Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Oszustwa internetowe

Niestety coraz częściej zdarza się, że w sieci w bardzo prosty sposób, tracimy pieniądze, stajemy się ofiarami internetowych naciągaczy, którzy oferują nam niebotyczne zyski w bardzo krótkim czasie lub najzwyczajniej w świecie nie otrzymujemy towarów, czy usług za które zapłaciliśmy w rożnego rodzaju sklepach, czy portalach internetowych, omamieni nadzwyczajną okazją cenową. Dajemy się oszukać „ekspertom” z zakresu socjotechniki, którzy informują nas np. o włamaniu na nasze konto bankowe i w zamian dajemy im do niego niczym nie zakłócony dostęp. Dzięki temu bez większego problemu będą mogli „wyczyścić” nasze konto, a nasza ewentualna reklamacja zostanie przez Bank odrzucona, ponieważ autoryzowaliśmy transakcję i nie ma śladu włamania. Złodzieje będą także mogli, co niestety często się zdarza, zaciągnąć na nasze dane pożyczkę bądź kredyt, o którym nie dowiemy się dopóki wierzyciel czy komornik nas o tym nie poinformuje.

Pomysłowość złodziei internetowych nie zna granic, a ich możliwości, dzięki najnowszym technologiom i wykorzystywanym narzędziom oraz także naszej łatwowierności są praktycznie nieograniczone. Jeśli nie będziemy bardzo czujni, to może to spotkać niemal każdego z nas bez względu na wiek, zawód czy nawet zasobność naszego portfela. Z pomocą takim osobom może przyjść Detektyw 24 i eksperci z zakresu cyberbezpieczeństwa, którzy specjalizują się w tego typu sprawach i mogą pomóc ofiarom oszustów. W interesie naszych klientów współpracujemy w zakresie tego typu spraw z organami ścigania oraz instytucjami płatniczymi. 

Usługę analizy oszustwa internetowego polecamy wszystkim, którzy zetknęli się lub padli ofiarą oszustów internetowych, stracili w sieci swoje wrażliwe dane, dali się oszukać nieuczciwym brokerom giełdowym inwestując swoje oszczędności w mające przynieść ogromne zyski przedsięwzięcia finansowe, w tym także w ramach rynku kryptowalut. Nasze czynności realizowane przez najlepszych w kraju ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa, będą prowadzone w kierunku przygotowania strategii oraz dokumentacji pod kątem jej przekazania właściwej jednostce organów ścigania oraz określenia możliwości ustalenia do kogo trafiły nasze finanse, czy też utracone dane wrażliwe (osobiste lub firmowe).

Zakres przeprowadzonej analizy :

  • analiza informacji przekazach przez klienta;
  • przygotowanie informacji oraz niezbędnej dokumentacji pod kątem zgłoszenia odpowiednim organom oraz wskazanie danych kontaktowych właściwej jednostki organów ścigania policji/prokuratury/KAS/CBŚP;
  • współpraca z organami ścigania oraz bankami i instytucjami finansowymi/płatniczymi;
  • pomoc prawna w walce z oszustami;
  • weryfikacja nieuczciwego brokera;
  • weryfikacja informacji o kontach bankowych wykorzystywanych przez oszustów;
  • weryfikacja danych kontaktowych / adresów / telefonów / e-maili/ nagłówki maili itp.;
  • weryfikacja informacji o firmie;
  • weryfikacja informacji o serwerze / domenie internetowej / adresie IP;
  • weryfikacja metadanych z ewentualnych załączników;

Cena usługi: 2500 złotych netto

Zadzwoń do eksperta

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net