Detektyw24

gwarancja skutecznego działaniaz zachowaniem pełnej dyskrecji

Detektyw Toruń

Prywatny detektyw Toruń

ul. Władysława Łokietka 5
87-100 Toruń

Prywatny Detektyw przyjmuje w godzinach: 8:00 – 20:00, w celu zachowania pełnej dyskrecji, prosimy każdorazowo umawiać spotkania w biurze za wcześniejszym uzgodnieniem telefonicznym.

Detektyw Toruń

Tomasz Stryszowski tel.: +48 730 377 777
e-mail: tomasz.stryszowski@detektyw24.net

Katarzyna Bracław tel.: +48 733 622 222
e-mail: katarzyna.braclaw@detektyw24.net

Biuro detektywistyczne Toruń

Detektyw24 to agencja detektywistyczna, która od wielu lat działa na rynku. Jesteśmy profesjonalną firmę, która na przestrzeni czasu rozwikłała masę spraw. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają na stworzenie rozbudowanej oferty, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla firm. Jeśli brakuje Ci dowodów na rozprawach sądowych lub po prostu chcesz poznać prawdę, możemy Ci pomóc! Zbieramy materiały, które mogą być naprawdę wartościowym materiałem w sądzie.

Wynikiem pracy detektywa jest sprawozdanie z prowadzonych czynności i ustaleń oraz materiałów dowodowych, najczęściej zdjęć lub filmów. Są one w pełni wartościowe na rozprawie sądowej. Materiały są zbierane przez licencjonowanych detektywów – zatrudniamy tylko osoby posiadające odpowiednią licencję. Ustawa o usługach detektywistycznych określa, że tylko takie osoby mogą prowadzić czynności śledcze. Pozyskane przez nie dowody są najwyższej jakości i nie zostaną podważone w sądzie. Sprawdź, jak prezentuje się nasza oferta i w czym możemy Ci pomóc.

Agencja detektywistyczna Toruń

Bardzo często nasza agencja detektywistyczna ma do czynienia ze sprawami rodzinnymi. Nie są łatwe, jednak nasze doświadczenie pozwala nam na naprawdę profesjonalne i sprawne rozwiązywanie ich. Pomagamy w różnych kwestiach z tej kategorii: obserwacja osób, zbieranie dowodów na sprawę rozwodową z orzekaniem o winie i zebranie materiałów na udowodnienie zdrady. A to nie wszystko!

W dziedzinie spraw cywilnych, zajmujemy się także wywiadami majątkowymi i działaniami związanymi ze spadkami. Tego rodzaju sprawy bywają naprawdę trudne, jednak możemy podjąć szeroko zakrojone działania. Ustalamy nieruchomości i ruchomości.

Zajmujemy się także poszukiwaniem osób zaginionych, w tym także porwanych. Celem naszych działań jest odnalezienie osób, z którymi urwał Ci się kontakt w niewyjaśnionych okolicznościach. Możemy ustalić dane adresowe, w pełni dyskretnie i bezpiecznie dla Ciebie.

Najbardziej skomplikowanym obszarem naszej działalności są sprawy karne. Mamy w nich naprawdę duże doświadczenie, co jest naprawdę ważne. Dzięki temu możemy rozwiązywać je szybciej i sprawniej. Do tej pory rozwiązaliśmy bardzo wiele różnych spraw kryminalnych.

W ofercie naszej agencji detektywistycznej znajduje się także poszukiwanie podsłuchów. Zakładanie urządzeń podsłuchowych lub nagrywających jest niezgodne z prawem, ale ciągle się zdarza. Nasi detektywi mogą odszukać tego rodzaju urządzenia, zarówno w domu, jak i w siedzibie firmy. Wszystko dla Twojego większego komfortu i bezpieczeństwa.

Prywatny detektyw Toruń

Biuro etektyw24 działa także w sektorze spraw gospodarczych. Mamy osobną ofertę dla właścicieli firm i przedsiębiorców. Jeśli borykasz się z problemami personalnymi, na przykład masz obawy, że pracownicy działają na niekorzyść firmy lub łamią zakaz konkurencji, możemy Ci pomóc. Zajmujemy się także rozwikłaniem kwestii związanych z nieuczciwą konkurencją, szpiegostwem gospodarczym, wykradaniem tajemnic firmowych, a także ustalanie autorów donosów. Możemy także zweryfikować zwolnienia lekarskie. Sprawdź, czy Twoje obawy są uzasadnione!

Nasi detektywi wykorzystują narzędzia z zakresu informatyki śledczej. Wykorzystujemy je bardzo często. Zagrożenia w sieci są naprawdę bardzo dużo. Coraz więcej osób pada ofiarą hejtowania i prześladowania w sieci, tak zwanego cyberstalkingu. To bardzo powszechne problemy, z którymi możesz sobie jednak poradzić. Nikt nie jest anonimowy w sieci, a za pomocą informatyki śledczej możemy dotrzeć do sprawcy i zebrać dowody przeciwko niemu, dzięki którym będziesz mógł wejść na drogę sądową i dążyć do uzyskania sprawiedliwości.

Nasze biuro detektywistyczne ma bardzo szeroką ofertę. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zapewniamy elastyczność i dyskrecję, byś mógł czuć się bezpiecznie i pewnie. Prywatny detektyw naprawdę może Ci pomóc znaleźć rozwiązanie w sytuacji bez wyjścia! Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju. Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc!

Działamy na terenie całego woj. kujawsko-pomorskiego