Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Bydgoszcz

Prywatny detektyw Bydgoszcz

Gdańska 89/1
85-022 Bydgoszcz

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bydgoszcz

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Odwiedź także nasz sklep detektywistyczny

Biuro detektywistyczne Bydgoszcz

Detektyw24 to profesjonalna agencja detektywistyczna działająca w Bydgoszczy. Nasi klienci mają do wyboru kompleksowe usługi detektywa. Kierujemy je zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Jeśli próbujesz udowodnić swoje racje, aczkolwiek brak Ci wiarygodnych dowodów, to my jesteśmy w stanie Ci pomóc! Prywatny detektyw to usługa, która pozwoli ustalić fakty, uporać się z trudnościami oraz rozwikłać skomplikowane sprawy. Podkreślamy, że działamy zgodnie z prawem i w oparciu o zasadę dyskrecji.

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami. Ustawa o usługach detektywistycznych jasno zaznacza, że wszystkie czynność śledcze ma prawo przeprowadzać wyłącznie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. My się do tego prawa stosujemy, dzięki czemu gwarantujemy użyteczność materiału dowodowego. Tym samym zebrane przez nas dowody będzie można wykorzystać w sądzie, a potwierdzenie ich uzyskać za sprawą zeznań naszego detektywa podczas rozprawy. Sprawozdanie przygotowane przez naszą agencję stanowią solidny materiał dowodowy, zwłaszcza przy sprawach cywilnych (np. sprawy rodzinne, sprawy rozwodowe, sprawy o alimenty oraz dotyczące opieki nad dziećmi).

Agencja detektywistyczna Bydgoszcz

Sprawy rodzinne to jeden z obszarów naszej działalności, którym się zajmujemy są niezwykle często. Klienci zwracają się do nas z różnymi kwestiami, takimi jak: obserwacja osób, rozwód z orzekaniem o winie, pobranie materiału DNA, badanie ojcostwa i nie tylko. Detektywi z naszej agencji gromadzą solidne materiały dowodowe ujawniające prawdę i stanowiące niezbity argument w sądzie. Jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji i czeka Cię batalia w postaci rozpraw mających na celu ustalenia opieki nad dziećmi, kwestii alimentacyjnych, udowodnienia zdrady i innych trudnych problemów, to zdecyduj się na wynajęcie detektywa zgłoś się do nas. Prywatny detektyw pomoże Ci zgromadzić niezbędne informacje i dostarczy dowodów.

Nasza agencja detektywistyczna z Bydgoszczy realizuje również usługi obejmujące sprawy spadkowe, wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Podejmujemy się zleceń powiązanych z działaniami windykacyjnymi wobec osób, uchylających się od spłaty długów. Innymi, dosyć trudnymi kwestiami, nad którymi pracujemy są te, dotyczące poszukiwania osób zaginionych, porwanych i innych. Robimy wszystko, by sprostać zleconym sprawom i wykonać ustalenie adresu. Zajmujemy się również poszukiwaniem mienia – w tym skradzionych aut, maszyn budowlanych i nie tylko. Jednocześnie prowadzimy czynności mających na celu odnalezienie osób, które stoją za kradzieżą.

Sprawy karne to najtrudniejsze powierzane nam zadania. Agencja detektywistyczna Detektyw24 w Bydgoszczy jest w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Co ważne, korzystając z naszych usług masz gwarancję dyskrecji. Działamy w taki sposób, by nie narażać ofiary na szantaże i groźby. Zajmowaliśmy się głośnymi sprawami kryminalnymi i wiemy, że kluczową kwestią jest poufność. Ochrona Klienta to dla nas podstawa.

Nasi prywatni detektywi działają także w sektorze spraw gospodarczych czyli wywiad gospodarczy. Prowadzimy śledztwa z zakresu: nieuczciwa konkurencja, szpiegostwo gospodarcze, wykradanie tajemnic firmowych, przejmowania pracowników. W wyniku naszych działań możliwe jest również ustalenie autorów donosów, co w ostatnim czasie jest bardzo częstym zjawiskiem. Usługi detektywa pozwolą na weryfikację zwolnienia lekarskiego pracownika i ustalenie, czy nie mają one na celu łamania zakazu konkurencji lub wyłudzania odszkodowań. Jeśli masz problem w swojej firmie, to skorzystaj z usług prywatny detektyw Bydgoszcz, usługi detektywa.

Prywatny detektyw Bydgoszcz

Agencja detektywistyczna Detektyw24 posiada także dział informatyka śledcza. Zbieramy materiały dowodowe w sprawach dotyczących cyberstalkingu i nękania w internecie, co staje się prawdziwą plagą. Nasi detektywi gromadzą dowody pozwalające na ukaranie sprawców. Z problemami związanymi z prześladowaniami i groźbami w sieci, spotyka się masa użytkowników internetu, ale przede wszystkim portali społecznościowych.

Wykrywanie podsłuchów w domach i firmach również wchodzi w zakres naszej oferty. Z jednej strony, wszyscy wiedzą, że podsłuchy są nielegalne, z drugiej zaś stosuje się je niezwykle często. W końcu, w ten sposób pozyskuje się cenne informacje zarówno w przypadku rozwodów i innych spraw rodzinnych, jak i w przypadku interesów firmowych. Szukanie podsłuchów i sprawdzenie konkretnych miejsc pod kątem ich obecności gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Powierz tę usługę specjalistom – prywatny detektyw z naszej agencji na pewno szybko wykryje nielegalne urządzenia mające na celu podsłuchiwanie.

Usługa detektyw Bydgoszcz jest do Twojej dyspozycji dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz. Działamy 7 dni w tygodni przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, a zatem realizujemy zlecenia na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat.

Detektyw 24 prowadzi usługi detektywistyczne na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego: detektyw Włocławek, detektyw Grudziądz, detektyw Inowrocław – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego