Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sopot

Prywatny detektyw Sopot

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sopot

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Sopot

Biuro detektywistyczne Detektyw24 zrzesza profesjonalistów, którzy przez wiele lat działania firmy rozwikłali mnóstwo spraw, zarówno gospodarczych, jak i dla klientów indywidualnych. Oferujemy bardzo szeroki zakres usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jeśli potrzebujesz dowodów, by udowodnić swoje racje lub poznać prawdę. Ustalamy fakty i zbieramy materiały, które mogą być dowodem w sądzie!

Wszystkie nasze działania są zgodne z prawem, działamy na podstawie Ustawy o usługach detektywistycznych. Dlatego też czynności śledcze w naszej firmie prowadzą wyłącznie osoby, które mają licencję prywatnego detektywa. Na dodatek na rozprawie nasz detektyw potwierdza autentyczność zebranych materiałów, więc możesz spać spokojnie. Nasz Klient może mieć pewność, że nasze sprawozdania i dowody są solidną podstawą roszczenia swoich praw w sądzie.

Agencja detektywistyczna Sopot

Niezwykle często nasza agencja detektywistyczna zajmuje się sprawami rodzinnymi. Są one bardzo trudne i bardzo złożone. Mamy doświadczenie w różnych kwestiach rodzinnych. Prowadzimy działania związane z zebraniem materiałów udowadniających zdradę poprzez obserwację osób, a także zbieranie dowodów przy rozwodzie z orzekaniem o winie lub dotyczących ustalenia ojcostwa.

W naszej agencji zajmujemy się także innymi sprawami cywilnymi. Świadczymy usługi obejmujące wywiady majątkowe i wykonujemy czynności dotyczące prowadzenia spraw spadkowych. Prowadzimy działania w celu ustalenia własności nieruchomości i ruchomości.

W naszej ofercie znajduje się także poszukiwanie osób zaginionych i porwanych. Prowadzimy działania na terenie całego kraju, by ustalić dane adresowe i odnaleźć zaginioną osobę. Mogą się do nas zgłosić także osoby, które szukają kogoś, z kim urwał im się kontakt. Nasze działanie jest bardzo dyskretne, a ty możesz czuć się naprawdę bezpiecznie.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 oferuje także usługi w sektorze gospodarczym. Prowadzimy śledztwa pracowników w przypadku podejrzeń szpiegostwa gospodarczego, podkupywania pracowników, zdradzania tajemnicy firmowych czy weryfikacji zwolnień lekarskich. Pomagamy rozwiązać przedsiębiorcom także inne trudności, na przykład związane z nieuczciwą konkurencją, donosami do PUP czy Urzędu Skarbowego. Jeśli borykasz się z takimi problemami, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte!

Najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności, w którym także bardzo często uczestniczymy, są sprawy karne. Niewątpliwym plusem jest to, że nasi detektywi mają w nich bardzo duże doświadczenie. Zajmowaliśmy się wieloma sprawami kryminalnymi, także tymi najgłośniejszymi.

Prywatny detektyw Sopot

W obecnych czasach duża część śledztw dotyczy przestępstw popełnianych online. Często świadczymy usługi z zakresu informatyki śledczej, pomagając znaleźć zagrożenia w sieci. Specjalizujemy się w zbieraniu dowodów w sprawach sądowych dotyczących cyberstalkingu i prześladowania w Internecie. Korzystając z naszych usług możesz walczyć z pomówieniami i hejtem – w sieci nikt nie jest anonimowy, a my znamy sposoby, by dotrzeć do osób, które dopuszczają się przemocy w Internecie. Zgromadzone przez nas dowody są wystarczające do wystąpienia na drogę sądową.

W naszej ofercie znajdziesz także bardziej typowe działania detektywistyczne, jak na przykład wyszukiwanie podsłuchów w domach i firmach. Ich zakładanie jest nielegalne, ale nadal często walczymy z takim problemem. Jeśli nie czujesz się bezpiecznie we własnym mieszkaniu lub biurze, możemy sprawdzić cały teren, by wykryć ewentualne podsłuchy i przywrócić ci poczucie bezpieczeństwa i pewności.

Nasze biuro detektywistyczne jest do Twojej dyspozycji! Działamy 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę i zawsze możesz się z nami skontaktować. Zapewniamy maksymalną dyskrecję i elastyczność – wiemy, że każda sprawa jest inna i potrafimy dopasować się do potrzeb naszych klientów. Działamy na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Uwierz, nie ma sytuacji bez wyjścia, a my pomożemy Ci to wyjście znaleźć. Nie wahaj się poprosić nas o pomoc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego