnienia lekarskie, zdradzanie tajemnic firmowych czy pisanie donosów. Jeśli borykasz się z takimi trudnościami, możemy Ci pomóc.

Wykrywamy także podsłuchy, zarówno w domach, jak i firmach. Zakładanie tego rodzaju urządzeń jest nielegalne, jednak takie przypadki ciągle się zdarzają. Wiele osób stosuje je z premedytacją. Jeśli nie czujesz się bezpiecznie, bo masz wrażenie, że poufne informacje wyciekają z niewiadomych źródeł, nasi detektywi przeszukają teren, by znaleźć podsłuchy. Wszystko, byś mógł poczuć się naprawdę pewnie i zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny.

Prywatny detektyw Reda

Nasi detektywi dysponują najlepszym sprzętem i używają najnowocześniejszych metod, by jak najlepiej wykonać swoją pracę. Jednym z wykorzystywanych przez nas narzędzi jest informatyka śledcza. Korzystamy z niej niezwykle często, zwłaszcza przy sprawach związanych z przestępstwami w sieci, jak cyberstalking czy prześladowanie w Internecie. Obecnie tych spraw jest coraz więcej, a my możemy dotrzeć do sprawców. Możesz mieć pewność, że znajdziemy osobę, która dopuszcza się przestępstw w sieci i zbierzemy materiały, które pomogą Ci wejść na drogę sądową.

To i tak nie są wszystkie działania, jakie mamy w swojej ofercie. Zapraszamy do kontaktu – jesteśmy do dyspozycji Klientów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zapewniamy elastyczność, dyskrecję i pełen profesjonalizm na każdym etapie śledztwa. Nie jesteś w beznadziejnej sytuacji! Naprawdę możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego