Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Łódź

Prywatny detektyw Łódź

Biuro Detektywistyczne Łódź

Sienkiewicza 85/87, lok. 8 piętro IX
90-057 Łódź

Detektyw w Łodzi przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Łódź

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Łódź

Jak profesjonalne biuro detektywistyczne Łódź, oferujemy szeroki zakres usług zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy, to skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci ustalić fakty, dotrzeć do prawdy i zdobyć dowody, które będą przydatne w sądzie. Jednocześnie podkreślamy, że wszystkie usługi detektywa przeprowadzamy w oparciu o zasadę dyskrecji oraz poufności.

Działamy zgodnie z prawem. Kierujemy się ustawą o usługach detektywistycznych, która jasno zaznacza, że wszystkie czynności śledcze ma prawo przeprowadzać jedynie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. Nasza agencja detektywistyczna w Łodzi zatrudnia jedynie profesjonalistów. Dzięki temu, materiał dowodowy będzie można wykorzystać na drodze postępowania sądowego. Jednocześnie ustalenia zawarte w raporcie zostaną potwierdzone dzięki zeznaniom detektywa podczas rozprawy. Wszystko to sprawia, że materiały zebrane przez naszych detektywów są znaczącym dowodem, mogącym wpłynąć na przebieg całego procesu.

Agencja detektywistyczna Łódź

Sprawy rodzinne to jedna z naszych specjalizacji. Klienci zwracają się po pomoc do nas z następującymi kwestiami: sprawy rozwodowe, rozwód z orzekaniem o winie, obserwacja osób, ustalenia opieki nad dziećmi, sprawy o alimenty. Prywatny detektyw w Łodzi jest w stanie zebrać odpowiednie materiały dowodowe, przeprowadzić obserwację osób i ustalić prawdę. Wszystkie czynności te są przeprowadzane niezwykle dyskretnie. Korzystając z naszej pomocy, uzyskasz wiarygodne dowody, które pomogą Ci w sądzie. Jeśli czujesz, że brak Ci argumentów, to usługi detektywistyczne będą odpowiednim wyjściem z sytuacji dla Ciebie. Pokażemy, jak przedstawiają się fakty, zbierzemy wiarygodne dla sądu materiały, a Ty będziesz mógł odetchnąć z ulgą.

Nasza agencja detektywistyczna w Łodzi realizuje usługi obejmujące sprawy spadkowe, wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Pomagamy w działaniach windykacyjnych. Specjalizujemy się także w kwestiach, takich jak: poszukiwanie osób zaginionych, porwanych, ukrywających się lub tych, z którymi urwał się nam kontakt. Ustalenie aktualnego adresu dokonywane jest w dyskretny sposób. Jako firma z doświadczeniem, zajmujemy się poszukiwaniem skradzionego mienia oraz wskazaniem osób powiązanych z kradzieżami.

Sprawy karne to najpoważniejszy obszar naszych działań. Prywatni detektywi z nami współpracujący posiadają w nich spore doświadczenie, zajmowali się bowiem głośnymi sprawami kryminalnymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że kluczowe jest tutaj zapewnienie dyskrecji i ochrona ofiar. Nie mogą być one narażone na groźby i szantaże ze strony osób mogących mieć związek ze sprawą. Jako profesjonaliści, zbierzemy dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Wszystkie usługi detektywa przeprowadzimy w oparciu o zasadę poufności.

Nasza agencja detektywistyczna w Łodzi działa w sektorze spraw gospodarczych czyli wywiad gospodarczy. Pomożemy w następujących kwestiach: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych. Doprowadzimy także do ustalenia autorów donosów. Jesteśmy w stanie zweryfikować zwolnienia pracownicze i określić, czy pracownicy nie posługują się nimi w celu łamania zakazu konkurencji lub wyłudzania odszkodowań. Korzystając z usługi prywatny detektyw Łódź, masz pewność, że wszystkie czynności będą prowadzone dyskretnie, a zebrane materiały dowodowe będą użyteczne.

Prywatny detektyw Łódź

Agencja detektywistyczna Detektyw24 oferuje profesjonalne usługi z zakresu informatyki śledczej. Cyberstalking i prześladowanie oraz szykanowanie w sieci to poważne problemy, z którymi spotykamy się bardzo często. Dotyczą one zarówno użytkowników portali społecznościowych, jak i innych osób. Prywatny detektyw pomoże wskazać Ci sprawców i zgromadzić solidne materiały, które będzie można wykorzystać w sądzie.

Prywatny detektyw jest w stanie wykryć podsłuchy zarówno w domach, jak i w firmach. Jak wiadomo, podsłuchy są obecnie nielegalne, niemniej jednak i tak nie zniechęca to przed ich zakładaniem. W końcu za ich pomocą, możliwe jest pozyskanie dowodów obciążających drugą stronę. Podsłuchy są szczególnie często spotykane w przypadku spraw rozwodowych i interesów firmowych. Korzystając z usług naszej agencji, będziesz mógł odetchnąć z ulgą. Pracujący dla nas detektywi poradzą sobie z odnalezieniem wszelkiego rodzaju podsłuchów, nawet tych najdyskretniejszych. Zamów szukanie podsłuchów zapewnij sobie spokój i poczucie bezpieczeństwa! Nasza agencja detektywistyczna na pewno Ci w tym pomoże!

Nasza agencja detektywistyczna w Łodzi jest zawsze do Twojej dyspozycji. Pracujemy dni w tygodni przez 24 godziny na dobę. Posiadamy ogólnopolski zasięg, dzięki czemu realizujemy usługi detektywistyczne na terenie całego kraju i to bez dodatkowych opłat. Jeśli masz problem, którego samodzielnie nie jesteś w stanie rozwikłać, to zgłoś się do nas!

Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa łódzkiego: detektyw Kutno, detektyw Łowicz, detektyw Piotrków Trybunalski, detektyw Radomsko, detektyw Sieradz, detektyw Wieluń – profesjonalne biuro detektywistyczne na wyciągnięcie ręki.