Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Lębork

Prywatny detektyw Lębork

ul. Szafarnia 11 lok. F8, 80-755 Gdańsk

W celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Lębork

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Lębork

Agencja detektywistyczna Detektyw24 zaprasza do zapoznania się z ofertą. Działamy od wielu lat i zdążyliśmy zdobyć naprawdę ogromne doświadczenie. Zajmujemy się sprawami o różnorodnym podłożu i oferujemy niezwykle szeroki zakres usług. Nasza oferta jest skierowana do Klientów indywidualnych i biznesowych.

Nasza praca polega na ustaleniu faktów i przygotowaniu sprawozdania, w którym zawrzemy, co udało nam się znaleźć. Będą do niego dołączone materiały dowodowe, które mogą być wykorzystane w sądzie, w czasie rozprawy. Działamy na terenie Polski, zapewniając naszym Klientom maksymalna dyskrecję i profesjonalizm.

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje jedynie z detektywami posiadającymi odpowiednią licencję. W myśl ustawy o usługach detektywistycznych czynności śledcze mogą robić tylko osoby, które mają taką licencję. To gwarancja, że zdobyte przez nas dowody są najwyższej jakości mają wartość w sądzie, a także, że sprawy będą rozwiązane szybko i z pełnym profesjonalizmem.

Agencja detektywistyczna Lębork

Najczęściej nasza agencja detektywistyczna zajmuje się sprawami rodzinnymi. Nie zawsze są one proste, jednak możemy pomóc w bardzo różnych kwestiach. Zajmujemy się obserwacją osób i zbieraniem materiałów na udowodnienie zdrady. Możemy także zebrać inne dowody związane z rozprawami rozwodowymi z orzekaniem o winie. W naszej ofercie znajduje się także badanie ojcostwa.

Świadczymy usługi związane ze sprawami majątkowymi i spadkowymi. Są one niezwykle zawikłane, jednak prywatny detektyw może pomóc w ustalaniu nieruchomości i ruchomości. Zajmujemy się również poszukiwaniem osób zaginionych i porwanych. Ustalamy dane adresowe tych, z którymi nagle urwał się kontakt. Działamy dyskretnie i możemy czuć się bezpiecznie.

Najbardziej skomplikowanym i zawiłym obszarem naszej działalności jest prawo karne. Zajmujemy się sprawami karnymi od lat i mamy w nich spore sukcesy. O niektórych naszych działaniach mogłeś usłyszeć w mediach- zajmowaliśmy się także tymi głośnymi procesami.

Prywatny detektyw Lębork

Prywatny detektyw w obecnych czasach musi zajmować się także działaniami z zakresu informatyki śledczej. Takie usługi świadczymy ostatnio bardzo często. Nic w tym dziwnego – zagrożenia w sieci są bardzo duże, a cyberprzestępcy są coraz odważniejsi. Pomagamy w takich sprawach jak cyberstalking, prześladowanie i hejtowanie. Możemy zebrać wszystkie dowody, które będą potrzebne do wejścia na drogę sądową. Zgromadzimy solidne argumenty i możemy dotrzeć do sprawców tych problemów. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że pomożemy Ci także w związku z problemami w cyberprzestrzeni.

Kolejnym sektorem, w którym działa nasze biuro detektywistyczne, jest także dział spraw gospodarczych. Nasza oferta dla właścicieli firm jest bardzo szeroka. Zajmujemy się takimi kwestiami jak szpiegostwo gospodarcze i wykradanie tajemnic firmowych i ustalanie autorów donosów. Możemy pomóc w przypadku nieuczciwej konkurencji, podkupywania pracowników. Mamy doświadczenie także w weryfikacji pracowników i ich zwolnień L4 oraz złamaniem zakazu konkurencji. Jesteś właścicielem firmy, obojętnie czy małej i dużej, i borykasz się z tymi problemami? Odezwij się do nas!

Zarówno w firmie, jak i w domu możemy poszukać podsłuchów. Zakładanie tego rodzaju urządzeń jest nielegalne, ale nadal zaskakująco dużo osób to robi. Pomożemy znaleźć Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa we własnym biurze czy mieszkaniu. Naszym celem jest przywrócenie Ci pewności, dysponujemy odpowiednim sprzętem, który pomoże w takim działaniu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę możemy Ci pomóc. Zapewniamy elastyczność i gwarantujemy maksymalną dyskrecję, byś mógł czuć się w pełni bezpiecznie. Działamy na terenie całego kraju, i to bez dodatkowych opłat. Skorzystanie z pomocy prywatnego detektywa to bezsprzecznie dobry pomysł. Nawet jeśli czujesz, że znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia, możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. pomorskiego