Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Zielona Góra

Prywatny detektyw z Zielonej Góry

Biuro Detektywistyczne Zielona Góra

ul. Kazimierza Wielkiego 7/5, 65-047 Zielona Góra

Detektyw Zielona Góra

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Zielona Góra

Nasze biuro detektywistyczne z Zielonej Góry działa w branży od wielu lat i posiada ogromne doświadczenie w wielu różnych sprawach. Jako profesjonaliści, świadczymy szeroki zakres usług zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Skorzystaj z fachowej pomocy, która pozwoli Ci rozwiązać Twoje problemy. Dzięki nam dojdziesz do prawdy i udowodnisz swoje racje. Prywatny detektyw przeprowadzi śledztwo mające na celu ustalić stan fakty. Przeprowadzając poszczególne działania, przykładamy szczególną wagę do dyskrecji i poufności.

Podkreślamy, że działamy w oparciu o ustawę o usługach detektywistycznych. Zaznacza ona, że wszystkie czynność śledcze ma prawo przeprowadzać jedynie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. My, jako profesjonaliści, współpracujemy jedynie z licencjonowanymi detektywami, godnymi zaufania. Gwarantuje to zebranie odpowiednich dowodów, które będzie można wykorzystać w sądzie. Potwierdzenie ustaleń następuje dzięki zeznaniom detektywa podczas rozprawy. Tym samym, sprawozdanie przez nas przygotowane, stanowi znaczący materiał dowodowy.

Agencja detektywistyczna Zielona Góra

Sprawy rodzinne stanowią istotny obszar działania naszej firmy. Współpraca z biurem detektywistycznym nierzadko okazuje się w takich przypadkach jedynym wyjściem z sytuacji. Prywatny detektyw pomoże zgromadzić materiały, które można wykorzystać w sprawach, takich jak: rozwód z orzekaniem o winie, badanie ojcostwa, ustalenie opieki nad dzieckiem, ustalenia alimentacyjne i nie tylko. Niektóre sprawy rozwodowe należą do szczególnie trudnych, dlatego też ustalenie faktów i zebranie materiałów dowodowych to kluczowe czynności. Jednocześnie stanowią one wiarygodny dowód podczas rozprawy sądowej. Jeśli zatem znalazłeś się na życiowym zakręcie i jednocześnie czujesz, że nie posiadasz w ręku niczego, co pozwoli Ci udowodnić swoje racje, to zgłoś się do nas! Prywatny detektyw działający w Zielonej Górze znajdzie odpowiednie rozwiązanie!

Nasza firma realizuje również usługi detektywistyczne obejmujące sprawy spadkowe i ustalenie adresu. Z tego typu problemami zgłasza się do nas coraz więcej Klientów. Zapewniamy tu maksymalną dyskrecję i daleko posuniętą ostrożność. Przeprowadzamy wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Pomagamy w kwestiach, takich jak: poszukiwanie skradzionego mienia (np. samochodów, maszyn budowlanych i rolniczych) i ustalanie osób powiązanych z kradzieżami. Zajmujemy się sprawami związanymi z przeprowadzeniem działań windykacyjnych wobec dłużników. Innym obszarem, w którym pomoc detektywistyczna jest niezbędna, jest poszukiwanie osób zaginionych, porwanych i ukrywających się. Odnajdziemy również tych, z którymi urwał Ci się kontakt i z jakiegoś powodu chcesz go odnowić.

Sprawy karne to jedne z najtrudniejszych kwestii, z jakimi się borykamy. Nasza agencja detektywistyczna zajmuje się nimi w sposób dyskretny, co ma na celu zapewnić całkowite bezpieczeństwo poszkodowanej osobie. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu głośnych spraw kryminalnych i wiemy, jak ważne jest sprawienie, by ofiara nie poczuła się zagrożona. Kluczowe jest ochronienie jej przed szantażami i groźbami. Prywatni detektywi z Zielonej Góry, dla nas pracujący są w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw.

Skorzystanie z oferty prywatny detektyw w Zielonej Górze, może się okazać przydatne także, jeśli chodzi o sektor gospodarczy. Wywiad gospodarczy to jedna z naszych specjalności. Nasza firma prowadzi dochodzenie mające na celu: ustalenie autorów donosów; wykrycie nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego lub też wykradanie tajemnic przedsiębiorstwa i podkradanie pracowników. Dodatkowo zweryfikujemy zwolnienia lekarskie. Sytuacje, w których pracownicy posługują się nimi, chcąc wyłudzić odszkodowanie czy też złamać zakaz konkurencji są dosyć często. Korzystając z oferty agencji detektywistycznej, masz pewność, że sprawy te będą odpowiednio skontrolowane.

Prywatny detektyw Zielona Góra

Agencja detektywistyczna Detektyw24 świadczy również profesjonalne usługi z zakresu informatyki śledczej. Cyberstalking czy też prześladowania w sieci należą do zagrożeń, z którymi się spotykamy bardzo często. Nasi detektywi zgromadzą dowody, pozwalające na ustalenie sprawców tych czynów, a następnie na ich ukaranie. Zdobywamy materiały, które pełnią istotną rolę podczas rozpraw sądowych i jednoznacznie wskazują fakty.

Wykrywanie podsłuchów w prywatnych mieszkaniach i domach oraz w firmach również wchodzi w skład naszych usług. Warto tu podkreślić, że podsłuchy są nielegalnym źródłem pozyskiwania informacji. Mimo tego, że ich zakładanie jest traktowane jako działanie niezgodne z prawem, to w przypadku niektórych spraw, ludzie decydują się na takie rozwiązania. W końcu umożliwia ono np. zebranie dowodów winy małżonka czy też zgromadzenie informacji na temat konkurencyjnej firmy. Nasi detektywi w Zielonej Górze i w okolicach sprawdzą poszczególne pomieszczenia pod kątem obecności podsłuchów. Zapewnimy Ci bezpieczeństwo i swobodę! Poczuj się spokojnie w swoim domu lub w firmie.

Nasi prywatni detektywi w Zielonej Górze są do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Pracujemy 7 dni w tygodni przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, dzięki czemu realizujemy różne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat.

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa lubuskiego: detektyw Gorzów Wielkopolski, detektyw Świebodzin, detektyw Sulęcin, detektyw Nowa Sól, detektyw Międzyrzecz, detektyw Słubice, detektyw Żagań – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.