Prywatny detektyw z Bydgoszczy

Biuro Bydgoszcz

ul. Gdańska 89/1
85-022 Bydgoszcz

Prywatny Detektyw w Bydgoszczy przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Bydgoszcz

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Marcin Grabarczyk tel.: +48 733 877 777
e-mail: marcin.grabarczyk@detektyw24.net

Krzysztof Szaruga tel.: +48 883 600 000
e-mail: krzysztof.szaruga@detektyw24.net

Prywatny detektyw z Torunia

Biuro Toruń

ul. Bydgoska 1
87-100 Toruń

Prywatny Detektyw Toruń przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Toruń

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Józef Polikowski tel.: +48 733 477 777
e-mail: jozef.polikowski@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Bydgoszcz – Toruń

Detektyw24 to profesjonalna agencja detektywistyczna działająca w Bydgoszczy i Toruniu. Naszym Klientom oferujemy szeroki zakres usług. Kierujemy je zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Jeśli próbujesz udowodnić swoje racje, aczkolwiek brak Ci wiarygodnych dowodów, to my jesteśmy w stanie Ci pomóc! Prywatny detektyw to usługa, która pozwoli ustalić fakty, uporać się z trudnościami oraz rozwikłać skomplikowane sprawy. Podkreślamy, że działamy zgodnie z prawem i w oparciu o zasadę dyskrecji.

Nasza agencja detektywistyczna współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami. Ustawa o usługach detektywistycznych jasno zaznacza, że wszystkie czynność śledcze ma prawo przeprowadzać wyłącznie osoba posiadająca licencję prywatnego detektywa. My się do tego prawa stosujemy, dzięki czemu gwarantujemy użyteczność materiału dowodowego. Tym samym zebrane przez nas dowody będzie można wykorzystać w sądzie, a potwierdzenie ich uzyskać za sprawą zeznań naszego detektywa podczas rozprawy. Sprawozdanie przygotowane przez naszą agencję stanowią solidny materiał dowodowy, zwłaszcza przy sprawach cywilnych (np. sprawy rodzinne, sprawy rozwodowe, alimentacyjne oraz dotyczące opieki nad dziećmi).

Agencja detektywistyczna Bydgoszcz – Toruń

Sprawy rodzinne to jeden z obszarów naszej działalności, którym się zajmujemy są niezwykle często. Klienci zwracają się do nas z różnymi kwestiami, takimi jak: obserwacja osób, rozwód z orzekaniem o winie, badanie ojcostwa i nie tylko. Detektywi z naszej agencji gromadzą solidne materiały dowodowe ujawniające prawdę i stanowiące niezbity argument w sądzie. Jeśli jesteś w ciężkiej sytuacji i czeka Cię batalia w postaci rozpraw mających na celu ustalenia opieki nad dziećmi, kwestii alimentacyjnych, udowodnienia zdrady i innych trudnych problemów, to zgłoś się do nas. Prywatny detektyw pomoże Ci zgromadzić niezbędne informacje i dostarczy dowodów.

Nasza agencja detektywistyczna z Bydgoszczy i Torunia realizuje również usługi obejmujące sprawy spadkowe, wywiady majątkowe, ustalenia nieruchomości i ruchomości. Podejmujemy się zleceń powiązanych z działaniami windykacyjnymi wobec osób, uchylających się od spłaty długów. Innymi, dosyć trudnymi kwestiami, nad którymi pracujemy są te, dotyczące poszukiwania osób zaginionych, porwanych i innych. Robimy wszystko, by sprostać zleconym sprawom i poczynić ustalenia adresowe. Zajmujemy się również poszukiwaniem mienia – w tym skradzionych aut, maszyn budowlanych i nie tylko. Jednocześnie prowadzimy czynności mających na celu odnalezienie osób, które stoją za kradzieżą.

Sprawy karne to najtrudniejsze powierzane nam zadania. Agencja detektywistyczna Detektyw24 w Bydgoszczy jest w stanie zebrać dowody w sprawach dotyczących pobić, gwałtów i zabójstw. Co ważne, korzystając z naszych usług masz gwarancję dyskrecji. Działamy w taki sposób, by nie narażać ofiary na szantaże i groźby. Zajmowaliśmy się głośnymi sprawami kryminalnymi i wiemy, że kluczową kwestią jest poufność. Ochrona Klienta to dla nas podstawa.

Nasi prywatni detektywi działają także w sektorze spraw gospodarczych czyli wywiad gospodarczy. Prowadzimy śledztwa dotyczące nieuczciwej konkurencji, szpiegostwa gospodarczego, wykradania tajemnic firmowych, podkradania pracowników. W wyniku naszych działań możliwe jest również ustalenie autorów donosów, co w ostatnim czasie jest bardzo często. Weryfikujemy źródło zwolnień lekarskich i ustalamy, czy nie mają one na celu łamania zakazu konkurencji lub wyłudzania odszkodowań. Jeśli masz problem w swojej firmie, to skorzystaj z usług prywatny detektyw Bydgoszcz.

Prywatny detektyw Bydgoszcz – Toruń

Agencja detektywistyczna Detektyw24 świadczy także usługi z informatyki śledczej. Zbieramy materiały dowodowe w sprawach dotyczących cyberstalkingu i prześladowania w internecie, co staje się prawdziwą plagą. Nasi detektywi gromadzą dowody pozwalające na ukaranie sprawców. Z problemami związanymi z prześladowaniami i groźbami w sieci, spotyka się masa użytkowników internetu, ale przede wszystkim portali społecznościowych.

Wykrywanie podsłuchów w domach i firmach również wchodzi w zakres naszej oferty. Z jednej strony, wszyscy wiedzą, że podsłuchy są nielegalne, z drugiej zaś stosuje się je niezwykle często. W końcu, w ten sposób pozyskuje się cenne informacje zarówno w przypadku rozwodów i innych spraw rodzinnych, jak i w przypadku interesów firmowych. Sprawdzenie konkretnych miejsc pod kątem ich obecności gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Powierz tę usługę specjalistom – prywatny detektyw z naszej agencji na pewno szybko wykryje nielegalne urządzenia mające na celu podsłuchiwanie.

Usługa detektyw Bydgoszcz jest do Twojej dyspozycji dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz. Działamy 7 dni w tygodni przez 24 godziny na dobę. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, a zatem realizujemy zlecenia na terenie całego kraju bez dodatkowych opłat.
Detektyw 24 prowadzi działania na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego: detektyw Włocławek, detektyw Grudziądz, detektyw Inowrocław – profesjonalna firma detektywistyczna na wyciągnięcie ręki.