Poszukiwanie mienia

Skradzione pojazdy, maszyny budowlane czy zaawansowane technologicznie i bardzo drogie urządzenia z laboratoriów, firm czy domów – to sprawy, którymi najczęściej zajmują się detektywi z naszego biura. Dzięki szerokim możliwościom działania oraz różnorodności stosowanych metod jesteśmy w stanie ustalić miejsce przechowywania skradzionego mienia, a także sprawców kradzieży wraz z przygotowaniem pełnego materiału dowodowego do wykorzystania procesowego.

Coraz częściej spotykanym jest zjawiskiem jest także kradzież samochodów ciężarowych przewożących towar, w którym to właśnie zawartość auta jest głównym celem złodziei. W takich przypadkach prowadzimy działania mające na celu nie tylko ustalenie miejsca przechowywania skradzionego pojazdu, ale także towaru, którego utrata powoduje dla okradzionego straty wielokrotnie większe niż utrata samego pojazdu.

Nasi detektywi z doświadczeniem w różnych jednostkach wymiaru sprawiedliwości oraz organach ścigania podejmą szybkie i fachowe działania, aby skutecznie zrealizować zlecenie i bezbłędnie wskazać miejsce przechowywania mienia oraz sprawców kradzieży.

Zadzwoń do eksperta

Józef Polikowski

tel.: +48 733 477 777

e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net