Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Olsztyn

Prywatny detektyw Olsztyn

Biuro Detektywistyczne Olsztyn

ul. Towarowa 20b, 10-417 Olsztyn

Prywatny Detektyw w Olsztynie przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze po wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Olsztyn

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Olsztyn

Detektyw 24 to profesjonalne biuro detektywistyczne Olsztyn, które działa w branży od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie zawodowe. Naszą rozbudowaną ofertę, obejmującą kompleksowe usługi detektywistyczne, kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Korzystając z naszej pomocy, dojdziesz do prawdy i zdobędziesz szereg znaczących i użytecznych materiałów dowodowych. Gwarantujemy Ci dyskrecję oraz poufność. Jeśli myślisz, że jesteś w sytuacji bez wyjścia, to sięgnij po stanowcze środki – prywatny detektyw na pewno poradzi sobie z każdym zadaniem!

Działamy zgodnie z prawem, kierując się ustawą o usługach detektywistycznych, zgodnie z którą, wszystkie czynności śledcze mogą być wykonywane jedynie przez osobę posiadającą licencję prywatnego detektywa. Nasza agencja współpracuje wyłącznie z profesjonalistami, mającymi ogromne doświadczenie w zawodzie. Tym samym, zgromadzone przez nas dowody będzie można wykorzystać w sądzie. Ich autentyczność zostanie potwierdzona poprzez zeznania detektywa. Wszystko to sprawia, że materiały dostarczane przez naszą agencję, stanowią solidny argument. Bywa on kluczowy zwłaszcza przy sprawach cywilnych, ale nie tylko.

Agencja detektywistyczna Olsztyn

Sprawy rodzinne są nieraz bardzo skomplikowane i ich polubowne załatwienie bywa niemożliwe. Z tego też względu, właśnie one stanowią najczęstsze zlecenia powierzane nam przez Klientów. Prywatni detektywi z Olsztyna świadczą usługi różnego rodzaju i zapewniają pomoc przy wielu kwestiach. Specjalizujemy się w następujących obszarach: sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, dowody do rozwodu, obserwacja osób. Z racji ogromnego doświadczenia wiemy, jak delikatne działania należy tu podjąć. Dyskretnie pobranie DNA, badanie ojcostwa i zebranie dowodów w celu ustaleń opieki nad dziećmi i sprawy o alimenty to tylko część prac, w których liczy się przede wszystkim poufność. Licencjonowany detektyw zgromadzi materiały dowodowe, a tym samym dostarczy Tobie odpowiednie dowody, przydatne w sądzie. Jeśli nie masz punktu zaczepienia, by udowodnić swoje racje, to zdecyduj się na wynajęcie detektywa i zgłoś się do nas. Podejmiemy się rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanego problemu.

Nasze usługi detektywistyczne Olsztyn obejmują swoim zasięgiem również poszukiwanie zaginionych osób. Pomagamy w odnalezieniu osób porwanych, ukrywających się, ale również i tych, z którymi utraciliśmy lata temu kontakt. Wykonujemy ustalenie aktualnego adresu i wskazujemy miejsce pobytu. Jako profesjonaliści, podejmujemy się różnych wyzwań – sprawy spadkowe to również obszar, w którym działamy. Prowadzimy wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości; pomagamy w przeprowadzeniu działań windykacyjnych wobec dłużników. Zajmujemy się poszukiwaniem mienia oraz wskazujemy osoby powiązane z kradzieżami. Bez względu na to, z jakim problemem się zmagasz – zdecyduj się na usługi detektywa, skontaktuj się z nami i zgromadź konkretne i zarazem niezbędne informacje! Koszt wynajęcia detektywa jest zazwyczaj dużo mniejszy niż pieniądze, jakie można stracić.

Sprawy karne to najpoważniejsze kwestie, z którymi przychodzi nam się mierzyć. Nasza agencja detektywistyczna z Olsztyna posiada w nich spore doświadczenie, pomagaliśmy przy głośnych sprawach. Jako eksperci, jesteśmy w stanie zebrać konkretne dowody dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Wiemy, że działania tego rodzaju są niezwykle delikatne. Z tej przyczyny stawiamy na poufność i ostrożność. Robimy wszystko, by ofiara mogła poczuć się bezpiecznie. Nie dopuszczamy do tego, by była ona nękana i szantażowana. Prywatny detektyw daje Ci gwarancję, że zebranie dowodów przebiegnie naprawdę dyskretnie. Zaufaj nam!

Nasza agencja detektywistyczna w Olsztynie działa także w sektorze spraw gospodarczych, prowadzimy wywiad gospodarczy. Na co dzień prowadzimy następujące działania: ustalanie autorów donosów, weryfikacja zwolnień lekarskich, sprawdzanie nieuczciwej konkurencji, ustalanie osób wykradających tajemnice firmowe, śledztwa w sprawie szpiegostwa gospodarczego i śledztwa w sprawach podkupowania pracowników. Z powyższymi problemami mają do czynienia zarówno właściciele mniejszych, jak i większych firm. Prywatny detektyw rozwiąże każdą z wymienionych spraw. Nasza agencja detektywistyczna zadba o Twoje interesy!

Prywatny detektyw Olsztyn

Informatyka śledcza to obszar naszej działalności, w związku z którym, zgłasza się do nas coraz więcej Klientów. Obecnie cyberstalking, prześladowania w sieci, szykanowanie, pisanie nieprawdziwych opinii to coś, co dzieje się nagminnie. Pamiętaj, że można z tym walczyć. Licencjonowany detektyw Olsztyn, z którym współpracujemy, zbierze solidne materiały dowodowe i wskaże osoby zamieszane w działania. Informacje tego rodzaju będą na pewno silnym argumentem podczas rozprawy sądowej. Dzięki nim możesz dochodzić swoich praw! Zaufaj naszej firmie.

Wykrywanie podsłuchów w mieszkaniach, domach i firmach również wchodzi w zakres naszej oferty. Wszyscy wiedzą, że podsłuchy są nielegalne, niemniej jednak często się je spotyka. Dlaczego? W końcu umożliwiają one zdobycie cennych informacji zarówno w sprawach rodzinnych, jak i firmowych. Detektywi z naszej agencji znajdą każdy podsłuch! Jeśli zastanawiasz się, czy na pewno Twoje słowa nie są nagrywane przez nieprzychylne Ci osoby, to wezwij ekspertów i zleć szukanie podsłuchów. Zapewnimy Tobie bezpieczeństwo i spokój!

Nasza agencja detektywistyczna z Olsztyna jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy ogólnopolski zasięg, a więc świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego: detektyw Elbląg, detektyw Ełk, detektyw Giżycko, detektyw Mikołajki, detektyw Mrągowo, detektyw Ostróda – profesjonalne biuro detektywistyczne na wyciągnięcie ręki.