Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Ciechocinek

Prywatny detektyw Ciechocinek

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Ciechocinek

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Ciechocinek

Szukasz niezbitych dowodów, które pomogą Ci wygrać sprawę sądową? A może w Twoim życiu prywatnym lub służbowym zaczęły dziać się niepokojące rzeczy? Agencja Detektywistyczna Detektyw24 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Nasza ekipa doświadczonych, wykwalifikowanych detektywów do każdego śledztwa podchodzi z pasją, zaangażowaniem, empatią i dyskrecją. Co najważniejsze, nasze usługi detektywistyczne są skierowane nie tylko do osób prywatnych, ale także do przedsiębiorców. Dowody które zbieramy w toku postępowania są w pełni legalne i niepodważalne, a nasi licencjonowani detektywi mogą poświadczyć ich autentyczność przed sądem. Działamy w stu procentach zgodnie z literą prawa, a bezpieczeństwo i zaufanie klienta są dla nas kluczowe.

Choć na rynku działamy od wielu lat, idziemy z duchem czasu. Dbamy nie tylko o podnoszenie kwalifikacji i umiejętności, ale też stale rozbudowujemy nasze zaplecze sprzętowe. To właśnie dzięki połączeniu pracy odpowiednich osób i wsparciu technologii jesteśmy aż tak skuteczni. Działamy na terenie całej Polski, aby dotrzeć z pomocą do każdego, kto jej potrzebuje.

Agencja detektywistyczna Ciechocinek

Nasi prywatni detektywi to prawdziwi profesjonaliści, którzy podejmują się nawet najtrudniejszych wyzwań. Każdej sprawie poświęcają się w stu procentach, niezależnie od tego, jak skomplikowany i niebezpieczny może okazać się jej przebieg.

Specjalizujemy się w rozwiązywaniu spraw związanych z relacjami rodzinnymi. Prowadzimy śledztwa dotyczące rozwodów, zdrad, rodzicielstwa i wiele innych. Na prośbę zaniepokojonych rodziców możemy zweryfikować podejrzane zachowanie i towarzystwo dzieci.

Często podejmujemy się także skomplikowanych śledztw związanych z postępowaniami karnymi czy o charakterze gospodarczym. Do wszystkich powierzanych nam zagadek podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, ale też dyskrecją i taktem, aby każdy nasz klient czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Przeprowadzamy poszukiwania osób zaginionych na szeroką skalę. Ustalamy dane adresowe dalekich krewnych i bliskich, z którymi urwał się kontakt. Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z majątkami, spadkami i nieruchomościami.

Pomagamy także przedsiębiorcom, którzy mają podejrzenia co do nielegalnych działań przeprowadzanych na terenie ich firm. W pełni legalny i bezpieczny sposób sprawdzamy uczciwość współpracowników i pracowników. To jednak nie wszystko. Weryfikujemy legalność zwolnień lekarskich, przeprowadzamy dochodzenie dotyczące podkupywania pracowników, wykradania tajemnic firmowych i wielu innych.

Prywatny detektyw Ciechocinek

Nasi detektywi doskonale radzą sobie także z informatyką śledczą. Jesteśmy niezwykle skuteczni w zwalczaniu hejtu, stalkingu i wielu innych form cyberprzemocy. Nasze doświadczenie i odpowiednie technologie pomagają nam również skutecznie demaskować nielegalne podsłuchy i ukryte kamery. Masz podejrzenia, że ktoś narusza Twoją prywatność? Zgłoś się do nas!

Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, na terenie całego kraju. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć rozwiązanie nawet najtrudniejszych spraw.

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego