Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Sztum

Prywatny detektyw Sztum

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Sztum

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Sztum

Biuro detektywistyczne „Detektyw24” to zespół profesjonalistów, którzy z pasją i skrupulatnością podchodzą do każdego powierzonego im śledztwa. Specjalizujemy się  w świadczeniu kompleksowych usług detektywistycznych na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym zrozumieniem i taktem, a nasze działania są w pełni legalne. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi detektywami, którzy mogą potwierdzać przed sądem wiarygodność zebranych w toku śledztwa dowodów.

Jako jedni z nielicznych oferujemy naszym klientom nie tylko śledztwo, ale także doradztwo i wsparcie w trudnych sytuacjach. Nasi detektywi to specjaliści, którzy wiedzą jak działać w różnych warunkach i sytuacjach. Pomagamy nie tylko osobom prywatnym, ale też przedsiębiorcom. Zbieramy dowody niezbędne do wygrywania spraw sądowych i pomagamy znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące życia prywatnego. Skuteczność, dyskrecja i bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

Agencja detektywistyczna Sztum

Podejmujemy się prowadzenia śledztw związanych z relacjami osobistymi i rodziną. Oferujemy wsparcie w rozwiązywaniu trudnych spraw związanych z rozwodami, zdradami, czy podważaniem ojcostwa. Przeprowadzamy także sprawy związane ze spadkami, majątkami i nieruchomościami. Ponadto, oferujemy wsparcie w sprawach związanych z bezpieczeństwem dzieci. Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się zweryfikowaniem podejrzanych zachowań oraz otoczenia, w którym przebywają pociechy klientów.

Od lat zajmujemy się także poszukiwaniem osób zaginionych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w odnalezieniu bliskich, którzy zniknęli bez śladu. Co więcej, nasi detektywi przeprowadzają także trudne, często niebezpieczne śledztwa ściśle powiązane ze sprawami karnymi. Dzięki naszym umiejętnościom i doświadczeniu, jesteśmy w stanie skutecznie pomóc naszym klientom w odzyskaniu spokoju ducha.

Pomagamy nie tylko osobom prywatnym, ale także przedsiębiorcom. Nasze działania pozwalają na wykrycie nieuczciwej konkurencji, korupcji czy kradzieży tajemnic firmowych. Sprawdzamy rzetelność zwolnień lekarskich i monitorujemy wszelkie nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa. Weryfikujemy również uczciwość  pracowników i współpracowników w pełni bezpieczny i legalny sposób. Dzięki nam dowiesz się, komu naprawdę możesz zaufać!

Prywatny detektyw Sztum

W dzisiejszych czasach przestępczość internetowa stała się poważnym zagrożeniem dla większości z nas. Właśnie dlatego nasi detektywi są przygotowani do walki także z hejtem, stalkingiem i innymi formami przemocy w sieci. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pomaga nam wykryć nielegalne działania w internecie. Demaskujemy również nielegalne podsłuchy, kamery i inne urządzenia szpiegowskie, które mogą naruszać prywatność naszych klientów.

Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na terenie całego kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie powierzone nam sprawy doprowadzić do satysfakcjonującego finału.

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego