Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Rzeszów

Prywatny detektyw Rzeszów

Biuro Detektywistyczne Rzeszów

 plac Wolności 13, 35-073 Rzeszów

Detektyw Rzeszów przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Rzeszów

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Rzeszów

Biuro detektywistyczne w Rzeszowie Detektyw 24 to profesjonalna firma, działająca w branży od dawna. Nasza oferta jest rozbudowana i skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Pomożemy Tobie uporządkować fakty, dojść do prawdy i zgromadzić solidne materiały dowodowe. Działamy dyskretnie, stosujemy się do zasady poufności. Jeśli wydaje Ci się, że znalazłeś się w sytuacji bez wyjścia, to nie czekaj i zdecyduj się na wynajęcie detektywa!

Działamy zgodnie z prawem, na podstawie ustawy o usługach detektywistycznych. Zakłada ona, że czynności śledcze mogą być przeprowadzane jedynie przez osobę posiadającą licencję prywatnego detektywa. Nasza agencja detektywistyczna Detektyw24 stosuje się do tego. Dzięki temu, zgromadzony materiał dowodowy może być wykorzystany w sądzie. Autentyczność informacji zostaje potwierdzona przez prywatnego detektywa w trakcie rozprawy. Zeznania potwierdzają autentyczność ustaleń i są dzięki temu solidnym dowodem. Sprawozdanie, które dostarczamy Klientowi, jest nierzadko kluczowe, zwłaszcza w przypadku spraw cywilnych, ale nie tylko.

Agencja detektywistyczna Rzeszów

Sprawy rodzinne są szczególnie skomplikowane i dlatego też nierzadko wymagają sięgnięcia po profesjonalną pomoc. Nasi prywatni detektywi z Rzeszowa mają w tym ogromne doświadczenie. Klienci zgłaszają się do nas z różnymi kwestiami. Zbieramy materiał dowodowy przy problemach typu: sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, dyskretne pobranie DNA oraz badanie ojcostwa, zebranie dowodów zdrady oraz dowodów w celu ustaleń opieki nad dziećmi i sprawy o alimenty. Licencjonowany detektyw Rzeszów zgromadzi odpowiednie informacje i dojdzie do prawdy. Dzięki temu będziesz miał jasną sytuację. Jeśli czujesz, że brak Ci punktu zaczepienia, to zgłoś się do nas. Pomożemy w zebraniu wiarygodnych dla sądu dowodów, które jasno wskażą fakty. Poradzimy sobie nawet z bardzo skomplikowanymi wyzwaniami! Koszt wynajęcia detektywa w sprawie cywilnej jest zależny od przyjętej strategii, którą dobieramy indywidualnie.

Nasze usługi detektywistyczne w Rzeszowie obejmują swoim zasięgiem również wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Pomagamy w ustaleniach związanych z przeprowadzeniem działań windykacyjnych wobec dłużników. Zajmujemy się poszukiwaniem mienia, ustalamy danej osoby powiązane z kradzieżami i nie tylko. Nasi detektywi świadczą również usługi typu: obserwacja osób, ustalenie aktualnego adresu, poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, ukrywających się lub tych, z którymi straciliśmy kontakt. Udzielamy pomocy przy sprawach spadkowych. W niektórych obszarach samodzielne działanie nie jest wskazane. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i zgromadź solidne dowody!

Sprawy karne zaliczają się do najpoważniejszych zleceń, jakie prowadzi agencja detektywistyczna Detektyw24 Rzeszów. Jako profesjonaliści, jesteśmy w stanie przeprowadzić obserwację osób oraz zebrać dowody dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Posiadamy w tej kwestii ogromne doświadczenie. Działamy ostrożnie i z zachowaniem zasady poufności. Wiemy, że ma to kluczowe znaczenie. Bezpieczeństwo Klienta to dla nas kwestia priorytetowa. Nie pozwolimy na to, by ofiara była zastraszana lub szantażowana. Chronimy Twoje zdrowie i życie. Prywatny detektyw daje Ci gwarancję, że zebranie dowodów przebiegnie w dyskretny i delikatny sposób. Pracowaliśmy już przy głośnych sprawach kryminalnych, więc wiemy, jak działać.

Nasza agencja detektywistyczna w Rzeszowie świadczy usługi dotyczące spraw gospodarczych czyli wykonujemy wywiad gospodarczy. Ustalamy autorów donosów, weryfikujemy działania typu: nieuczciwa konkurencja, wykradanie tajemnic firmowych, podkupowanie pracowników, szpiegostwo gospodarcze. Z powyższymi problemami stykają się na co dzień zarówno właściciele mniejszych, jak i większych firm. Prywatny detektyw z naszej firmy jest w stanie również zweryfikować zwolnienia lekarskie. Nierzadko pracownicy wykorzystują je w celu wyłudzenia odszkodowania lub łamania zakazu konkurencji. Agencja detektywistyczna potrafi zadbać o interesy właścicieli firm!

Prywatny detektyw Rzeszów

Informatyka śledcza to obszar naszej działalności, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W dzisiejszych czasach niemalże każdy użytkownik sieci oraz portali społecznościowych jest narażony na zagrożenia typu cyberstalking, prześladowania i szykanowania. Licencjonowany detektyw z naszej agencji w Rzeszowie zbierze solidne materiały dowodowe, które wskażą osoby zamieszane w działania tego typu. Dzięki temu, Klient zyskuje odpowiednie informacje, umożliwiające dochodzenie swoich praw na drodze sądowej. Zaufaj profesjonalistom i śpij bezpiecznie!

Wykrywanie podsłuchów w domach i firmach również wchodzą w zakres naszej oferty. Obecnie podsłuchy są nielegalne, niemniej jednak często się je spotyka. Za ich pomocą pozyskuje się informacje w sprawach rodzinnych i firmowych. Detektywi z naszej agencji znajdą każdy podsłuch i zapewnią Tobie spokój i bezpieczeństwo, tak ważne w dzisiejszych czasach. Szukanie podsłuchów na własną ręką nie gwarantuje bezpieczeństwa informacji.

Nasza agencja detektywistyczna Rzeszów jest do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz! Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu. Świadczymy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju i to bez dodatkowych opłat. Już teraz skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

Detektyw 24 prowadzi usługi detektywa na terenie całego województwa podkarpackiego: detektyw Dębica, detektyw Jarosław, detektyw Krosno, detektyw Mielec, detektyw Przemyśl, detektyw Sanok, detektyw Stalowa Wola, detektyw Tarnobrzeg – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.